دستگاه تولید بافت دستکش کار

دستگاه های بافت دستکش کار از جمله محصولات وارداتی شرکت لاوین نگار دانشگر به شمار می آیند که محصول تولیدی آنها به عنوان پایه دستکشهای ضدبرش کاربرد دارد و در دو مدل گیج 13 و گیج 10 با سرعت های متفاوت قابلیت تولید دارد. در ادامه به دستگاه تولید دستکش کار خواهیم پرداخت.

180 الی 350 جفت

1/5*1*1 متر

تک فاز

هر 20 دستگاه یک اپراتور

تروینا 150 الی 300

گیج 10- گیج 13

بالا-پایین

معرفی خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

قیمت روز خط تولید دستگاه بافت دستکش کار ایرانی با توجه به نوع کیفیت و برنده‌ای تولیدی متفاوت است. خریداران عمده این محصول از شرکت ها برای استفاده از قیمت‌های تولید خرید می‌کنند. صادرات این محصولات به کشورهای خارجی تا حد زیادی به رشد اقتصادی کشور کمک کرده‌است. به طور کلی, کیفیت برتر یک اولویت در صادرات است.

دستکش کار عموماً از پارچه ساخته می‌شود که از آسیب و خراش‌های روی پوست دست جلوگیری می‌کند. این دستکش‌ها معمولاً برای مصالح بنایی و کاشی کاری استفاده می‌شوند. این محصولات با ماشین‌های تولیدی در سایزهای مختلف بافته می‌شوند و به بازار عرضه می‌شوند. این دستکش‌ها معمولاً با نخ‌های ضخیم بافته می‌شوند. قیمت عمده‌فروشی ماشین‌های بافندگی کارگران کم‌تر از دستگاه‌های منفرد موجود در مراکز فروش در بازار می‌باشد.

بیشتر خریداران این محصول در ارائه خط تولید دستگاه بافت دستکش کار با کیفیت مشکل دارند و همیشه با این پرسش مواجه هستند که چگونه خط تولید دستگاه بافت دستکش کار را خریداری کند. این افراد که عموماً مبتدی هستند یا نیاز به ارتقا تجهیزات خود دارند, می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش معتبر از فروشندگان باتجربه این محصولات راهنمایی و مشاوره بگیرند. با پرسیدن از نوع فعالیت خریدار و سرعت عملیات و بازده دستگاهی که او در نظر دارد, فروشندگان انواع پیشنهادها برای خرید این محصولات را ارائه می‌دهند.

تولید خط تولید دستگاه بافت دستکش کار در کشور در سال‌های اخیر رو به افزایش بوده و تعدد برنده‌ای مختلف این محصول شاهدی بر این امر می‌باشد. ماشین بافندگی کارگر همه انواع ماشین‌آلات را به صورت آنلاین و با قیمت‌های معقول و به طور کلی با تخفیف فوق‌العاده ارائه می‌دهد.

بهترین خط تولید دستگاه بافت دستکش کار در ایران, سرعت عملکردی عالی دارد و سرعت تولید این محصول را به صورت اتوماتیک افزایش می‌دهد. ماشین‌های لاتکس نیز به دلیل قیمت معقول, بیش‌ترین خریداران را در بازار دارند. عوامل فروش این محصولات همچنین انواع متفاوتی از کیفیت را به صورت حجیم و با قیمت تولید ارائه می‌دهند که توسط خریداران عمده این محصول مورد استقبال قرار گرفته‌است.

برای سفارش و استعلام قیمت خشک کن لوازم آتشنشانی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نحوه راه اندازی خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

هزینه تجهیزات مهم‌ترین هزینه برای شروع کار است.

برای شروع هر کسب‌وکار، از کارگاه تولید کوچک گرفته تا کارخانه بزرگ، هزینه و منابع اولیه تخمین زده می‌شود. اهمیت این مساله برای همه مشهود است.یکی از این هزینه‌ها به هر شکل از کارآفرینی، هزینه تجهیزات و ماشین‌آلات مربوط به آن کار است. اما وقتی به ماشین‌آلات ضروری می‌رسیم، ما به ماشین‌های غول‌پیکر فکر می‌کنیم. هزینه سنگینی برای خرید آن‌ها پرداخت شده‌است.شاید این نگرشی است که ما را وادار به ایجاد یک کار مولد کرده‌است. و همیشه این طرز فکر وجود دارد که سرمایه اولیه مهم مورد نیاز است.

دستگاه تولید بافت دستکش

دستگاه تولید بافت دستکش

خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

آیا متوجه شده‌اید که کار شما تا چه حد می‌تواند در آینده گسترش پیدا کند؟ خط تولید دستکش کاری، خط تولید دستکش نیتریل، خط تولید دستکش لاستیکی، خط تولید دستکش خانگی و …می‌خواهم به شما بگویم که با از دست دادن آن مقدار پول، خط تولید دستکش‌های کارگری را به دست خواهید آورد. که بسیار ارزشمندتر است.

اگر به خط تولید دستکش کار علاقمند هستید و به دنبال تنظیم یک خط تولید دستکش کار هستید و می‌خواهید بدانید چقدر هزینه برای راه‌اندازی یک خط تولید دستکش کار با یک دستگاه بافندگی هزینه دارد, تنظیم بمانید.

استفاده از دستکش کار یا لاتکس هم به طور گسترده در زندگی ما مورد استفاده قرار می‌گیرد و راه‌اندازی یک خط تولید از دستکش‌های کار باعث سود بالا خواهد شد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خم لوله با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

ما چهار بخش تولید داریم که چهار نوع دستکش تولید می‌کنند:

 • دستکش‌های یک‌بار مصرف
 • دستکش‌های پلاستیکی
 • دستکش‌های صنعتی
 • دستکش‌های بافت

به خاطر سادگی خط تولید، برخی از این بخش‌های تولید دستکش می‌توانند هم به طور مستقل و هم در ارتباط با سایر فعالیت‌های مرتبط با صنعت پلاستیک انجام شوند.

هزینه سرمایه‌گذاری در خط تولید دستکش کار

با توجه به این واقعیت که نیازهای داخلی کشور ما در هر یک از بخش‌های مختلف رو به افزایش است، سرمایه گذاران می‌توانند بدون نگرانی شروع به فعالیت کرده و وارد بازار شوند. چرا که بازار آماده است و آینده می‌تواند به شیوه‌ای منظم برنامه‌ریزی شود.

لازم به ذکر است که دستکش‌های بافته‌شده از موادی ساخته می‌شوند که به طبیعت آسیب نمی‌زنند و به طبیعت باز می‌گردند.

به عنوان مثال، در زمینه تولید دستکش یک بار مصرف  و بافت، نرخ بازدهی دستگاه براساس آمار مستند ۶۷ درصد و دوره بازگشت سرمایه برای خرید دستگاه در عرض ۱۲ ماه تنظیم شده‌است که توجه بسیاری از سرمایه گذاران را جلب می‌کند. البته باید ذکر کرد که سیستم فروش و بازاریابی، درک این دو عدد را تعیین خواهد کرد.

از آنجا که اختلاف کمی بین دستکش‌های یک بار مصرف و دستکش‌های دیگر از نظر سرمایه‌گذاری وجود دارد، بخش اول را می‌توان به جوانان و بازنشستگان طبق حجم کار و مقدار مورد نیاز برای تولید پیشنهاد کرد و بخش‌های دیگر را می‌توان به تولیدکنندگان حرفه‌ای واگذار کرد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه روکش لاتکس دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

هزینه سرمایه‌گذاری در تولید دستکش‌های یک بار مصرف

به عنوان مثال، برای تولید دستکش‌های یک بار مصرف در یک سالن ۱۰۰ متر مربع با ظرفیت تولید ۳۰۰ میلیون تومان در هر ساعت، با سرمایه‌گذاری کلی حدود ۱۰۰ میلیون تومان به دستگاه بافندگی) و چیزی حدود ۷۰ میلیون تومان در بخش‌های دیگر مانند اجاره، عرضه مواد خام و یا هزینه‌های اجرایی می‌تواند فرآیند تولید را آغاز کند.

اما اگر تصمیم بگیریم که دستکش‌های پلاستیکی یا دستکش‌های صنعتی تولید کنیم، باید ارقام بالاتر را فقط برای ماشین‌ها سرمایه‌گذاری کنیم.

وابستگی این صنعت بر مواد خام لاتکس به گونه‌ای مانع ورود کالاهای خارجی به کشور شده‌است، چرا که این ماده یک قیمت جهانی ثابت دارد. و تولید کنندگان چینی، مانند دیگر محصولات در بخش دستکش، نمی‌توانند در بازارهای مختلف بین‌المللی نفوذ و نفوذ کنند.

این فرصت خوبی برای تشکیل و تاسیس یک صنعت دستکش در کشور ما بود. همچنین، به دلیل قیمت پایین و ثابت لاتکس، با سرمایه‌گذاری در کار تخصصی، سرمایه‌گذاری در صنعت تولید دستکش در کشور ما می‌تواند آینده‌ای روشن برای صاحبان سرمایه داشته باشد.

برای مثال، طبق آمار گمرکات، سال گذشته تنها ۶۰۰ میلیون تومان به ایران وارد شد. با این تفاوت که بقیه دستکش‌ها به قیمت میلیاردها دلار وارد شده‌است.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خشک کن و عقیم سازی کود دامی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

تجهیزات اصلی خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

مواد مختلفی برای تولید ایمنی و دستکش‌های کار برای حداکثر کارایی و حفاظت از دست‌ها به کار می‌روند. انتخاب این مواد به ویژگی‌های مورد نیاز محیط کار بستگی دارد. دستکش‌ها باید طوری طراحی و ساخته شود که به اندازه امکان نرم و بادوام باشند و در عین حال ایمنی دست‌ها در حین کار را تضمین کنند.

چرم طبیعی

چرم یک ماده طبیعی است که با دمای محیط سازگار است. انواع چرم موجود در بازار بسته به نوع حیوان و منشا و شرایط آن, مزایای متفاوتی دارند.

چرم به خاطر دوام بالای آن, ضخامت زیاد و مقاومت به گرما و رطوبت, انتخاب خوبی برای دستکش‌های ایمنی است.

چرم خوک: چرم خوک انتخاب خوبی است وقتی که به یک دستکش بادوام در محیط کار خشک (بدون رطوبت) نیاز دارید. پوست خوک سوراخ‌های کوچکی در ریشه مو دارد که به هوا امکان عبور از بدن و تنفس را می‌دهد.

چرم بز: چرم بز, در حالی که نرم است, دوام بالایی دارد. این چرم به دلیل لاغری و ضخامت, انتخاب خوبی برای دستکش‌های دستی است.

چرم گاو و خوک را می‌توان به چندین لایه تقسیم کرد. لایه داخلی پف‌کرده با سطح نامنظم و نامنظم است و دست خوبی دارد. این لایه بسیار متخلخل بوده و در برابر رطوبت مقاومت نمی‌کند. بسته به نوع برنزه کردن, لایه خارجی دارای سطح صاف و مقاوم به رطوبت است. مقاومت بیشتری دارد. لایه پرزدار مقاومت حرارتی بالاتری دارد و بنابراین برای ساخت دستکش‌های مقاوم در برابر حرارت استفاده می‌شود.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه تونل پاستوریزاسیون با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

چرم مصنوعی

چرم مصنوعی همانند چرم طبیعی ظاهر می‌شود و ویژگی‌های مشابهی دارد.

دو نوع چرم مصنوعی وجود دارد:

(pu) پلی یورتان: لایه‌ای از پلی استر نازک یا پلی‌آمید. این ماده نازک ولی با دوام خوب و سطح آبگریز است. آن از چرم صیقلی شده با سطح طرح شده‌است.

(فیبر پلی یورتان): پوشش داده‌شده با پلی استر یا پلی‌آمید در یک لایه غیر بافته‌شده. فولاد نرم و بادوام است و دارای مقاومت بالایی است.

(PU) polyurethane

از پلی اورتان ساخته می‌توان به عنوان پوششی برای دستکش‌های بافتنی و نیز پوششی بر روی پارچه‌های نازک استفاده کرد. آن اغلب به عنوان چرم مصنوعی و جایگزینی برای چرم طبیعی استفاده می‌شود. PU یک روکش نازک و پایدار است که باعث چسبندگی خوب، گرفتن در محیط‌های خشک و مرطوب می‌شود و در دماهای پایین انعطاف‌پذیری خوبی دارد.

پی وی سی

این نوع از پلاستیک ساخته‌شده از PVC، دوام خوبی دارد و هم در محیط خشک و هم خشک. جلوگیری از نفوذ چندین ماده شیمیایی قابل‌حل در آب، اما حفاظت محدودی در برابر حلال‌های آلی دارد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نیتریل

نیتریل نوعی لاستیک مصنوعی است و بسیار بادوام است. در هر دو محیط خشک، مرطوب و چرب، به خوبی کنترل می‌شود. این نوع متخلخل فوم نیتریل نامیده می‌شود. در طول فرآیند تولید فوم نیتریل، حلال مورد استفاده تبخیر می‌شود و حفره‌های کوچک در این روکش ایجاد می‌شوند. این سوراخ‌های کوچک به آب و بخار اجازه عبور می‌دهند و دستکش بسیار انعطاف‌پذیر و راحت می‌کنند. نیتریل مقاوم به روغن و حلال‌های آلی است.

Latex لاتکس

Latex نوعی لاستیک طبیعی است که دارای کشش بالایی است. مقاومت شدید و محکم در هم در محیط‌های خشک و هم مرطوب، همچنین ویژگی‌های روکش لاستیک برای دستکش هستند. Latex نسبت به مواد شیمیایی قابل‌حل در آب بسیار مقاوم است اما هیچ مقاومتی برای تماس با مواد روغنی ندارد و ناپدید می‌شود.

Neoprene / chloroprene neoprene / chloroprene کلروپرن / نئو پرن

نئوپرن نام برند تجاری است. کلروپرن نوعی لاستیک مصنوعی است که خواص عایق حرارتی خوبی دارد. همچنین مقاومت خوبی نسبت به نفت، هیدروکربن‌ها و اسیده‌ای آلی در هنگام کار با مواد شیمیایی دارد.

کتان

الیاف طبیعی منسوجات مقاومت بالا و قابلیت جذب بالایی دارند. آن‌ها زمانی که در معرض گرما قرار می‌گیرند ذوب نمی‌شوند و بنابراین برای پوشش دادن دستکش جوشکاری مناسب هستند.

روکش دستکش کار

دستکش‌های بافت یکپارچه را می‌توان با مواد مختلفی مثل نیتریل، PU، لاتکس یا PVC پوشش داد. بسته به مشخصات مورد نیاز، انواع مختلفی از پوشش‌ها وجود دارند. سطوح مختلف پوشش به عمق نفوذ لایه بافندگی در روکش بستگی دارد. یک دستکش کامل مواد از مچ تا نوک انگشتان آغشته می‌شود، اما در نوع مواد تنها کف دست و کف دست آن را پوشانده است

تجهیزات اصلی خط تولید دستکش کارگری شامل زنجیر، دمنده، یاتاقان، دمنده، دریچه، مشعل، چرخ دنده ، پمپ دوار، پمپ روغن، چرخ دستی، پمپ اصلی، مخزن اختلاط، نازل پاکسازی، خط تزریق روغن، پمپ اختلاط مواد، مخازن فرمالاسیون، گوی شکن(1 ست) و پایه قالب گیری دستکش می باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد الکلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

مزایای خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

تولید دستکش کار یک فرصت سرمایه‌گذاری جذاب است. به سرمایه زیادی نیاز ندارد و بازده آن عالی است. شما می‌توانید کسب‌وکار خود را با این محصول شروع کنید.

نگاهی به اطراف خود بیندازید، بدون شک دست‌کم یک جفت دستکش با کاربردهای مختلف خواهید دید. دستکش که می‌تواند در هنگام انجام وظایف مختلف، از شستن ظروف آشپزخانه به انجام مراحل جراحی دقیق و حساس، از دستان شما محافظت کند.

در دسترس بودن گسترده این دستگاه، همچنین نرمال سازی استفاده از آن در زندگی روزمره ما، به نوعی ما را به ایجاد تصویری از آن به عنوان یک ابزار ساده در ذهن ما سوق داده‌است، در حالی که این وسیله که دقیقاً قالب دستان ما است، یک صنعت بسیار بزرگ دارد. مشخص شده‌است که هنوز به ایران توجه چندانی نشده است و می‌تواند عاملی برای جذب سرمایه‌های گم‌شده در بخش‌های مختلف آن باشد. بر این اساس، فرصت سرمایه‌گذاری امروز مربوط به تولید دستکش کار است.

علاوه بر این دستکش های کار به عنوان عضو اصلی ایمنی در محیط کار شناخته می شوند و همین عامل سبب می شود تا همیشه بازار فروش خوبی داشته باشند.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه دستکش یکبار مصرف لاتکس معاینه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

کاربردهای دستکش کار

دستکش‌های کار برای محافظت از دستان شما از خطرات مانند برش, سوختگی از مواد شیمیایی (مثل اسید), خراش, تماس دست با مواد الرژی زا, و غیره طراحی و تولید می‌شوند. دستکش‌های ایمنی انواع و مدل مختلفی دارند که به دلیل حوزه متفاوتی از کار هستند. بنابراین, در انتخاب یک دستکش مناسب برای منطقه کاری خود مراقب باشید (برای مثال, دستکش‌های ایمنی که در برابر کاهش مقاوم هستند; مناسب برای کار کردن با مواد اسیدی مناسب نیستند). از طرف دیگر باید همیشه ایمنی کامل را رعایت کنید تا خطراتی که در اطراف شما وجود دارد که می تواند شما آسیب برساند.

دستکش کار از شما در مقابل خطرات و آسیب‌های زیادی محافظت می‌کند و به عنوان سپر محافظ در دست شما قرار می‌گیرد.  دستکش ضد ارتعاش, تکنولوژی‌های جدیدی در زمینه ساخت دستکش‌های ایمنی هستند که می‌تواند بسیار کارآمد باشد. اما هنوز یک دستکش چرمی کهنه هم هست که از گذشته خیلی بهتر است. راحتی بیشتر و کیفیت بالاتر فیبرها که در آن‌ها استفاده می‌شود باعث تغییرات زیادی در آن‌ها شده‌است. خیلی مراقب باشید که دستکش‌های مناسب برای کارتان انتخاب کنید.

برخی از دستکش‌ها در مناطق دیگری غیر از محل کار اختصاص‌داده‌شده به آن‌ها عمل می‌کنند. بنابراین, می‌توان نتیجه گرفت که هر دستکش برای یک کار خاص ساخته شده‌است. برای مثال, استفاده از دستکش‌های چرمی وقتی کار با فلز تیز و چرب کار می‌کند و یا استفاده از دستکش‌های نازک و ضعیف در هنگام کار با چوب توصیه نمی‌شود (هر دستکش تولید می‌شود و تنها برای یک کار خاص استفاده می‌شود). پوشیدن دستکش ایمنی مناسب می‌تواند از جراحات بلند مدت و نیز آسیب‌های بلند مدت جلوگیری کند. کارگران و مهندسان نیز ملزم به پوشیدن دستکش هستند. به یاد داشته باشید که استفاده از دستکش‌های مناسب از شما محافظت می‌کند .

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه بند زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

انواع دستگاه بافت دستکش کار

خط تولید دستگاه بافت دستکش کار ارائه شده توسط شرکت لاندا به شرح زیر است:

خط تولید دستکش‌های کارگران را می‌توان به عنوان یکی از ماشین‌های صنعتی درنظر گرفت که سود مالی قابل‌توجهی را به خریدار می‌آورند. این به این دلیل است که هزینه تامین مواد خام در تولید انبوه لاتکس و دستکش‌های کار پوشیده شده ونیل نیتریل بالا نیست و باعث تفاوت قیمت قابل‌توجهی بین هزینه محصول و قیمت فروش آن در بازار می‌شود.

خط تولید دستگاه بافت دستکش کار از الیاف پلی استر استفاده می‌کند که به راحتی در کشور یافت می‌شود تا دستکش با روکش لاستیک و ونیل تهیه کنید. خط تولید دستگاه بافت دستکش کار دارای سرعت کاری متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند. سرعت یا ظرفیت بافت این ماشین یکی از مهم‌ترین عواملی است که در تعیین قیمت فروش آن موثر هستند. از آنجا که ظرفیت تولید ماشین بافندگی بسیار پایین است، در مقایسه با دستگاه پوششی برای دستکش‌های کارگران، خط تولید دستکش تولید معمولاً چندین ماشین بافندگی دارد.

پلی استر برای دستگاه بافت دستکش کار می‌تواند به راحتی خریداری‌شده و در بازار خریداری شود, انبارهای ما آماده ارسال ماشین‌آلات به هر بخشی از کشور هستند. ما همچنین ماشین‌های بافندگی را به خارج می‌فرستیم. سرعت بالای دستگاه بافت دستکش کار بسیار چشمگیر است و شما می‌توانید با خریدن ماشین دستگاه بافت دستکش کار در یک زمان کوتاه, درآمد بسیار خوبی داشته باشید, زیرا همه ما اهمیت دستکش‌های کار و نیاز بازار به یک دستکش خوب را می‌دانیم.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه کش زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این ماشین در چین ساخته شده‌است و توانایی تولید ۱۲۰ جفت دستکش در هر شیفت دارد.

 • یک سال گارانتی، ده سال بعد از فروش
 • با آموزش، نصب در محل خریدار

نحوه عملکرد خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

دستگاه بافت دستکش کار دارای کارکرده‌ای متفاوتی هستند. در واقع, بسته به این که چقدر پول برای دستگاه‌های مختلف می‌پردازید; هر یک از آن‌ها دارای کارکرده‌ای متفاوتی هستند. اگر می‌خواهیم کار ماشین‌های بافندگی را در یک جمله خلاصه کنیم, باید بگوییم که این دستگاه‌ها با طراحی اولیه و ظاهر دستکش‌های کارگری ما را فراهم می‌کنند. در واقع می‌توان گفت که دستکش‌های کارگران از این ماشین‌ها تولید می‌شوند.

سپس به وسایل دیگری مانند دستگاه شیرابه وارد می‌شوند. یک لایه لاتکس بر روی آن‌ها قرار دهید و ایمنی دستکش را افزایش دهید. لایه لاتکس باعث می‌شود کارگران با دستکش کار کنند. چون بیشتر دستکش‌ها را انعطاف‌پذیرتر می‌کند. همچنین از دست کارگران در برابر اجسام تیز محافظت می‌کند.

بنابراین می‌توان گفت که شما می‌توانید یکی از انواع دستگاه بافت دستکش کار را براساس سرمایه اولیه و بودجه خود خریداری کنید. تا کسب‌وکار خود را به این شکل آغاز کنید. این امر نشان می‌دهد که ماشین‌های بافندگی عملکردهای متفاوتی دارند و به دسته‌بندی‌های مختلفی از تک تابعی و چند عملکردی تقسیم می‌شوند.

ضخامت یا ظرافت دستکش تعیین‌کننده نوع دستکش ایمنی است. برای مثال در صنعت خودرو از دستکش بافت گیج 10 استفاده می‌شود و در صنعت ساخت, معادن, کارخانه‌ها گیج 13 استفاده می‌شود. معمولاٌ 5 تا 100 دستگاه در کارخانه ی تولید دستکش کار، نصب می شود.و این تعداد دستکش حدود 10 دستگاه لاتکس زن دستکش کار ایمنی با روکش های مختلف ضد برش را با ظرفیت 2000 جفت در روز تامین می کندلاتکس ماده‌ای است که از یک درخت تامین می‌شود و کامپاند لاتکس و تایهوا لاتکسدر یک گروه قرار می‌گیرند.

دستکش‌های لاتکس در برخی موارد آلرژی دارند و از یک فرمول شیمیایی جدید بنام نیتریل استفاده می‌شود. دستکش‌های شما آلرژی ندارند. فرمول ساخت دستکش‌های پلاستیکی بسیار دقیق و مهم است تا کیفیت دستکش‌های ایمنی بالا باشد. خط تولید دستکش‌های ضد برش یا لاتکس شامل تعدادی ماشین بافندگی و یک یا چند ماشین پوشش کف زن است. تهیه و ارزان بودن مواد خام در تولید دستکش‌های خام و لاستیک آسان است. در نتیجه, تفاوت بین قیمت تمام‌شده و قیمت فروش یا قیمت مصرف‌کننده بزرگ بوده و می‌تواند سود سریع و قابل‌توجهی به تولید کننده دستکش داشته باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد الکلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید

خرید خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

برای خرید خط تولید دستگاه بافت دستکش کار باید تمام مواردی که در مقاله اشاره کردیم از جمله نوع دستکشی که برای بافت مد نظر دارید ، میزان تولید روزانه و فضایی که برای بافت دستکش در اختیار دارید را مد نظر قرار دهید سپس برای خرید دستگاه تولید بافت دستکش کار اقدام کنید. برای اطلاع از قیمت های خط تولید دستگاه بافت دستکش کار نو و دسته دوم با شرکت تماس بگیرید.

فروش خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

در حال حاضر شرکت های مختلفی در امر تولید دستگاه بافت دستکش کار فعال هستند. شما می توانید با توجه به نوع دستکش که برای بافت مد نظر دارید اقدام به خرید دستگاه مناسب کنید. می توانید دستگاه بافت دستکش کار را به صورت دست دوم و یا نو به شکل قسطی و یا نقد خرید کنید.

دستکش کار را می‌توان به یکی از سه دسته زیر تعریف کرد: نرم, خشن, یا به شدت بافت دار. دستکش‌های نرم هیچ گونه ناهمواری ندارد و برای استفاده عمومی از فعالیت‌هایی مانند درست کردن غذا استفاده می‌شود. اغلب دستکش‌های بافت دار از ونیل ساخته شده‌اند.

دستکش کار ساخته شده از لاستیک طبیعی یا لاستیک مصنوعی . دستکش های لاستیکی می توانند بدون تکیه گاه (فقط لاستیکی) یا ساپورت شونده (روکش لاستیکی دستکش نساجی). هدف اصلی آن ایجاد دستکش کار محافظت از دست ها در حین انجام کارهایی است که شامل مواد شیمیایی است.

برای محافظت از دست ها در برابر مواد شوینده و امکان استفاده از آب داغ تر، می توان از دستکش های لاستیکی در حین شستشوی ظروف استفاده کرد. گاهی اوقات مراقبان در طول فرآیند تعویض بیمار از دستکش لاستیکی استفاده می کنند تا از تماس با مواد مدفوع/ادرار جلوگیری کنند. متخصصان بهداشت از دستکش های پزشکی استفاده می کنند به جای دستکش لاتکس هنگام انجام عمل های جراحی استفاده میکنند.

تاریخچه دستکش کار

دهه 1960 از دستکش های لاستیکی خانگی برای شستن ظروف و نظافت در خانه استفاده می شود. بسیاری از طرح‌های دستکش در رنگ‌های مختلف موجود است، اما طرح‌های سنتی زرد یا صورتی با سرآستین‌های بلند هستند. در حالی که این مدل‌ها هنوز محبوب‌ترین مدل‌های امروزی هستند، دستکش‌هایی را می‌توان به دست آورد که از طول مچ تا دستکش‌هایی که تا شانه هستند را شامل می‌شود. حتی دستکش هایی وجود دارند که برای محافظت بیشتر به پیراهن ها و لباس های بدن وصل شده اند.

بهتر است دستکش‌های لاستیکی را با پوستی محکم بپوشید که در عین حال به دست‌ها اجازه تنفس می‌دهد، نگه داشتن اشیا و دستکاری آنها را آسان‌تر می‌کند. کف دست ها و انگشتان معمولاً دارای الگوی برجسته ای هستند که در هنگام دست زدن به اشیاء به خوبی در دست گرفتن کمک می کند. پوشیدن دستکش از دست ها در برابر مواد شوینده خشن و سایر محصولات پاک کننده ای که در خانه و جاهای دیگر استفاده می شود محافظت می کند.

این دستکش ها به طور سنتی توسط افرادی که در خانه نظافت می کنند استفاده می شود و در بین نظافتچی های حرفه ای و برای پاکسازی در مغازه ها، کافه ها و سایر مکان های عمومی محبوب است. [دستکش و سرآستین‌های بلند محافظت عالی برای تمام کارهای نظافتی عمومی ایجاد می‌کند و برای تمام کارهایی که دست‌ها باید در آب قرار بگیرند مفید هستند و هنگام جاروبرقی، گردگیری و پرداخت محافظت می‌کنند.

ماده سازنده دستکش کار

رایج ترین ماده ای که برای ساخت دستکش های خانگی استفاده می شود لاتکس است که نوعی لاستیک است . معمولاً دستکش‌ها دارای آستر پنبه‌ای هستند که به راحتی آن‌ها را در می‌آورند. آنها در طیف وسیع تری از رنگ ها و طول سرآستین موجود هستند. مشکلات مربوط به لاستیک لاتکس شامل واکنش های آلرژیک و محافظت ضعیف در برابر موادی مانند حلال است. مواد دیگری که برای کاهش این مشکل استفاده می شوند PVC ، نیتریل و نئوپرن هستند .

لاستیک طبیعی که از نظر شیمیایی برای کاهش تولید کننده های آنتی بادی استفاده شده است ، مانند Vytex Natural Rubber Latex، می توان برای تولید دستکشی استفاده کرد که خواص لاستیک سنتی را حفظ کند و در عین حال کاربر را در معرض مقادیر قابل توجهی کاهش یافته آلرژن های لاتکس قرار دهد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد لاک پاک کن با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

کاربرد دستکش کار در صنایع غذای

دستکش در صنعت خدمات غذایی برای به حداقل رساندن تماس با غذاهای آماده استفاده می شود. به طور کلی، کارمندان خدمات غذایی موظفند قبل از شروع کار یا پوشیدن دستکش های یکبار مصرف، دست ها را بشویند. به دلیل بروز آلرژی به لاتکس، بسیاری از مردم به دستکش های وینیل یا نیتریل روی می آورند.

  دستکش های پلی جایگزین بسیار ارزانی هستند. دستکش های لاتکس، وینیل و نیتریل در انواع پودری و بدون پودر موجود هستند. پودر موجود در دستکش از نشاسته ذرت USDA ساخته شده است. دستکش‌های بدون پودر معمولاً گران‌تر از دستکش‌های پودری هستند، زیرا دستکش‌ها باید پودر شوند تا از قالبی که روی آن ساخته شده‌اند جدا شوند. اکثر دستکش های یکبار مصرف در چین، مالزی، اندونزی و ویتنام تولید می شوند.

گاهی اوقات از دستکش یکبار مصرف در مراقبت از کودک در طول فرآیند پوشک زدن/توالت کردن استفاده می شود تا از تماس مراقب با مواد مدفوع/ادرار کودک محافظت شود. به ویژه ماده مدفوع که ناقل بسیاری از بیماری ها شناخته شده است. بسیاری از مراقبان هنگام دست زدن به باسن یا اندام تناسلی کودک هنگام پاک کردن یا استفاده از کرم ها از دستکش استفاده می کنند . این دستکش ها از لاتکس، وینیل یا نیتریل ساخته شده اند.

هزینه راه اندازی خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

فهرست قیمت روزانه خط تولید دستگاه بافت دستکش کار در بازار براساس عوامل مختلف تعیین می‌شود. با دقت تمام این‌ها را بررسی کردعوامل در نهایت قیمت این دستگاه‌ها و سپس تمام فروشندگان در هر یک را تعیین می‌کنند.کسانی که کار می‌کنند، مطابق با قیمت تعیین‌شده، کالاهای خود را می‌خواهند.

قیمت ماشین بافندگی دستکش براساس عوامل مختلف تعیین می‌شود که به شرح زیر هستند:

 • شرکت تولید  کننده خط تولید دستگاه بافت دستکش کار
 • نوع فروش خط تولید دستگاه بافت دستکش کار
 • حجم فروش خط تولید دستگاه بافت دستکش کار

چک کردن تمام این فاکتورها، قیمت فروش خط تولید دستگاه بافت دستکش کار محاسبه خواهد شد و سپس همه فروشندگان کالاهای خود را با توجه به قیمت مشخص‌شده می‌فروشند.

بهترین خط تولید دستگاه بافت دستکش کار با چند جستجو در اینترنت، شما می‌توانید با انواع ماشین‌های بافندگی دستکش در ایران آشنا شوید و رزومه همه سازندگان این ماشین‌ها را به دقت بخوانید.

سپس به شرکت‌های معتبر در زمینه خط تولید دستگاه بافت دستکش کار مراجعه کنید و اقدام‌های لازم برای خرید نوع انتخابی خود را انجام دهید.فراموش نکنید که این وسایل را فراهم کنید، باید به شرکت‌ها و آژانس‌های معتبر در سرتاسر کشور بروید و خرید خود را از آن‌ها انجام دهید.

در چه مواقعی از دستکش‌های ایمنی استفاده می‌شود؟

1.مواد شیمیایی و خطرات بیولوژیکی: کار با مواد شیمیایی همیشه خطرناک است و می‌تواند باعث سوختگی شیمیایی و آسیب به بدن شما شود. در مورد خطرات بیولوژیکی, همیشه خطر گسترش یک عفونت خطرناک وجود دارد (مانند دستکش معمولاً در آزمایشگاه‌ها استفاده می‌شود). بنابراین استفاده از دستکش‌های ایمنی را جدی بگیرید. این نوع دستکش (که خطرات بیولوژیکی را خنثی می‌کند) مانع نفوذ عفونت‌ها و دیگر مواد به محیط کاری شما می‌شود تا بتوانید به طور ایمن کار کنید.

مواد استفاده‌شده در این نوع دستکش عبارتند از:

 • نیتریل
 • pvc
 • پلی (لاستیک مصنوعی مقاوم به گرما, روغن و نور)

* چرم گوساله که به سرمازدگی مقاوم است (برای کار در محیط‌های سرد و بیرونی)

2.دستکش‌های مقاومت شیمیایی

خطرات بیولوژیکی زیادی در آزمایشگاه‌ها وجود دارد

برش عرضی, پرفوراسیون و سایش: هیچ صنعتی وجود ندارد که در آن هیچ ریسک برش, پرفوراسیون و سایش وجود ندارد. به همین دلیل است که همیشه به یک دستکش برای بریدن, سوراخ کردن و برش نیاز دارید.. کارگران نفتی, مکانیک ماشین, ورق فلزی و یا شیشه, پرستاران و دیگر کارگران صنعت از جمله کسانی هستند که نیاز مبرمی به چنین دستکش‌های کار دارند. در کلکسیون ما, از دستکش یک‌بار مصرف به بهترین دستکش‌های کار (مقاوم برش) استفاده می‌شود.

شما به این محافظ (دستکش ایمنی) در محیط کار نیاز دارید. بسته به نوع کار و میزان خطر که شما را تهدید می‌کند, می‌توانید از دستکش استفاده کنید که از فیبرهای تقویت‌شده مانند کولار تشکیل شده‌است. همچنین دستکش وجود دارد که از ترکیبی از دو یا چند ماده با دوام ساخته می‌شود. این دسته‌ها مقاومت بیشتری دارند.

دستکش‌های چرمی به سایش بسیار مقاوم هستند و بهترین گزینه در این زمینه هستند. خطرات موجود در زمینه صنعت بسیار گسترده است. به نوعی, انتخاب دستکش‌هایش به یک ماده نسبتاً ویژه تبدیل شده‌است. به همین دلیل, اگر در مورد انتخاب دو دستکش ایمنی شک دارید, می‌توانید با یکی از کارشناسان ما در این زمینه مشورت کنید.

۳. آسیب‌های ضربه (شدت ضربه محافظ: متوسط):

استفاده از چکش و چکش, حرکت اجسام سنگین و غیره برخی از چیزهایی هستند که در معرض آسیب‌های جدی قرار می‌گیرند. به طور کلی, در هر شغلی که ممکن است ابزارهای سنگین با هم برخورد کنند, ممکن است این قطعه به دست بیافتد و; نیازمند یک دستکش ایمنی مقاوم در برابر ضربه است.

دستکش‌های ضربه‌ای این نیرو را به قسمت‌های مختلف دستکش ایمنی منتقل می‌کنند. در این روش, آن‌ها باعث می‌شود که نیروی نقطه‌ای در دست تبدیل به یک نیروی عظیم شود. این ترفند باعث می‌شود که شما یک ضربه ملایم‌تر و سبک‌تر را احساس کنید که به نوبه خود از دستان و انگشتان شما محافظت می‌کند. این نوع دستکش ایمنی, دارای وزن مناسب است.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستمال مرطوب با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

دستکش ایمنی در برابر ضربه (شدت ضربه محافظ: بالا)

این نوع دستکش برای ضربه‌های خیلی شدید استفاده می‌شود. استفاده از فن‌آوری‌های مختلف مناطق ضعیف‌تر دست را تقویت کرده‌است. علاوه بر افزایش مقاومت منفی ، دستکش کار باعث نمی‌شود که دست شما به راحتی حرکت کند. قسمت‌هایی که دست را قوی می‌کنند یکپارچه نیستند و این نیز باعث روشن‌تر شدن دستکش می‌شود. حضور تقویت‌کننده‌های در یک بخش از دست به این معنا نیست که ضعف در قسمت‌های دیگر وجود دارد (جایی که هیچ تقویت‌کننده وجود ندارد) و دست آسیب‌دیده است، اما کل دستکش در برابر ضربه مقاوم شده‌است (برخی قسمت‌ها ضعیف‌تر هستند). (تقویت شده‌است).

۴. خطرات جوشکاری :

جوشکاری، تولید شیشه، کارخانه‌های پتروشیمی، میادین نفتی و صنایع گاز طبیعی از جمله صنایعی هستند که در مجاورت گرما و جوشکاری قرار دارند و خطرات متعددی تهدید می‌شوند. مواد مورد استفاده در ساختار این دستکش‌ها طوری است که دست‌های شما محافظت می‌شود و از گرما محافظت می‌شود.

 دستکش‌های جوشکاری

جوشکاری یکی از مشاغلی است که نیاز به دستکش‌های ایمنی دارد.

محافظت در برابر تخلیه الکتریکی ناشی از برخورد الکترود (فلاش قوس)

در سال‌های گذشته, تنها دستکش که در برابر شوک الکتریکی محافظت می‌شد دستکش‌های چرمی بود. امروزه استفاده از دستکش از جنس کولاربسیار بهتر و کارآمدتر است. این دستکش‌ها از نئوپرن  در لایه های بالایی خود استفاده می‌کنند. این دستکش‌ها از دست شما به اندازه دستکش‌های چرمی محافظت می‌کنند اما مانع آزادی عمل دستان شما نمی‌شوند (دستکش‌های چرمی یک محدودیت هستند). به طور کلی به عنوان یک دستکش ایمنی بهینه استفاده می‌شود.

۵. آب و هوا و دمای بالا:

مهم نیست کجا کار می‌کنید. شما در قطب جنوب یا در یک انبار سرد هستید؟ هدف از دستکش‌های ایمنی این است که از گرمای دست خود محافظت کنید. به همین دلیل ضروری است که سرما به داخل دستکش نفوذ نکند. سرد کردن و یا انجماد کردن دست‌ها می‌تواند میزان تاثیر آن‌ها را به میزان زیادی کاهش دهد. از طرف دیگر، سرما بیش از حد باعث آسیب به پوست و بافت‌های بدن می‌شود. آیتم‌های زیر بسیار موثر و عملی برای حفاظت از دست در برابر سرما هستند.

 • PVC
 • پوست گاو
 • پوست بز
 • پوست بوفالو

۶. ارتعاشات پیوسته:

اره برقی و چکش در میان ابزارهایی هستند که نیروی ارتعاش زیادی را اعمال می‌کنند. این نیروها برای دست‌ها بسیار مضر هستند و اثرات مخربی بر روی بدن در طولانی‌مدت دارند. از طرف دیگر, استفاده از کاغذ سنباده یا آسیاب خیلی خطرناک‌تر است. زیرا برای مدتی طولانی بدون احساس لرزش از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنید.

اما به خاطر داشته باشید که ارتعاشات این دستگاه‌ها نیز بسیار مضر و خطرناک هستند.ارتعاشات دائمی می‌تواند اعصاب را تحریک کند، رگ‌های خونی را وارد کند و موجب درد طولانی‌مدت در مفاصل و ماهیچه‌ها شود. در موارد حاد، ممکن است منجر به بیماری‌های دائمی عصبی مثل ناخوشی شنوایی شود. به همین دلیل، پوشیدن دستکش‌های ایمنی به جذب و کاهش ارتعاشات کمک می‌کند. استفاده از این دستکش‌ها آسیب به دست شما را کاهش می‌دهد.

همه ی این موارد مزیت هایی هستند که سبب می شوند بازار فروش دستکش کار در انواع و اقسام شغل ها بالا باشد و این نشان می دهد که سرمایه گذاری در این حوزه سودآوری بالایی برای شما به همراه خواهد داشت.

نتیجه گیری

در حال حاضر استفاده از دستکش های کار نه تنها در مراکز صنعتی کاربرد دارد بلکه در مراکز خدماتی و منازل نیز برای انجام خدمات مختلف از انواع مختلف دستکش کار استفاده می شود. همین عامل نشان می دهد که ایجاد خط تولید دستگاه بافت دستکش کار می تواند سود آوری بالایی با توجه به قیمت کم مواد اولیه برای شما به همراه داشته باشد. در این مقاله از لاندا ماشین تمامی موارد مربوط به دستکش کار و نکات راه اندازی خط تولید دستکش کار در انواع مختلف را بررسی کردیم.

با ما در ارتباط باشید
ارسال با واتس اپ
تماس با ما