حتما شما هم زمانی که برای خرید یک محصول وارد یک فروشگاه می شوید قبل از هر چیز اطلاعات روی بسته بندی را رویت و بررسی می کنید. اطلاعاتی همچون تاریخ انقضا، تاریخ تولید و قیمت. این اطلاعات روی اغلب محصولات و بسته بندی ها درج شده است و از یک محصول تا محصول بعدی متفاوت می باشد. در واقع اطلاعات روی محصول دو دسته می باشد. کاربرد جت پرینتر صنعتی موضوع این مقاله می باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کارواش تونلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

اطلاعات ثابتی که روی لیبل ها چاپ شده و اطلاعاتی که توسط جت پرینتر صنعتی چاپ شده و در مورد هر محصول منحصر به فرد می باشد. با مشاهده این اطلاعات است که می توانیم تاریخ مصرف و سلامت محصول را مورد بررسی قرار دهیم و از قیمت آن آگاه شویم. این اطلاعات توسط دستگاهی به نام جت پرینتر صنعتی روی محصولات و بسته بندی ها چاپ می شود.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید مربا با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

جت پرینتر صنعتی یکی از مهمترین دستگاه ها در خطوط تولید می باشد که وظیفه چاپ اطلاعات مهم محصول را روی بسته بندی ها دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا دستگاه جت پرینتر صنعتی را مورد بررسی قرار دهیم.

آشنایی با جت پرینتر صنعتی

جت پرینتر صنعتی را باید به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات و دستگاه های بسته بندی در خط تولید کارخانجات قلمداد کرد. دستگاه جت پرینتر صنعتی با استفاده از جوهر و یا از طریق چاپ حرارتی اطلاعات مورد نیاز را روی بسته بندی های محصولات و مواد غذایی به چاپ برساند. جت پرینتر صنعتی در آخرین ایستگاه خط تولید واقع شده است.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید رب گوجه فرنگی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این دستگاه قادر است اطلاعاتی از قبیل سری ساخت، تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت و سایر اطلاعات لازم را در حداکثر شش خط با انواع فونت ها و زبان های مختلف به چاپ برساند. این دستگاه ها همچنین می توانند برای چاپ لوگو و بارکد نیز مورد استفاده قرار گیرند.

کاربرد جت پرینتر صنعتی در کارخانجات و خطوط تولید

مهمترین کاربرد جت پرینتر صنعتی در کارخانجات و خطوط تولید می باشد. جت پرینترهای اتوماتیک صنعتی هماهنگ با دستگاه های بسته بندی عمل می کنند و روی تمام محصولاتی که در حال عبور از از روی تسمه نقاله هستند اطلاعات مورد نیاز را چاپ می کنند. این دستگاه ها دارای سرعت بسیار بالایی هستند و روند چاپ اطلاعات روی بسته بندی ها را سرعت می بخشند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید شوریجات و ترشیجات با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

آشنایی با دستگاه اگزاست فن و کاربردهای آن ها
ادامه مطلب

بنابراین روند تولید نیز سرعت بخشی خواهد شد. جت پرینتر صنعتی روی دستگاه های بسته بندی نصب می شوند و دارای سنسور هستند. بنابراین هر زمان که محصولی در حال عبور از مقابل آن ها باشد به طور خودکار محصول را تشخیص داده و اطلاعات مورد نیاز را چاپ خواهند کرد.

چه نوع اطلاعاتی از طریق جت پرینتر صنعتی چاپ می شود؟

جت پرینتر صنعتی می تواند اطلاعاتی از قبیل تاریخ انقضا، تاریخ تولید، شیفت کاری، ساعت تولید، سری ساخت، نام برند و اطلاعات مورد نیاز را روی بسته بندی محصولات چاپ کند. برخی از دستگاه های جت پرینتر صنعتی می توانند اطلاعات بیشتری را نیز روی بسته بندی ها حک کنند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاندوم با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

اطلاعاتی از قبیل شیوه باز کردن محصول از این دست اطلاعات می باشند. چاپ این اطلاعات روی محصولات می تواند فرآیند جداسازی و تشخیص محصولات در یک زمان خاص را ساده تر نماید.

دستگاه های جت پرینتر صنعتی روی چه نوع سطوحی چاپ می کنند؟

این دستگاه ها روی هر نوع سطحی می توانند اقدام به چاپ اطلاعات نمایند. از سطوح سخت و مقاوم همچون بسته بندی های فلزی و آلومینیومی رب گوجه فرنگی گرفته تا سطوح شکننده ای همچون سطح تخم مرغ. در واقع جت پرینتر صنعتی می تواند روی انواع سطوح مختلف از جمله شیشه، فلز، چوب، پلاستیک، سطوح شکننده، کارتن و مقوا اقدام به چاپ اطلاعات نماید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کش زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

مشاهده نیروی انسانی و کمک برای توانبخشی اندام تحتانی با استفاده از محرک الاستیک سری سیم محور
ادامه مطلب

در جت پرینتر صنعتی هیچ تماسی بین دستگاه و محصول صورت نمی پذیرد و تنها جوهر است که از نازل دستگاه روی محصول پاشیده می شود. نکته دیگری که در مورد جت پرینتر صنعتی وجود دارد این است که این دستگاه ها نه تنها روی سطوح صاف و مسطح می توانند اطلاعات را چاپ کنند بلکه سطوح قوس دار و منحنی شکل نیز قابلیت چاپ توسط جت پرینتر صنعتی را دارند.

سرعت بخشی به روند تولید با جت پرینتر صنعتی

با استفاده از دستگاه جت پرینتر صنعتی می توان روند تولید را سرعت بخشی نمود. استفاده از دستگاه های جت پرینتر دستی نمی تواند حجم تولید امروزه روز را پوشش دهد. بنابراین لازم است که از دستگاه های حرفه ای با سرعت بالا همچون جت پرینتر صنعتی استفاده شود.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید بندزن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

استفاده از جت پرینتر صنعتی موجب سرعت بخشی به روند بسته بندی محصولات خواهد شد بنابراین روند تولید نیز با سرعت بیشتری طی می شود.

تعبیه جت پرینتر صنعتی روی نوار نقاله

همانطور که گفته شد می توان جت پرینتر صنعتی را روی نوار نقاله و روی دستگاه بسته بندی سوار کرد. در این صورت فرآیند بسته بندی و چاپ اطلاعات روی بسته ها با سرعت و دقت بیشتری صورت می پذیرد و نیاز به جابجایی ها تا حد امکان کاهش پیدا می کند. کاربرد جت پرینتر صنعتی

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستمال مرطوب با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

مهم ترین تجهیزات و هزینه هایی که پیش از راه اندازی یک خط تولید باید در نظر بگیرید
ادامه مطلب

امکان چاپ لوگو توسط جت پرینتر صنعتی

نکته مثبتی که در مورد جت پرینتر صنعتی وجود دارد این است که علاوه بر اعداد و حروف می توانید اقدام به چاپ لوگو و یا یک طرح خاص و منحصر به فرد نمایید. هر چند که اجرای این فرآیند کمی دشوار و پیچیده است و چندان متداول نیست با این حال می توان این کار را توسط جت پرینتر صنعتی انجام داد. به ویژه زمانی که حجم بسته بندی ها بزرگ است.

برای سفارش و استعلام قیمت انواع دستگاه های خط تولید در گروه صنعتی لاندا  با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

استفاده از جت پرینتر صنعتی در صنعت لوله سازی

یکی از صنایعی که جت پرینتر صنعتی در آن کاربرد ویژه دارد صنعت لوله سازی می باشد. در ساخت انواع لوله ها بسیار مهم است که اطلاعات لازم روی آن چاپ شود. شماره لوله، سایز لوله، سری ساخت و اصطلاحات اختصاری ویژه باید حتما روی انواع لوله های پلیمری چاپ شود. بدین منظور از جت پرینتر صنعتی استفاده می شود.

نتیجه گیری

جت پرینتر صنعتی یکی از مهمترین دستگاه ها در خطوط تولید کارخانجات به ویژه کارخانه های صنایع غذایی، خوراکی و نوشیدنی می باشد. چرا که محصولات تولیدی توسط این کارخانه ها دارای تاریخ انقضای محدودی هستند و اگر اطلاعات تاریخ انقضا و تاریخ تولید روی این محصولات چاپ نشود ممکن است مصرف کنندگان به دردسر بیفتند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستکش یکبار مصرف لاتکس معاینه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

از جت پرینتر صنعتی می توان برای چاپ اطلاعات روی هر نوع سطحی استفاده کرد. این دستگاه قابلیت عملکرد هماهنگ با دستگاه بسته بندی را دارد و بدین شکل میزان جابجایی ها در خط تولید کاهش خواهد یافت.