خط تولید رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی چاشنی اغلب خورشت های ایرانی ست. آنچه که غذا به واسطه آن نه تنها طعم و مزه خوشی پیدا می کند بلکه رنگ و لعابی چشم نواز می یابد و ترکیبی جذاب و دلربا را رقم می زند. بدون شک رب گوجه فرنگی یکی از پر مصرف ترین اقلام یخچال در خانه تمام ایرانیان است. به همین دلیل راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی را می توان از ایده هایی دانست که امکان شکست در آن نزدیک صفر است.

برای سفارش و استعلام قیمت انواع دستگاه های خط تولید در گروه صنعتی لاندا  با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این محصول فروش بالایی در بازار دارد و اگر استراتژی فروش مناسب داشته باشید و در کنار آن کیفیت محصولات تان در حد ایده آل باشد یقینا مشتریان خاص خود را پیدا خواهید کرد. کما اینکه برندهای رب گوجه فرنگی در بازار هر کدام محبوبیت خود را دارند و فروش شان روز به روز افزون می شود.

معرفی خط تولید رب گوجه فرنگی

خط تولید رب گوجه فرنگی چیست؟

اما برای اینکه تصمیم به راه اندازی خط تولید رب گوجه بگیرید باید پیش نیازهای این اقدام را آماده سازی کنید. شما برای راه اندازی خط تولید رب گوجه باید بیزینس پلن داشته باشید، طرح توجیهی نگارش کنید و جوانب امر را مورد سنجش قرار دهید تا متوجه شوید که این ایده ایده ای ست که برای شما صرفه و توجیه اقتصادی دارد. آن زمان است که باید اقدام به خرید خط تولید رب گوجه فرنگی نمایید.

برای اینکه این خط تولید را خریداری کنید باید دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز برای خط تولید را سفارش دهید. این دستگاه ها با توجه به بودجه بندی شما، ظرفیت کارخانه و نوع محصول تان قابل سفارش هستند.

برای سفارش و استعلام قیمت انواع دستگاه های خط تولید در گروه صنعتی لاوین نگار دانشگر با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

 

مجموعه لاندا ماشین به عنوان یکی از فروشندگان خط تولید رب گوجه در سراسر کشور آماده ارائه مشاوره و خدمات در این حوزه به شما عزیزان می باشد. بنابراین برای دریافت مشاوره در راستای راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی می توانید با کارشناسان لاندا ماشین تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم را در این باره دریافت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا جوانب این تصمیم را بررسی کنیم.

خط تولید رب گوجه فرنگی چه کاربردهایی دارد؟

رب گوجه فرنگی از جمله محصولاتی است که انواع کارخانه ای و خانگی آن در بازار وجود دارد. اما فرق این دو در چیست؟ آیا میزان فروش رب گوجه خانگی و رب گوجه کارخانه ای تفاوتی با هم دارد؟ یقینا همینطور است.

راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید کسب و کارتان را مکانیزه کنید. طبیعتا سرعت تولید رب گوجه فرنگی با وجود یک خط تولید مکانیزه و استفاده از ماشین آلات صنعتی بسیار بیشتر خواهد بود. بنابراین می توان گفت که راندمان تولید در خط تولید رب گوجه بسیار بیشتر از شیوه های تولید سنتی این محصول است.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید خشک کن لوازم آتش نشانی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

از طرفی شما با راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی می توانید برند خود را داشته باشید و برای محصولات تان در سطح گسترده بازاریابی و تبلیغات کنید. این فرصت برای شما فراهم می شود تا وارد میدان رقابت شوید و در نبرد با سایر برندها برای تولید محصولات با کیفیت و ارائه مزیت های رقابتی خاص خود تلاش کنید.

فروش رب گوجه فرنگی

فروش رب گوجه فرنگی می تواند ایده ای بسیار سودآور باشد اما این در صورتی ست که دست به راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی بزنید و محصولات تان را همراه با استانداردهای بهداشتی تولید نمایید و عرضه کنید. محصولات شما با حضور در بازار می توانند شانس فروش بسیار بالایی داشته باشند و با جا افتادن برندتان سود بسیار خوبی نصیب تان خواهد شد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستگاه دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

یکی از چندین و چند کاربرد خط تولید رب گوجه را می توان ایجاد فرصت برای راه اندازی سایر خطوط تولید مواد غذایی دانست. شما می توانید حرفه خود را با خط تولید رب گوجه فرنگی آغاز کنید و بعدها وارد حوزه های دیگر تولید همچون تولید مربا، ترشی جات و یا لبنیات شوید.

این کاری ست که بسیاری از برندها انجام می دهند. آن ها با برند سازی و تولید محصولات با کیفیت، برند خود را در بازار معرفی می کنند و بعد اقدام به فروش انواع محصولات دیگر با همان برند می نمایند. شما هم می توانید با راه اندازی خط تولید رب گوجه، آغاز مسیر حرفه ای کار خود را کلید بزنید و با همراهی تیم حرفه ای لاندا ماشین مجموعه تولیدی خود را داشته باشید.

هزینه راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی

از جمله اولین دغدغه های ذهنی تولیدکنندگان در راه اندازی خطوط تولید میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید است. ایده راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی ایده ای ست که افراد خوش فکر و آینده نگر سراغ آن می روند اما قبل از هر چیز باید میزان سرمایه مورد نیاز برای این ایده مشخص شود.

هزینه راه اندازی خط تولید رب گوجه به طور مستقیم با ظرفیت خط تولید در ارتباط است. ظرفیت تولید تعیین می کند که شما باید از چه نوع دستگاه هایی با چه سطوحی از اتوماسیون استفاده کنید. طبیعتا هر چه سطح اتوماسیون دستگاه ها پیشرفته تر شود هزینه راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی نیز بالاتر خواهد رفت. کارخانجات برای اینکه ظرفیت تولید رب گوجه فرنگی را تعیین کنند به نیاز بازار نگاه می کنند. بنابراین نیاز بازار نیز عاملی ست که به طور غیر مستقیم در این هزینه موثر است.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستگاه خم لوله با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

سطح تکنولوژی ماشین آلات

سطح تکنولوژی ماشین آلات مورد استفاده، ظرفیت خط تولید و تعداد خط تولید همگی از جمله عوامل موثر بر هزینه راه اندازی خط تولید رب گوجه هستند. دستگاه های تولید رب گوجه فرنگی انواع مختلفی دارند. شما می توانید اقدام به خرید برندهای خارجی و برندهای ایرانی نمایید.

طبیعتا ماشین آلاتی که در داخل کشور به عرصه تولید می رسند قیمت اقتصادی تری را دار هستند و می توانند صرفه اقتصادی بیشتری برای شما رقم بزنند. بنابراین خرید دستگاه های داخلی در اولویت قرار دارد. این دستگاه ها از لحاظ کارایی و کیفیت همپای برندهای خارجی عمل می کنند و در عین حال مقرون به صرفه می باشند.

بسیار مهم است که در ابتدای مسیر راه اندازی خط تولید رب گوجه اقدام به امکان سنجی، تهیه طرح توجیهی و برآوردهای اقتصادی نمایید. اینگونه متوجه خواهید شد که به چه مقدار سرمایه نیاز دارید. وسعت و ابعاد کارخانه عاملی مهم در هزینه این طرح است. طبیعتا کارخانه هایی که دارای ظرفیت بالا هستند به دستگاه های تمام اتوماتیک و حرفه ای نیاز دارند.

انواع دستگاه های پرکن گرانولی
ادامه مطلب

فرآیند تولید دستگاه های خط تولید رب گوجه فرنگی

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید روکش لاتکس دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

چنانچه فرآیند تولید در خط تولید رب گوجه فرنگی به صورت تمام اتوماتیک باشد در ابتدا هزینه خرید دستگاه ها برای شما گران تر تمام خواهد شد اما در ادامه نیاز به پرداخت هزینه بابت نیروی انسانی نخواهید داشت. بنابراین ظرفیت بالای تولید در ابتدا ممکن است هزینه ای سنگین روی دوش شما بگذارد اما صرفه خود را در طول زمان نشان می دهد.

چنانچه می خواهید اطلاعات بیشتری در باب هزینه راه اندازی خط تولید رب گوجه داشته باشید می توانید با کارشناسان تیم لاندا ماشین تماس حاصل نمایید تا در این باره مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند.

انواع خط تولید رب گوجه فرنگی

خط تولید رب گوجه فرنگی شامل تاسیسات و ماشین آلات فنی می باشد. این ماشین آلات می توانند از نوع اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و یا دستی باشند. در واقع هر کدام از ایستگاه هایی که در خط تولید رب گوجه فرنگی طراحی می شود می تواند به صورت نیمه اتوماتیک و یا اتوماتیک تعبیه گردد. دستگاه های اتوماتیک هر چند که قیمت خرید بیشتری دارند اما از لحاظ صرفه اقتصادی در طولانی مدت به نفع شما خواهند بود. عمده خطوط تولید رب گوجه فرنگی خطوط با ظرفیت بالا هستند.

بنابراین با خرید دستگاه های تمام اتوماتیک می توان هم سرعت تولید را بالا برد و هم دقت و سطح بهداشت را افزایش داد. از طرفی به دلیل نیاز کمتری که به نیروی کار وجود دارد این خطوط تولید می توانند سودآوری بیشتری در درازمدت داشته باشند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید خشک کن و عقیم سازی کود دامی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

انواع خط تولید رب گوجه فرنگی بر اساس ظرفیت تفکیک می شوند. کارخانه هایی که دارای حجم تولید بالا هستند در دسته خط تولید رب گوجه با ظرفیت بالا قرار دارند و از دستگاه هایی با سطح اتوماسیون بالا استفاده می کنند. در حالی که در انواع خط تولید رب گوجه با ظرفیت پایین می توان دستگاه های نیمه اتوماتیک و دستی به کار برد.

بسته بندی های رب گوجه فرنگی

بسته بندی های رب گوجه فرنگی می تواند انواع مختلفی داشته باشد. از بسته بندی های قوطی فلزی گرفته تا بسته بندی های شیشه ای و بشکه ای و پاکتی. نوع بسته بندی رب گوجه فرنگی تاثیر زیادی در چیدمان خط تولید و دستگاه های مورد استفاده دارد.

به عنوان مثال اگر بسته بندی های رب گوجه فرنگی به صورت پاکتی باید شیوه بسته بندی آن ها با بسته بندی هایی که از نوع شیشه ای هستند فرق خواهد داشت. مشهود ترین فرق بین این دو را می توان در دستگاه در بند مشاهده کرد. بنابراین انواع خط تولید رب گوجه فرنگی را می توان با توجه به نوع بسته بندی ارزیابی کرد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه تونل پاستوریزاسیون با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

خطوط تولید رب گوجه فرنگی می توانند نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک و یا به صورت ترکیبی باشند. به این معنا که بخش از دستگاه ها دارای عملکرد نیمه اتوماتیک می باشند و در بخش های دیگر برای تعدیل هزینه ها از دستگاه های دستی استفاده شده است.

شروعی پر قدرت

اگر می خواهید شروعی پر قدرت داشته باشید و با سرمایه ای مقرون به صرفه دست به راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی بزنید، مجموعه لاندا ماشین از صفر تا صد این پروژه در کنار شما خواهد بود. تمامی دستگاه ها و ماشین آلات این مجموعه دارای استانداردهای بهداشت و استانداردهای سطح بالای کیفی بوده و قادر به برآورده ساختن نیاز شما در تولید در ظرفیت های گوناگون است. بنابراین برای عملی ساختن این ایده و یا گسترش خط تولید تان همین حالا با مجموعه لاندا ماشین تماس حاصل نمایید.

فروش خط تولید رب گوجه فرنگی

راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی از جمله ایده هایی است که چه در ایران و چه در خارج از ایران مورد استقبال قرار دارد. ماشین آلات مورد نیاز برای خط تولید رب گوجه دارای انواع ظرفیت ها می باشند و به دلیل استقبال بالا برای راه اندازی این خط تولید انواع مختلفی از این دستگاه ها در قالب نمونه های داخلی و خارجی در بازار قابل خریداری است.

مجموعه لاندا ماشین یکی از مجموعه های فروش خط تولید رب گوجه فرنگی در ایران می باشد که کیفیت دستگاه های آن قابل رقابت با نمونه های خارجی بوده و قادر است ظرفیت مورد نیاز شما را برآورده سازد. این دستگاه ها دارای سطوح مختلفی از اتوماسیون هستند و به تعداد اپراتورهای مختلفی نیاز دارند.

تمامی ماشین آلات، زیر ساخت ها و دستگاه هایی که در خط تولید رب گوجه مورد استفاده قرار می گیرند بر حسب ظرفیت کارخانه تعیین می شوند. به عنوان مثال ممکن است ظرفیت خط تولید رب گوجه به نحوی باشد که خرید دستگاه های نیمه اتوماتیک هم جوابگو باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید ماسک پزشکی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

کارخانه های با ظرفیت تولید بالا

این در حالی ست که برای کارخانه هایی با ظرفیت تولید بالا باید دستگاه های پیشرفته و حرفه ای خریداری کرد. مجموعه لاندا ماشین به عنوان یکی از قوری ترین مجموعه های فروش خط تولید رب گوجه قادر به راه اندازی این خط تولید در ظرفیت های مختلف برای شما می باشد.

هدف اصلی مجموعه لاندا ماشین از فروش خط تولید رب گوجه بالا بردن پرچم تولید داخلی در عرصه رقابت جهانی می باشد. اوضاع تولید در کشور باید بهبود پیدا کند. حمایت از تولیدات داخلی و استفاده از ظرفیت های موجود می تواند موجب گردش چرخه های اقتصادی کشور و بهبود اوضاع اقتصادی گردد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بنابراین توصیه می شود که حتما اگر بودجه ای کافی در اختیار دارید و قصد راه اندازی خط تولید را در سر دارید، به عنوان یکی از گزینه ها به راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی فکر کنید چرا که دارای سودآوری بسیار خوبی ست و بازار پر رونقی دارد و هم می تواند قابل گسترش و توسعه در آینده باشد.

اجزا و دستگاه های خط تولید رب گوجه فرنگی

خط تولید رب گوجه فرنگی که به عنوان یکی از سودآور ترین خطوط تولید شناخته می شود دارای بخش های مختلفی است. این خط تولید ایستگاه های کاری متعددی را دارا می باشد که هر کدام از اجزا و دستگاه های خاص خود تشکیل شده اند.

موارد مصرف و مزایای دستکش لاتکس
ادامه مطلب

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاور کفش با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

آنچه که عامه مردم از خط تولید رب گوجه فرنگی می دانند وارد شدن تعدادی گوجه فرنگی به خط تولید، جداسازی گوجه های لهیده، شستشوی گوجه ها و خرد شدن و پخت آن ها می باشد. این در واقع روندی است که تولیدکنندگان گوجه فرنگی به شیوه سنتی دنبال می کنند. اما روند تولید رب گوجه فرنگی به شیوه مکانیزه روندی متفاوت است.

 • سیستم دریافت گوجه فرنگی

در ابتدا گوجه ها باید وارد خط تولید شوند بنابراین بایستی یک سیستم دریافت مناسب در ابتدا خط تعبیه شود. سیستم دریافت گوجه فرنگی می تواند در دو نوع دستی و اتوماتیک طراحی شود. از آنجایی که احتمال له شدن و ترکیدن گوجه ها به هنگام دریافت وجود دارد این سیستم با دقت بالایی طراحی می شود.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد الکلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بعد از دریافت گوجه ها باید آن ها را به سمت وان های شستشو هدایت نمود. بنابراین گوجه ها با فشار آب به سمت وان های شستشوی اولیه هدایت می شوند. زمانی که فرآیند شستشو به اتمام رسید از کانال خروجی وان، گوجه های شسته شده را می توان تحویل گرفت که یکراست به سمت خط تولید حرکت می کنند.

 • وان شستشوی ثانویه

گوجه ها باید وارد فاز دوم شستشو شوند بنابراین باید وان ثانویه برای شستشو گوجه ها فراهم گردد. در این مرحله شستشوی نهایی روی گوجه ها صورت می پذیرد و سپس آب اضافی آن ها گرفته می شود تا کاملا خشک و تمیز گردند و برای جداسازی نمونه های خراب وارد دستگاه سورتینگ شوند.

 • دستگاه سورتینگ

دستگاه سورتینگ در واقع دستگاهی ست که گوجه ها در آن روی یک نوار نقاله حرکت می کنند و اپراتورها با دقت گوجه های خراب را از گوجه های سالم جداسازی می کنند گوجه ها در عین حال هم رو به جلو حرکت می کنند و هم حول یک محور می چرخند تا دقت اپراتور در بررسی آن ها بالا تر رود. گوجه ها باید از هر نوع خس و خاشاک، گوجه های کال و گوجه های لهیده پاکسازی شوند.

 • سیستم خرد کن

دستگاه دیگری که در خط تولید رب گوجه فرنگی با آن روبرو هستیم دستگاه خرد کن می باشد. گوجه ها در این بخش وارد دستگاه خرد کن می شوند و برای اینکه فرآیند پخت آن ها ساده تر انجام شود توسط تیغه های تعبیه شده روی دستگاه خرد می شوند و به سمت مخزن ذخیره هدایت می شوند.

 • سیستم پخت اولیه (پیش گرم کن)

گوجه های خرد شده ای که درون مخزن ذخیره سازی شده اند باید وارد سیستم پخت اولیه شوند. سیستم پخت اولیه یک دستگاه استوانه ای شکل اما به صورت افقی می باشد که گوجه ها به واسطه پمپ وارد آن می شوند این سیستم دمای پخت را تا حدود نود درجه سانتیگراد بالا می برد و احتمال وجود میکروب را در گوجه ها کاهش می دهد. از طرفی رنگ و غلظت رب گوجه بهتر و بیشتر خواهد شد.

 • سیستم فیلتراسیون

بعد از پخت اولیه باید هر گونه پوست و پالپ و ناخالصی از رب گوجه جدا شود بنابراین باید ایستگاه فیلتراسیون تعبیه شود تا با استفاده از صافی هایی که در دستگاه وجود دارد تمام ناخالصی ها فیلتر شود. انواع صافی های مختلف در این دستگاه وجود دارد که بر اساس درجه کیفی و حساسیت تولید می توانند انتخاب شوند. صافی های روتاری دارای دور کم و صافی های توربو دارای دور بالا هستند. صافی ها می توانند یک مرحله ای، دو مرحله یا سه مرحله ای باشند.

 • تانک فرموله

دستگاهی که در بخش بعدی از خط تولید رب گوجه فرنگی وجود دارد به تانک فرموله معروف است. مواد آماده شده در تانک فرموله ذخیره سازی می شود و برای ورود به سیستم تغلیظ آماده سازی می شود. این دستگاه دارای بدنه ای از جنس استیل بوده و در برابر اسید گوجه ضد زنگ و ضد خوردگی می باشد.

 • سیستم تغلیظ

یکی از مهمترین اجزا و دستگاه های خط تولید رب گوجه فرنگی سیستم تغلیظ است. مواد آماده شده در این سیستم با درجه حرارت مشخصی حرارت دهی می شوند تا درجه غلظت آن ها بالا رود. حرارت وارد شده به آب گوجه فرنگی حرارتی غیر مستقیم است و تحت خلا اعمال می شود. افزودن نمک هم در همین مرحله صورت می پذیرد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد لاک پاک کن با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

خلا ایجاد شده در این سیستم موجب بالا رفتن سطح کیفیت رب گوجه، بالا رفتن قوام و بهبود رنگ خواهد شد. همچنین سرعت تولید رب گوجه فرنگی بیشتر می شود که موجب صرفه جویی در انرژی خواهد شد.

 • دستگاه پاستوریزاسیون

دستگاه دیگری که در خط تولید رب گوجه فرنگی قرار دارد دستگاه پاستوریزاسیون است. آب گوجه فرنگی تغلیظ شده وارد این دستگاه می شود تا تمامی میکروب ها و میکرو ارگانیسم های آن از بین بروند. دمایی که این دستگاه اعمال می کند دمایی در حدود 85 درجه سانتیگراد است.

 • دستگاه استریل قوطی ها (قوطی شور)

از مهمترین اجزا و دستگاه های خط تولید رب گوجه فرنگی دستگاه استریلیزه نمودن قوطی های رب گوجه فرنگی می باشد. بسیار مهم است که قوطی ها قبل از پر شدن کاملا تمیز شوند. بنابراین قوطی ها همگی وارد دستگاه قوطی شور می شوند تا مورد نظافت قرار گیرند.

 • دستگاه پر کن

دستگاه بعدی که در خط تولید رب گوجه فرنگی به چشم می خورد دستگاه پر کن است. این دستگاه می تواند انواع مختلفی از جمله اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی داشته باشد با این حال عمدتا برای خط تولید رب گوجه از دستگاه های اتوماتیک استفاده می شود چرا که حجم تولید بالاست. قوطی ها روی نوار نقاله حرکت می کنند و با محتوای رب گوجه فرنگی پر می شوند.

 • دستگاه در بند

دستگاهی که دقیقا بعد از دستگاه پر کن در خط تولید رب گوجه فرنگی واقع شده است دستگاه در بند می باشد. قوطی های گوجه فرنگی توسط این دستگاه مهر و موم می شوند. این دستگاه ها نیز می توانند به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی شوند. نوع دستگاه در بند در خط تولید رب گوجه با توجه به نوع بسته بندی قوطی ها می تواند متفاوت باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستمال مرطوب با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

رب های گوجه فرنگی در ظروف مختلفی چون ظروف شیشه ای همچون شیشه مربا و قوطی های فلزی پر می شوند. با تمام این تفاسیر در این مرحله پرس درب قوطی ها صورت می پذیرد.

 • دستگاه پاستوریزاتور

بعد از اینکه قوطی های گوجه فرنگی از ایستگاه در بندی عبور کردند برای استریل و ضد عفونی شدن وارد گام بعدی یعنی دستگاه پاستوریزاتور می شوند.

 • دستگاه لیبل زن

لیبل زدن قوطی های گوجه فرنگی مهمترین پارت از خط تولید رب گوجه فرنگی می باشد. در این مرحله قوطی ها باید توسط اتیکت های آماده و چاپ شده لیبل زنی شوند. دستگاه جت پرینتر نیز اطلاعاتی چون قیمت، تاریخ انقضا و تاریخ تولید و سری ساخت را روی قوطی ها درج می کند.

 • سیستم بسته بندی و شیرینگ

سیستم بسته بندی و شیرینگ از آخرین اجزا و دستگاه های خط تولید رب گوجه فرنگی می باشد. در این مرحله بسته بندی های پک شده از قوطی های گوجه فرنگی آماده سازی می شوند.

همه چیز درباره فناوری پاستوریزاسیون سرد
ادامه مطلب

مراحل طراحی و ساخت خط تولید رب گوجه فرنگی

برای طراحی و ساخت خط تولید رب گوجه فرنگی باید اقدام به امکان سنجی، تهیه طرح توجیهی، برآورد هزینه ها و بودجه بندی نمود. قبل از هر چیز باید یک برنامه مدون در قالب بیزینس پلن یا طرح کسب و کار ایجاد نمود که صرفه اقتصادی و توجیه اقتصادی راه اندازی خط تولید رب گوجه را به اثبات می رساند.

بنابراین می توان طبق نقشه تهیه شده برای راه اندازی خط تولید رب گوجه اقدام کرد. از جمله مهمترین فاکتورهایی که در خط تولید رب گوجه فرنگی مطرح می باشد هزینه این طرح می باشد. بعد از برآوردهای لازم می توانید دست به راه اندازی خط تولید رب گوجه بزنید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستکش یکبار مصرف لاتکس معاینه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

از جمله مراحل طراحی و ساخت خط تولید رب گوجه فرنگی می توان به طراحی سیستم دریافت، تعبیه سیستم های شستشو، سیستم سورتینگ، سیستم خرد کن، سیستم پخت اولیه، سیستم فیلتراسیون، تانک فرموله یا مخزن ذخیره ساز، سیستم تغلیظ، سیستم پاستوریزاسیون، دستگاه های پر کن و در بند، سیستم شستشوی نهایی، سیستم خشک کن و دستگاه لیبل زن و سیستم شیرینگ اشاره کرد.

انواع مختلف این دستگاه ها

تمامی این دستگاه ها و تجهیزات می توانند انواع مختلفی با ساختارها و شیوه عملکردهای مختلف داشته باشند. اما هدف تمام آن ها یک هدف واحد است. عمدتا در طراحی و ساخت خط تولید رب گوجه نوع دستگاه را با توجه به میزان بودجه کارفرما و ظرفیت تولید انتخاب می کنند.

خط تولید رب گوجه فرنگی همانطور که گفته شد از اجزا و دستگاه های مختلفی تشکیل شده است. تفاوتی که این دستگاه ها در انواع خط تولید رب گوجه می توانند داشته باشند اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن آن ها است.

مهمترین مراحل طراحی و ساخت خط تولید رب گوجه فرنگی

از جمله مهمترین مراحل طراحی و ساخت خط تولید رب گوجه فرنگی می توان به طراحی و تعبیه ماشین آلات مربوط به تاسیسات این خط تولید اشاره کرد. منظور در واقع ماشین آلاتی است که وظیفه تامین انرژی برای تولید بخار آب و پاستوریزه کردن رب را به عهده دارند.

دستگاه هایی چون دیگ بخار و بویلر که از خود بخار داغ تولید می کنند، کولینگ تاور برای خنک سازی آب و دستگاه کاهش دهنده دما طی فرآیند تغلیظ همگی از جمله ماشین آلات تاسیسات هستند که در خط تولید رب گوجه تعبیه می شوند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید بندزن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

شما می توانید صفر تا صد مراحل طراحی و ساخت خط تولید رب گوجه را به مجموعه حرفه ای لاندا ماشین بسپارید. تیم ما متشکل از متخصصین حرفه ای و کار بلدی می باشد که تجربه چندین و چند راه اندازی موفقیت آمیز خط تولید رب گوجه را در کارنامه خود دارند. بنابراین می توانید با خیال آسوده این پروژه را به تیم ما بسپارید.

لیست قیمت خط تولید رب گوجه فرنگی

اگر می خواهید در مورد لیست قیمت خط تولید رب گوجه فرنگی بدانید قبل از هر چیز باید یک لیست دقیق از دستگاه هایی که در این خط تولید تعبیه می شوند تهیه کنید. البته باید دقت داشته باشید که تعداد و انواع دستگاه های موجود در خط تولید رب گوجه فرنگی می تواند بسیار زیاد باشد. در حالی که در برخی خطوط تولید به تعدادی از این دستگاه ها نیاز نیست.

به عنوان مثال ممکن است شما یک کارگاه تولید رب گوجه فرنگی با ظرفیت پایین داشته باشید. بنابراین طبیعی ست که راه اندازی خط تولید رب گوجه برای شما با هزینه کمتری تمام شده باشد چرا که تعداد و نوع دستگاه های مورد استفاده در کارگاه های تولیدی تعداد کمتری است و سطح اتوماسیون پایین تری دارد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کش زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

تخمین لیست قیمت خط تولید رب گوجه

با این حال برای اینکه بتوانید لیست قیمت خط تولید رب گوجه را تخمین بزنید در این بخش یک لیست از دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید رب گوجه ارائه شده است. شما می توانید بر اساس نیاز مجموعه، ظرفیت تولید و میزان بودجه ای که در اختیار دارید اقدام به خرید این دستگاه ها نمایید. این دستگاه ها و ماشین آلات عبارتند از؛

انواع دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید رب گوجه فرنگی

دستگاه دریافت معلق که می توانید به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک باشد

 • وان شستشوی اولیه
 • بالابر غلتکی برای وارد کردن گوجه ها به وان ثانویه
 • وان شستشوی ثانویه
 • دستگاه سورتینگ
 • مونوپمپ جهت هدایت گوجه ها به سیستم پخت اولیه
 • دستگاه کراشر برای خرد کردن گوجه ها
 • پری هیتر یا همان دستگاه پیش گرم کن
 • دستگاه فیلتراسیون
 • تانک فرموله
 • سیستم تغلیظ تحت خلا
 • کولینگ تاور
 • دستگاه قوطی شور
 • دستگاه پاستوریزاسیون
 • دستگاه پر کن
 • دستگاه در بند
 • دستگاه لیبل زن
 • جت پرینتر
 • سیستم شیرینگ

انواع اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک

این دستگاه ها می توانند انواع اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک داشته باشند. همچنین ممکن است در برخی خطوط تولید کارگاهی به منظور کاهش هزینه برخی از دستگاه ها از خط تولید رب گوجه فرنگی حذف شوند و برخی فرآیند ها به صورت دستی صورت پذیرد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاندوم با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بنابراین لیست قیمت خط تولید رب گوجه را می توان وابسته به تعداد دستگاه ها، نوع دستگاه ها، اتوماتیک یا دستی بودن دستگاه ها، ظرفیت خط تولید، میزان بودجه کارفرما و هزینه هایی چون هزینه دریافت مجوز، هزینه تدوین طرح توجیهی، هزینه های ثابت، هزینه اجاره کارگاه و هزینه پرداختی بابت نیروی انسانی و تعمیر و نگهداری ماشین آلات دانست. تمامی این موارد به نوعی در قیمت خط تولید رب گوجه تاثیر گذار هستند.

شما می توانید برای دریافت لیست قیمت خط تولید رب گوجه و راه اندازی اقتصادی خط تولید رب گوجه با مجموعه لاندا ماشین تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان و ارائه مشاوره لازم در این راستا می باشند. بهره مندی از خدمات با کیفیت و قیمت های اقتصادی را از مجموعه لاندا ماشین بخواهید.

با ما در ارتباط باشید
ارسال با واتس اپ
تماس با ما