نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا از تاریخ  مهر تا مهر در محل نمایشگاه های بین المللی شیراز برگزار شد.

با شیوع ویروس کرونا، شیوه زندگی و زیست تمام مردم جهان تغییر کرده است و در ایران نیز با اقداماتی که مدیریت کشور به عمل می‌آورد، همراهی و رعایت مردم و با کمک تجهیزات و فناوری‌های مناسب، به پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری می پردازیم.

سیدمحمود موسوی افزود: این نمایشگاه نیز با رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی، حفظ سلامت محیط با انجام گندزدایی مداوم، فاصله‌گذاری اجتماعی، الزام به استفاده از ماسک مناسب به‌منظور ورود به سالن‌ها و همچنین کنترل مداوم شرایط یادشده، برگزار شده است.

وی، با بیان اینکه بیش از۵۰ شرکت با زمینه فعالیت در حوزه پیشگیری از کرونا در این نمایشگاه حضور دارند، اظهار داشت: این شرکت‌ها، دستاوردهای خود را در زمینه تولید تجهیزات پزشکی، مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش، کیت‌های آزمایشگاهی، خدمات مرتبط با دوران کرونا از جمله نرم‌افزارهای مقابله با کرونا، آموزش از راه دور، میز خدمت برای حذف مراجعه‌های حضوری و دیگر خدمات مرتبط برای مقابله با ویروس کرونا به نمایش گذاشته‌اند.

۷۵درصد مشارکت‌کنندگان از استان فارس و ۲۵درصد آنها از استان‌های تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، یزد و کرمان در این نمایشگاه حضور دارند.

مکاترونیک لاندا
ادامه مطلب