خط تولید شوریجات و ترشیجات

خط تولید شوریجات و ترشیجات

یکی از خوش طعم و مزه ترین چاشنی های کنار غذا به ویژه در سفره های رنگین ایرانیان انواع شوریجات و ترشیجات است. به همین دلیل است که کارخانجات و کارگاه های تولیدی زیادی برای شروع یک کسب و کار پر رونق دست به راه اندازی خط تولید شوریجات و ترشیجات می زنند.

برای سفارش و استعلام قیمت خشک کن لوازم آتشنشانی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

فروش بالای انواع شوریجات و ترشیجات و سودآور بودن این محصولات افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار کوچک اما درآمد زا را دارند به سمت راه اندازی خط تولید این محصولات سوق داده است. خیارشور، ترشی بندری، سیر ترشی، پیاز شور؛ گوجه شور، ترشی لیته، زیتون و انواع و اقسام ترشیجات هر کدام می توانند خط تولید مختص به خود را داشته باشند.

جزئیات محصول

لیست دستگاه های خط مورد نظر :

۲ عدد وان شستشو و خط کنترل کیفیت محصولات ورودی.

دستگاه دم گیر خیار .

دستگاه سورتینگ با قابلیت تنظیم درجه بندی.

دستگاه پر کن مواد جامد برای پر کردن شیشه انواع شوریجات و ترشیجات.

دستگاه میز ترافیک،شستشو و استریل شیشه،سکو مخازن محلول،محلول ریز.

دستگاه دربند نیمه اتوماتیک تک هد برای ظرفیت پایین.

دستگاه تمام اتوماتیک ۸ هد برای ظرفیت بالا.

دستگاه جت پرینتر،لیبل زن،شیرینگ پک.

تونل پاستور تمام اتوماتیک ۱۲ متری،۱۸ متری،۲۴ متری برای ظرفیت های مختلف،با قابلیت تغییرات  در برنامه دمایی و زمانی زون ها برای محصولات مختلف‌.

تمامی تجهیزات با بهترین متریال و قطعات یدکی طراحی و ساخته میشوند.

۵ الی ۵۰ تن در روز

عموما با استیل ۳۰۴ و بخشی با استیل ۳۱۶ ساخته میشود.

شور، ترشی، زیتون

۲ سال

خط تولید شوریجات و ترشیجات

مشخصات فنی دستگاه میز ترافیک :
قطر میز : یک متر
بدنه تماما استیل 304

دارای موتور و گیربکس که به صورت مستقیم میز را میچرخاند.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه روکش لاتکس دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این دستگاه اغلب قبل یا بعد از دستگاه های زیر قرار می گیرد:

دستگاه شستشوی شیشه
دستگاه محلول ریز
دستگاه پر کن ظروف
دستگاه لیبل زن
دستگاه شیرینگ پک
دستگاه دربند
و منجر به قرار گیری منظم و به ترتیب بطری یا قوطی ها در ورود یا خروج از دستگاه می شود.

مشخصات فنی پر کن مواد جامد :

جنس بدنه استیل ۳۰۴

ظرفیت : ۱.۲ تن در ساعت

ابعاد : 2.2*2*1.8 cm

کاربرد : قابلیت تنظیم برای پر کردن انواع  شیشه های شوریجات و ترشیجات.

خط تولید شوریجات و ترشیجات
خط تولید شوریجات و ترشیجات

مشخصات فنی دستگاه تونل پاستوریزاسیون :

جنس بدنه : استیل ۳۰۴

ابعاد فنی :  m 1.8*2*18

دارای دو عدد نوار نقاله جهت تغذیه و خروج محصولات از تونل پاستون

ظرفیت  :به طور متوسط 6000 قوطی در ساعت

نوع کانوایر  : ناودانی و خشابی

نوع عملکرد  : دوشی

تعداد زون : عموما 3 اما برای محصول خاصی قابل تغییر است.

اتوماسیون  : تمام اتومات

کاربرد :

انواع ظروف کوچک تا حلب 17 کیلویی.

قابلیت تنظیم دمای وان های برای انواع محصولاتی نظیر رب گوجه فرنگی،سس مایونز،ترشیجات،کنسرویجات،مربا، آب میوه.

قابلیت تنظیم سرعت نوار های انتقال،فشار آب،دمای زون ها.

تونل پاستور تمام اتوماتیک ۱۲ متری،۱۸ متری،۲۴ متری برای ظرفیت های مختلف،با قابلیت تغییرات  در برنامه دمایی و زمانی زون ها برای محصولات مختلف‌.

اجرا فرآیند پاستوریزاسیون توسط دستگاه تونل پاستور سه مرحله ای ، به روش دوشی و سیستم اتوماسیون با استفاده از plc انجام میشود.

مشخصات فنی دستگاه دربند ۸ هد :

جنس بدنه استیل ۳۰۴

نجوه عملکرد : تمام اتوماتیک

ابعاد :cm 250*250*110

ظرفیت  : 3000 ظرف در ساعت

مناسب برای انواع درب های پیچ پلمپ ترشیجات،رب،سس مایونز،مربا و…

مجهز به سنسور اتمام درب

مجهز به سیستم تنظیم سرعت

قابلیت تنظیم ارتفاع بطری

قابلیت تنظیم قطر درب بطری

قابلیت تعویض هد

خط تولید شوریجات و ترشیجات
خط تولید شوریجات و ترشیجات

دستگاه دربند نیمه اتوماتیک تک هد برای ظرفیت پایین.

مشخصات فنی سورتینگ :

جنس بدنه استیل ۳۰۴

ظرفیت : ۳ تن در ساعت

طول دستگاه :350cm

قابل تنظیم برای سورتینگ خیار با درجات مختلف

خط تولید شوریجات و ترشیجات
خط تولید شوریجات و ترشیجات

دستکاه شستشو و استریل شیشه.

دستگاه شیرینگ پک

خط تولید شوریجات و ترشیجات
خط تولید شوریجات و ترشیجات

مشخصات فنی دستگاه گل گیر خیار :

جنس بدنه استیل ۳۰۴

ظرفیت : ۳ تن در ساعت

طول دستگاه 250cm

کاربرد : خیار،زیتون،گیلاس،آلبالو

مشخصات فنی لیبل زن :

جنس بدنه : استراکچر آهن و سطوح جانبی استیل ۳۰۴

ظرفیت  : ۳۰۰۰ عدد در ساعت

خط تولید شوریجات و ترشیجات
خط تولید شوریجات و ترشیجات

مشخصات فنی دستگاه محلول ریز :

جنس بدنه استیل ۳۰۴

طول دستگاه 250cm

ظرفیت  : 2500 شیشه در ساعت

کاربرد : ترشیجات و شوریجات

مشخصات فنی دستگاه میکسر :

جنس بدنه استیل ۳۰۴

ظرفیت : ۱۰۰۰ لیتر

خط تولید شوریجات و ترشیجات
خط تولید شوریجات و ترشیجات

۲ عدد وان شستشو و خط کنترل کیفیت محصولات ورودی.

خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات چیست؟

ماشین آلاتی که در خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات استفاده می شوند دارای ظرفیت های مختلفی هستند. این دستگاه ها و تجهیزات می توانند ظرفیت بالا، ظرفیت نرمال و دارای ظرفیت کارگاهی باشند. بسته به حجم تولید و ابعاد و مساحت کارخانه یا کارگاه و بودجه در دسترس صاحبان کسب و کار و مجموعه راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات تصمیم به انتخاب دستگاه و ماشین آلات با ظرفیت مناسب برای خط تولید خواهند گرفت.

خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات چه کاربردهایی دارد؟

خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات در ایران یکی از بکر ترین ایده هایی ست که می توانید با عملی کردن آن به سودآوری بسیار بالایی دست پیدا کنید.

این خط تولید می تواند محصولات مختلفی همچون زیتون، سیرترشی، خیارشور، پیاز شور و انواع ترشی جات از جمله ترش فصل و لیته و بندری را در خود جای دهد. بسیاری از کارخانجات تولیدی در ایران در چند سال اخیر به در های بسته خورده اند و با توقف تولید مواجه شده اند.

گران بودن مواد اولیه خارجیف نبود خریدار، رقابت شدید در بازار و عدم توانایی خرید مواد اولیه با کیفیت و عدم توانایی خریداران برای پرداخت هزینه بالای محصولات همگی موجب شده تا کارخانجات زیادی تولید را متوقف کنند و اصطلاحا تولیدشان بخوابد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خم لوله با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این در حالی ست که بسیاری از کارگاه های تولیدی و کارخانجات با ایده های ناب و طلایی سعی در راه اندازی خط تولیدهای پر سود داشته اند. خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات از جمله خط تولیدهایی است که احتمال خوردن آن به در بسته و کم بودن میزان فروش در آن بسیار کم است.

اگر شما هم به عنوان یک کارآفرین قصد دارید کارگاه یا کارخانه ای با محصولات پر فروش و سودآور را کلید بزنید بی شک باید راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات را در لیست ایده های خود قرار دهید. خط تولید محصولات خوراکی همواره با استقبال بسیار خوبی مواجه است به ویژه اگر محصول مورد نظر شما مورد پسند عامه مردم باشد و محصولی پر طرفدار باشد.

انواع شوریجات و ترشیجات از جمله محصولاتی ست که هم بازار داخلی بسیار خوبی دارد و هم بازار صادرات آن بسیار داغ و پر تب و تاب است. بنابراین فروش انواع شوریجات و ترشیجات هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور صورت می پذیرد و فروشی بسیار سودآور می باشد.

اگر به دنبال ایده ای کاربردی و طلایی برای راه اندازی یک خط تولید پر رونق دارید باید به راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات فکر کنید. با راه اندازی این خط تولید می توانید تعداد زیادی از نیروهای کار را مشغول به فعالیت نمایید.

بنابراین می توانید از جهت ایجاد گردش در چرخه های اقتصادی کشور و منطقه موثر واقع شوید. این روزها حال و روز اقتصاد کشور تعریفی ندارد و با این حال هنوز هم می توان کسب و کارهایی را پیدا کرد که با سرمایه ای معقول و مقرون به صرفه بتوان دست به راه اندازی آن ها زد و سودآوری خوبی را رقم زد.

3 نکته که هنگام خرید ماسک پزشکی باید به خاطر داشته باشید
ادامه مطلب

شما با راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات می توانید نقش مهم و موثری در اقتصادی کشور و بهبود دادن وضعیت آن داشته باشید.

هزینه راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات

راه اندازی هر کسب و کاری به سرمایه اولیه مشخصی نیاز دارد. این موضوع در مورد راه اندازی خط تولید نیز صادق است. هر خط تولیدی که سنگ بنای راه اندازی آن گذاشته شود نیاز به سرمایه اولیه دارد. افرادی که قصد راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات را دارند در این باره ممکن است سوالاتی داشته باشند.

همانطور که می دانید فروش انواع شوریجات و ترشیجات با نرخ بسیار بالایی در ایران همراه است. این محصولات از آنجایی که بسیار مشتری پسند است و مطابق با هر نوع ذائقه ای می باشد صادرات خوبی نیز دارد و بازار فروش آن به کشورهای حوزه ایران نیز بازار داغی ست.

بنابراین می توان اینگونه تعبیر کرد که هزینه راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات در واقع سرمایه گذاری در پروژه ای سودآور آن هم با نرخ سود بسیار بالاست. این هزینه می تواند با توجه به فاکتورهای مختلف متغیر باشد. حتی کوچکترین کارگاه های خط تولید ترشیجات هم سودآوری بسیار خوبی دارند.

بنابراین هر چه ابعاد و وسعت کارگاه یا کارخانه تان بیشتر باشد طبیعتا سودآوری شما بالا خواهد رفت اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که با بالا رفتن حجم تولید هزینه راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات نیز بیشتر می شود.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه بافت دستکش  با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بنابراین به تعداد بیشتری دستگاه نیاز خواهید داشت و طبیعتا باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. بنابراین یکی از مهمترین عوامل موثر روی هزینه راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات، تعداد ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز با توجه به حجم تولید و ابعاد کارخانه است.

دستگاه های خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات انواع مختلفی دارند و می توانند در نمونه های ظرفیت بالا، ظرفیت نرمال و انواع ظرفیت کارگاهی خریداری شوند. قابلیت ها و ویژگی های این دستگاه ها می تواند متمایز از همدیگر باشد.

به عنوان مثال برخی از خطوط تولید با توجه به نوع دستگاه های تعبیه شده در خط تولید به صورت اتومات و برخی به صورت نیمه اتومات فعالیت می کنند. هرچه خطوط تولید به سمت اتومات شدن پیشروی کنند هزینه راه اندازی آن ها نیز بیشتر خواهد شد چرا که دستگاه ها قابلیت برنامه ریزی دارند و دخالت نیروی انسانی در آن ها کم می شود.

از طرفی پرداخت هزینه و دستمزد نیروی انسانی هم کاهش پیدا می کند که به نفع مجموعه تولیدی خواهد بود. بنابراین شاید در ابتدای کار برای راه اندازی خط تولید اتومات انواع شوریجات و ترشیجات به سرمایه بیشتری نیاز باشد اما در ادامه خواهید دید که هزینه های تولید تا چه حد کاهش پیدا می کند و بر سودآوری شما تاثیر خواهد گذاشت.

طرح ماشین آلات استفاده شده می تواند این هزینه را دستخوش تغییر نماید. دستگاه های با کیفیت خط تولید شوریجات دارای بدنه استیل و یا آلیاژهای بسیار مقاوم در برابر آب و اسید هستند.

هر چه کیفیت فیزیکی دستگاه های خط تولید بیشتر شود طبیعتا هزینه راه اندازی خط تولید نیز بالاتر خواهد رفت. نوع دستگاه ها، راندمان، برند دستگاه ها، استانداردهای تولید و بهداشت، کارکرده یا دست اول بودن ماشین آلات، تنظیمات و آپشن ها و ظرفیت و حجم تولید همگی در هزینه راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات تاثیر گذار خواهد بود.

مجموعه لاندا ماشین با در نظر گرفتن تمامی جوانب امر سعی در راه اندازی خطوط تولید انواع شوریجات و ترشیجات با بهترین قیمت و اقتصادی ترین هزینه برای شما خواهد نمود. کافی ست به مجموعه ما اعتماد کنید و صفر تا صد راه انداز خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات را به کارشناسان خبره و حرفه ای ما بسپارید. به کار بردن بهترین دستگاه ها با راندمان بالا و بهره مندی مجموعه شما از خدمات پس از فروش گارانتی از جمله مهمترین خدماتی ست که در کنار مشاوره رایگان قبل از راه اندازی خط تولید نصیب تان خواهد شد.

انواع خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات

انواع خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات می تواند از لحاظ سیستم عملکرد، ظرفیت، راندمان و طرح ماشین آلات با هم متفاوت باشند. انواع خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات می توانند دارای ظرفیت های مختلفی از جمله ظرفیت بالا، ظرفیت نرمال و ظرفیت اقتصادی باشند.

بنابراین با توجه به ابعاد و مساحت کارگاه و کارخانه و بودجه ای که در اختیار دارید می توانید ظرفیت تولید را در همان ابتدا انتخاب کنید. اگر قصد دارید با سرمایه ای اقتصادی کار خود را شروع کنید و تولید کارگاهی را در پیش بگیرید توصیه می شود که اقدام به خرید خط تولید کارگاهی با قیمت اقتصادی نمایید. با این حال می توانید در ابعاد بزرگتر دست به خرید و راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات در ظرفیت بالا بزنید.

این خطوط تولید از لحاظ عملکردی می توانند به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک باشند. فرق این دو نوع خط تولید در تعداد اپراتورهایی است که قرار است روی دستگاه ها کار کنند. طبیعتا در خط تولید اتوماتیک تعداد اپراتورها کمتر می باشد و به همین تناسب میزان دستمزدی که برای نیروی کار پرداخت می کنید نیز کمتر است. اما در خطوط نیمه اتوماتیک باید تعداد پرسنل بیشتری فعالیت کنند.

هر چند که راه اندازی خط تولید اتوماتیک انواع شوریجات و ترشیجات هزینه بیشتری در بر دارد اما در آینده از هزینه های تولید و هزینه نیروی انسانی کاسته خواهد شد بنابراین در بلند مدت برایتان سودآوری خواهد داشت.

نوع ماشین آلات و نوع ترشی جات و شوریجات مورد نظر نیز در نوع خط تولید شوریجات و ترشیجات تاثیر دارد. به عنوان مثال خط تولید رب انار و خط تولید ترشی هفت بیجار با هم متفاوت خواهد بود. این دو نوع ترشی نیاز به دستگاه ها و ماشین آلات متفاوتی برای تعبیه در خط تولید دارند.

بنابراین پیش از هر چیز باید نوع محصولاتی که قرار است ارائه دهید را شفاف سازی کنید. برخی از دستگاه ها چند نوع محصول را پوشش می دهند اما برای راه اندازی خط تولید جهت ارائه برخی محصولات بایستی خط تولید جداگانه ای راه اندازی کنید. با این حال با راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات می توانید اقدام به تولید انواع خیارشور، گوجه شور، سیرترشی، زیتون، ترشی مخلوط، ترشی بندری و سالاد شور نمایید.

فروش خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات

آمار تولید و مصرف انواع شوریجات و ترشیجات در ایران به ما می گوید که راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات می تواند کسب و کاری پر در آمد و پر رونق باشد. نرخ مصرف انواع ترشی جات در ایران با توجه به ظرفیت تولید آن بسیار بالاست و اگر قصد توسعه برندتان را دارید و یا می خواهید اقدام به کارآفرینی کنید و خط تولید پر باری را راه اندازی نمایید توصیه می کنیم که به فکر راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات باشید.

3 نکته که هنگام خرید ماسک پزشکی باید به خاطر داشته باشید
ادامه مطلب

مجموعه لاندا ماشین به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های فروش خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات قادر است کسب و کار شما را پر قدرت و با سرمایه ای معقول و اقتصادی کلید بزند. بنابراین اگر می خواهید در حرفه تان بدون کوچکترین خطا و با سرعت بالا پیشرفت کنید.

  باید از حرفه ای ترین ها در راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات کمک بگیرید. انواع دستگاه ها و ماشین آلاتی که لاندا ماشین در این خط تولید برای شما نصب و تعبیه می کند دارای گارانتی بوده و از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. این دستگاه ها همگی دارای تاییدیه های بهداشت بوده و از این لحاظ هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت.

اجزا و دستگاه های خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات

مجموعه لاندا ماشین یکی از قوی ترین مجموعه ها در زمینه راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات آماده برای فروش اجزا و دستگاه های این خط تولید و راه اندازی این خط تولید در کارگاه ها و کارخانه های صنعتی شما عزیزان می باشد.

خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات دارای تجهیزات و دستگاه های گوناگون با راندمان های مختلفی و ظرفیت های متنوع می باشد. این دستگاه ها در عملکرد و بهره وری با هم متفاوت هستند.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خشک کن و عقیم سازی کود دامی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

به عنوان مثال برخی دستگاه ها مربوط به بسته بندی و برخی دیگر وظیفه خرد کردن و پردازش سبزیجات و محصولات خام را دارند. بنابراین قبل از راه اندازی خط تولید شوریجات و ترشیجات باید نوع ترشیجات و شوریجات مشخص شود.

بسیار مهم است که این دستگاه ها از جنس استیل ضد زنگ و بسیار با کیفیت و از آلیاژهای مقاوم ساخته شوند. سیستم های عملکرد ماشین آلات خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات از لحاظ تناژ و تعداد اپراتور می توانند با هم متفاوت باشد.

برخی از دستگاه های خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات جزو دستگاه های تناژ بالا و فول اتوماتیک هستند بنابراین برای راه اندازی آن ها نیاز به کمترین تعداد اپراتور می باشد و در عین حال می توان توقع بالاترین میزان ظرفیت تولید را داشت.

در حالی که برخی دستگاه های این خط تولید تناژ معمولی هستند و قیمت کمتری تری دارند. دستگاه های تناژ اقتصادی نیز ارزان ترین دستگاه های در خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات محسوب می شوند که در نوع کارگاهی به تولید می رسند.

نوع بسته بندی انواع شوریجات و ترشیجات در خط تولید می تواند بسته به نظر و خواست مشتری صورت پذیرد. برخی از دستگاه های این خط تولید مختص بسته بندی های کنسروی و برخ دیگر مختص بسته بندی های شیشه ای می باشند. بسته بندی های پاکتی و بسته بندی های تک نفره نیز در این زمره جای دارند. بنابراین با توجه به نوع بسته بندی می توان اقدام به خرید و راه اندازی دستگاه های و ماشین آلات خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات نمود.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه تونل پاستوریزاسیون با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این ماشین آلات صد درصد دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند بنابراین از خاط کیفیت و دوام آن ها و بهره مندی از خدمات و گارانتی خیالی آسوده داشته باشید. بسیار مهم است که این دستگاه ها دارای تاییدیه بهداشت و استانداردهای لازم باشند.

مجموعه لاندا ماشین با سنجیدن ابعاد و جوانب پروژه شما در راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات اقدام به تعبیه انواع دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید خواهد نمود. از جمله مهمترین خدمات مجموعه ما در اجرای پروژه شما استقرار ماشین آلات، برنامه ریزی ماشین آلات، نصب و راه اندازی ماشین آلات و همچنین آموزش های لازم به اپراتور ها می باشد.

نکته مهم دیگری که در مورد انواع دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات وجود دارد این است که می توان از این دستگاه به صورت نوبتی برای تولید انواع ترشی جات و شوری جات استفاده نمود. بنابراین می توان در هزینه های تولید صرفه جویی کرد.

اگر بخواهیم اجزا و دستگاه های خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات را به اختصار عنوان کنیم باید از دستگاه تصفیه کن، دستگاه گریدر، دستگاه شستشو، دستگاه خرد کن، حوضچه آماده سازی، میز کار چرخ دار، دستگاه شستشوی شیشه، دستگاه پر کن، دستگاه بازرسی، دستگاه پاتیل گردان، دستگاه جت پرینتر، خرد کن رنده ضایعات صیفی جات، دستگاه باندرول ایمنی شیشه، اتوکلاو، دستگاه فیلتراسیون، دستگاه اضافه کردن افزودنی ها، دستگاه توزین، دستگاه شرینگ و پکینگ، دستگاه لیبل زن، مخزن آماده سازی آب نمک، نوار نقاله ورودی، تونل پاستوریزاسیون، دستگاه درب بند و پلمپ کن و نوار نقاله خروجی یاد کنیم.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این اجزا و دستگاه ها از مهمترین اجزا و دستگاه های خز تولید انواع شوریجات و ترشیجات می باشند. فرقی ندارد که قصد تولید چه نوع محصولی را دارید، خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات تمامی این تجهیزات و قطعات و ماشین آلات را شامل می شود.

مراحل طراحی و ساخت خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات

همانطور که گفته شد انواع شوریجات و ترشیجات به عنوان یکی از دوست داشتنی ترین دورچین های غذای ما ایرانیان شناخته می شود. بی شک نمی توانید فردی را پیدا کنید که علاقمند به این دورچین های خوشمزه و خوش طعم در کنار غذا نباشد.

بنابراین بازار خرید و فروش انواع شوریجات و ترشیجات همواره در کشور ما داغ است. همین نکته موجب شده تا انواع برندهای مختلف اقدام به راه اندازی انواع خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات نمایند. این ایده حتی در سر افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار نو دارند نیز جرقه می خورد.

برای سفارش و استعلام قیمت انواع دستگاه های خط تولید در گروه صنعتی لاوین نگار دانشگر با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

افرادی که قصد کار آفرینی دارند و نمی خواهند تیرشان در ایده پردازی و راه اندازی کسب و کار به سنگ بخورد راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات را در لیست اولویت های خود قرار می دهند.

  • نصب و راه اندازی ماشین آلات تصفیه و آماده سازی

در نقطه آغازی از خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات ماشین آلات تصفیه و آماده سازی مواد غذایی وجود دارد. این دستگاه ها سبزیجات و محصولات خام را آماده سازی می کنند. به عنوان مثال کندن برگ ها و کندن دم سبزیجات از جمله مهمترین مواردی ست که توسط این دستگاه ها انجام می شود. این دستگاه ها مختص کندن برگ و پاکسازی میوه ها و سبزیجاتی چون خیار، زیتون، هویج، بادمجان و پیاز و سیر هستند.

  • نصب و راه اندازی ماشین آلات گریدر

بعد از ایستگاه پاکسازی و تصفیه سبزیجات بایستی دستگاه گریدر تعبیه شود. بعد از اینکه میوه ها و سبزیجات مورد تصفیه قرار گرفتند باید از لحاظ کوچکی و بزرگی به ترتیب ابعاد مرتب شوند. بنابراین باید فرآیند درجه بندی میوه ها و سبزیجات صورت پذیرد که این فرآیند توسط دستگاه گریدر صورت می گیرد.

  • نصب و راه اندازی دستگاه شستشو

دستگاهی که بعد از گریدر باید در خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات قرار گیرد دستگاه شستشو می باشد. در این مرحله سبزیجات و میوه ها باید در وان شستشو قرار گیرند و توسط دستگاه های مخصوص نظافت شوند.

3 نکته که هنگام خرید ماسک پزشکی باید به خاطر داشته باشید
ادامه مطلب

برای سفارش و استعلام قیمت انواع دستگاه های خط تولید در گروه صنعتی لاندا  با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این یکی از مهمترین مراحل طراحی و ساخت خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات می باشد چرا که ارتباط مستقیم با بهداشت و کیفیت تولید دارد بسیار مهم است که نظارت کیفی دقیق در این مرحله صورت گیرد بنابراین باید از شسته شدن دقیق و با کیفیت محصولات اطمینان حاصل شود. روی محصولات نباید هیچ گونه آثاری از آلودگی، غبار، گل و گرد و خاک وجود داشته باشد.

  • نصب وراه اندازی دستگاه پوست کن و خرد کن

در گام بعد باید دستگاه های مخصوص برای پوست گیری میوه ها و سبزیجات تعبیه شوند. بسته به نوع ترشی مورد نظر شیوه پوست کندن و خرد شدن سبزیجات و میوه ها می تواند متفاوت باشد. بنابراین نوع دستگاه خرد کن با توجه به نوع ترشی می تواند متفاوت باشد. دستگاه های خرد کن دارای ساز و کارهای مختلفی هستند و با توجه به نوع سبزیجات تنظیم می شوند.

  • نصب و راه اندازی دستگاه های پر کن و در بند

آخرین ایستگاه از خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات نیز به بسته بندی ترشیجات اختصاص دارد که ماشین های پر کن در آن تعبیه می شوند. در این ایستگاه دستگاه های بسته بندی ترشیجات و شوری جات تعبیه می شوند.

بنابراین بسته بندی های انواع شوریجات و ترشیجات پر می شوند. این بسته بندی ها می توانند در خطوط تولید مختلف به صورت شیشه ای، کنسروی و یا پاکتی و پلاستیکی باشند. بنابراین نوع دستگاه های بسته بندی با توجه به شیوه و ساختار بسته بندی متفاوت خواهد بود.

این دستگاه ها همچنین می توانند اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک باشند. این ماشین آلات اصطلاحا ماشین آلات پر کن هستند.

  • تعبیه سکوی فرمولاسیون

در قسمت بعدی باید میوه ها و سبزیجات خرد شده عمل آوری و یا همان فرآوری شوند و این گام از مهمترین گام های تولید انواع شوریجات و ترشیجات می باشد چرا که در این گام فرمولاسیون دقیق ترشی به دستگاه ها داده می شود و بسته به نوع برنامه و تنظیمات مواد مختلف با هم ترکیب می شوند و فرآیند طعم دهی به آن ها صورت می پذیرد.

  • دستگاه پلمپ

در مرحله بعدی محصولات در خط تولید وارد نوار نقاله دستگاهی هایی می شوند که وظیفه پلمپ کردن بسته بندی ها را به عهده دارند. این دستگاه آخرین دستگاهی است که محصولات از خط آن رد می شوند.

  • نصب و تعبیه دستگاه شستشو و استریل شیشه ها

در آخرین گام از مراحل طراحی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات نیز دستگاه هایی در خط تولید قرار داده می شوند که برای اطمینان بیشتر بسته بندی ها را ضد عفونی و استریل می کنند. بنابراین شیشه ها و کنسروها با استفاده از نوار نقاله به سمت دستگاه استریل هدایت می شوند.

  • نصب و راه اندازی دستگاه لیبل زن

دستگاهی که در مرحله بعد از از خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات قرار دارد دستگاه لیبل زن است. این دستگاه لیبل های از پیش آماده و چاپ شده که در بر دارنده اطلاعات کامل محصول هستند را روی بسته بندی ها متصل می کنند. اطلاعات موجود روی این لیبل ها بسیار جامع و کامل می باشد و تمامی داده های مربوط به محصول را در بر دارد.

  • نصب و راه اندازی دستگاه های پکینگ

دستگاهی که در آخر محصولات و بسته بندی ها از آن رد می شوند دستگاه های پکینگ و شیرینگ می باشد که چیدمانی مرتب از محصولات را درون بسته بندی هایی چندتایی جای می دهند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد لاک پاک کن با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

همانطور که متوجه شدید مراحل طراحی و راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات مراحل پیچیده ای نیست با این حال به دانش، تخصص، تجربه و مهارت نیاز دارد. کارشناسان لاندا ماشین می توانند در سریع ترین زمان ممکن و بدون کوچکترین خطا و اتلاف وقت و انرژی اقدام به طراحی و راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات برای شما با سرمایه ای اقتصادی و مقرون به صرفه نمایند.

لیست قیمت خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات

راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات لزوما به سرمایه کلانی احتیاج ندارد بلکه می تواند با سرمایه ای معقول و مقرون به صرفه نیز این ایده را کلید بزنید. اگر می خواهید مقدار بودجه تان را با سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات تطابق دهید باید در مورد سرمایه لازم برای این ایده اطلاعات کاملی داشته باشید.

ظرفیت تولید

قبل از هر چیز باید ظرفیت تولید را مشخص کنید چرا که دستگاه های راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات دارای ظرفیت های نرمال، بالا و اقتصادی هستند بنابراین برای خرید هر کدام از آن باید هزینه متفاوتی پرداخت کنید.

طبیعتا تولید در حجم بالا نیازمند خرید دستگاه هایی با راندمان بالا می باشد. از طرفی اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن خط تولید در هزینه راه اندازی خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات تاثیر ویژه ای دارد.

برای اینکه از لیست قیمت خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات مطلع شوید باید لیست قیمت انواع تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز برای این خط تولید را در آورید.

دستگاه هایی که در این خط تولید استفاده می شوند عبارتند از دستگاه شستشو، دستگاه پر کن، دستگاه دربند و پلمپ، دستگاه ضد عفونی و استریل کننده، دستگاه لیبل زن و دستگاهیی چون جت پرینترو خرد کن و مخزن نگهداری و شیرینگ. انواع مختلفی از این دستگاه ها با کیفیت ساخت و تولید متنوع در بازار وجود دارد که هر کدام قیمتگذاری خاص خود را دارند.

قیمت برندهای مختلف

برندهای مختلفی قیمت های مختلفی را برای این دستگاه ها لیست کرده اند که با ظرفیت و آپشن های دستگاه در ارتباط است.

اگر می خواهید حجم تولیدتان را بالا ببرید و فعالیت صنعتی داشته باشید توصیه می کنیم که سراغ دستگاه های اتوماتیک با ظرفیت بالا بروید. راه اندازی این خط تولید هزینه بالایی برای شما خواهد داشت اما سودآوری آن قابل توجه است.

اما اگر قصد دارید در سطح کارگاهی فعالیت کنید همینکه تعدادی از دستگاه ها را خریداری کنید کافی ست چرا که می توانید بخش های زیادی از ایستگاه های مختلفی را به صورت دستی پیاده سازی نمایید. به عنوان مثال در تولید کارگاهی شاید به برخی دستگاه ها نیاز نباشد اما دستگاه هایی مانند پلمپ و لیبل زدن قطعا مورد نیاز است. بنابراین لیست قیمت خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات با توجه به ابعاد و حجم تولید و نوع تولید شما متفاوت خواهد بود.

مجموعه لاندا ماشین با در نظر گرفتن انعطاف پذیری بالا در ارائه لیست قیمت خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات شما را برای راه اندازی یک کسب و کار پر سود و پر رونق یاری خواهد کرد. کارشناسان ما با سال ها تجربه، تخصص و دانش و توانایی در نصب و راه اندازی بهترین دستگاه های خط تولید انواع شوریجات و ترشیجات به بهترین نحو ممکن و با هزینه ای اقتصادی به شما در ایجاد یک کسب و کار موفق کمک خواهند کرد. کافی ست برای دریافت مشاوره با کارشناسان مجموعه لاندا ماشین تماس حاصل نمایید تا مشاوره رایگان به شما ارائه گردد.

با ما در ارتباط باشید
ارسال با واتس اپ
تماس با ما