تمام اقلامی که از سوپرمارکت ها خریداری می کنیم دارای تاریخ انقضا هستند. همه ما پیش از آنکه اقدام به پرداخت هزینه اقلام نماییم ابتدا تاریخ روی بسته بندی را چک می کنیم. این تاریخ ها با استفاده از دستگاه تاریخ زن به چاپ رسیده اند که دارای انواع دستی، غلتکی، حرارتی و پیشرفته می باشند. موضوع خرید دستگاه تاریخ زن می باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید ماسک پزشکی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بسیاری از موقع این تاریخ به صورت مخدوش یا بی کیفیت چاپ می شود به نحوی که خریداران از خرید محصولات منصرف می شوند. ما در این مطلب قصد داریم نکات مهم قبل از خرید دستگاه تاریخ زن را با شما در میان بگذاریم تا موفق به خریدی مطمئن و با کیفیت شوید.

ظرفیت روزانه خط تولید چقدر است؟

اینکه ظرفیت خط تولید شما چه میزان است می تواند فاکتور مهمی در انتخاب دستگاه تاریخ زن باشد. دستگاه های تاریخ زن دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام مناسب برای ظرفیت تولید مشخصی می باشند. هزینه جوهر برای هر دستگاه می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال برخی از انواع دستگاه تاریخ زن دارای هد HP هستند و هزینه جوهری که باید توسط آن تغذیه شوند بالاست.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

به همین دلیل این دستگاه های تاریخ زن برای ظرفیت تولید بالا مناسب نیستند. بنابراین اگر ظرفیت تولید بالایی دارید و یا به زودی قرار است خط تولید خود را گسترش دهید سعی کنید اقدام به خرید دستگاه تاریخ زن با هزینه های اقتصادی نمایید.

دستگاه تاریخ زن ثابت بهتر است یا پرتابل؟

این مورد به نوع محصول شما بستگی دارد. طبیعتا دستگاه تاریخ زن ثابت دارای دقت و سرعت بالاتری هستند. اما اگر ابعاد و وزن محصولات شما بسیار بزرگ است و امکان نصب دستگاه تاریخ زن ثابت در خط تولید مهیا نیست باید اقدام به خرید دستگاه تاریخ زن پرتابل نمایید که به صورت دستی باید از آن ها استفاده کرد. از طرفی باید به مکانیزه یا غیر مکانیزه بودن خط تولید توجه کنید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاور کفش با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نکات مهم برای حفظ ایمنی در کارخانه های صنعتی
ادامه مطلب

دستگاه های تاریخ زدن ثابت مناسب برای خطوط تولید مکانیزه با ظرفیت و سرعت تولید بالا می باشد در حالی که انواع دستی این دستگاه مناسب برای کارگاه های کوچک با تیراژ تولید پایین است.

قیمت دستگاه تاریخ زن

در خرید دستگاه تاریخ زن باید به قیمت دستگاه تاریخ زن و بودجه ای که در اختیار دارید توجه داشته باشید. اگر در ابتدای مسیر هستید و به تازگی خط تولیدتان را راه اندازی کرده اید ممکن است بودجه کافی برای خرید دستگاه های پیشرفته نداشته باشید و سراغ دستگاه های ارزان قیمت بروید. اما بد نیست نگاهی هم به آینده داشته باشید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد الکلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

مطمئنا شما در آینده قصد دارید ظرفیت خط تولید خود را بالا ببرید. خرید این دستگاه ارزان قیمت در بسیاری از مواقع نه تنها ممکن است نیازهای خط تولید را برآورده نکند بلکه ممکن است ضرر مالی نیز به شما وارد نماید.

اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه تاریخ زن

قبل از خرید دستگاه تاریخ زن به اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه باید توجه کنید. دستگاه های اتوماتیک از جوهر جامد استفاده می کنند و به میزان کمتری به نظارت و مدیریت اپراتور نیاز دارند. این دستگاه ها قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارند و می توانند فرآیند چاپ تاریخ را به صورت آنلاین و خودکار انجام دهند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد لاک پاک کن با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

انواع دستگاه تاریخ زن ممکن است در تعداد کاراکترها و پوشش دهی اعداد و کاراکترهای انگلیسی با هم متفاوت باشند. بنابراین قبل از خرید این موارد را مورد توجه قرار دهید.

دستگاه تاریخ زن تماسی یا جت پرینتر؟

دستگاه های تاریخ زن تماسی نسبت به جت پرینترها دارای کیفیت پایینی هستند. تاریخی که توسط این دستگاه ها روی محصولات چاپ می شود دارای کیفیت پایینی بوده و به سرعت پاک می شود. این در حالی ست که دستگاه های جت پرینتر دارای کیفیت چاپ بسیار بالایی هستند.

محصولی که قرار است تاریخ روی آن چاپ شود دارای چه جنس و چه رنگی می باشد؟

رنگ محصولی که قرار است تاریخ روی آن چاپ شود تاثیر زیادی در خرید دستگاه تاریخ زن دارد. شما باید برای محصولاتی که دارای بسته بندی تیره رنگ هستند از جوهر روشن و برای محصولات با بسته بندی های روشن از جوهر تیره استفاده کنید. انواع دستگاه های تاریخ زن از جوهر با رنگ های خاصی پشتیبانی می کنند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستمال مرطوب با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

آشنایی با انواع دستگاه های پرکن
ادامه مطلب

به عنوان مثال اگر دستگاه تاریخ زن با هد HP خریداری کنید تنها می توانید از جوهرهای رنگی و مشکی استفاده نمایید و امکان استفاده از جوهر سفید برای شما مهیا نیست. از طرفی فقط می توانید روی سطوحی مانند کارتن و کاغذ اقدام به چاپ تاریخ نمایید و امکان تاریخ زدن روی سطوح نایلونی وجود ندارد. بنابراین در خرید دستگاه تاریخ زن به جنس محصول و رنگ محصول دقت کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه تاریخ زن

بسیار مهم است که قبل از خرید دستگاه تاریخ زن گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه را چک کنید. به ویژه اگر قصد خرید دستگاه تاریخ زن دست دوم را دارید. تا زمانی که در مورد خدمات پس از فروش و گارانتی مطمئن نشده اید دستگاه تاریخ زن را خریداری نکنید.

برند دستگاه تاریخ زن

در خرید دستگاه تاریخ زن به برند دستگاه توجه کنید. برخی از برندها به گونه ای هستند که قطعات جانبی آن ها به سادگی در بازار یافت نمی شود. بنابراین بهتر است سراغ خرید دستگاه هایی بروید که قطعات مصرفی، لوازم جانبی و جوهر مورد نیاز آن ها به سادگی یافت می شوند و همچنین تعمیرات آن ها نیاز به تخصص و یا تبحر ویژه ای ندارد و عمده تعمیرکاران قادر به تعمیر آن ها می باشند.

نو یا دست دوم بودن دستگاه تاریخ زن

در خرید دستگاه تاریخ زن به نو یا دست دوم بودن دستگاه توجه کنید. اگر قصد خرید دستگاه دست دوم دارید باید در مراقبت و نگهداری از آن دقت ویژه ای به خرج دهید. شما باید بدانید که دستگاه روی چه نوع خط تولیدی سوار بوده و میزان کارکرد آن چه مدت بوده است. همچنین در مورد خدمات پس و فروش و گارانتی دستگاه و اصالت آن باید دقیق تر عمل کنید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستکش یکبار مصرف لاتکس معاینه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

فرمول ساخت دستکش لاتکس
ادامه مطلب

اگر قصد دارید اقدام به خرید دستگاه تاریخ زن دست دوم برای مواقع ضروری نمایید توصیه می کنیم که هد آن را با جوهر تغذیه نکنید چرا که تغذیه نمودن هد با جوهر و عدم استفاده از دستگاه تاریخ زن منجر به خشک شدن جوهر و خراب شدن هد خواهد شد.

نتیجه گیری

قبل از خرید دستگاه باید به ویژگی ها و قابلیت های آن توجه نمود. یک دستگاه تاریخ زن ایده آل باید قادر به شناسایی دقیق مکان محصول باشد، جوهر را با فشار و سرعت مناسبی طبق برنامه داده شده به دستگاه پخش کند و جوهر آن در سریع ترین زمان ممکن به پایداری و تثبیت برسد. این دستگاه باید در صورت به اتمام رسیدن میزان جوهر هشدار لازم را به اپراتور بدهد. همچنین باید هزینه نگهداری پایینی داشته باشد و خرید آن برای بلندمدت انتخابی ایده آل باشد.