خط تولید کارواش تونلی

خط تولید کارواش تونلی

آلودگی هوا، بارش باران های اسیدی و آلودگی های حاصل از سوخت های فسیلی و پراکندگی آن ها در هوا همگی منجر به آلوده شدن سریع بدنه خودروها می شوند. این آلودگی نه تنها زیبایی خودرو را کاهش می دهد بلکه ممکن است باعث رسیدن آسیب به بدنه خودرو شود. عمده اتومبیل های ایرانی در رنگ های سفید و مشکی تولید می شوند و این آلودگی را سریع تر از هر رنگ دیگری نشان می دهد. حال با خط تولید کارواش تونلی آشنا می شویم.

برای سفارش و استعلام قیمت خشک کن لوازم آتشنشانی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

از طرفی با وجود مشغله های مختلف و دغدغه های گوناگون، افراد برای نظافت خودروی شخصی خود زمان کافی ندارند. از این هم بگذریم شستشوی خودرو با آب شرب لوله کشی می تواند هزینه زیادی به بار آورد و به هیچ عنوان اصولی نیست. بنابراین نه تنها زمان شما گرفته خواهد شد بلکه هزینه زیادی نیز به شما تحمیل می شود.

مشخصات فنی کارواش دروازه ای تمام اتوماتیک

*مجهز به سیستم هوشمند تغییر اتوماتیک جهت چرخش برس ها در نقاط مختلف خودرو به منظور حفاظت از آینه ها،آنتن و افزایش کیفیت شستشو با توجه به فرم بدنه

*مجهز به سیستم زاویه گیری برس های عمودی جهت شستشو بهتر

*مجهز به سیستم زیرشویی اتوماتیک جهت شستشوی زیر خودرو

* مجهز به برس های رینگ شوی از جنس پلی اتیلن ضخیم برای شستشوی چرخشی رینگ ها به همراه پاشش مواد شوینده

سیستم کنترل : plc،قابلیت تغییر در برنامه ی شستشو

*مجهز به سنسورهای حفاظتی متعدد در بخش های مختلف دستگاه برای داشتن حداکثر ایمنی

* ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

۱۰‌خودرو در ساعت

فولاد به همراه روکش گالوانیزه گرم برای افزایش مقاومت در شرایط کاری.

۲ عدد عمودی ،۱ عدد افقی

طول 10m عرض 5m ارتفاع 4m

پلی اتیلن،link feel،ایجاد شستشو عمیق به دلیل تراکم بالا و منعطف بودن برس ها،بدون ایجاد خط و خش و یا آسیب به رنگ خودرو

مشخصات فنی کارواش تونلی تمام اتوماتیک

*قابلیت تنظیم مصرف مواد شوینده

*مجهز به کانوایر جهت انتقال خودروها در امتداد تونل

*مجهز به پرده جدا کننده بخش شستشو و خشک کن جهت بهبود کیفیت خشک کردن.

*مجهز به سیستم هوشمند تغییر اتوماتیک جهت چرخش برس ها در نقاط مختلف خودرو به منظور حفاظت از آینه ها،آنتن و افزایش کیفیت شستشو با توجه به فرم بدنه

*مجهز به سیستم زاویه گیری برس های عمودی جهت شستشو بهتر

*مجهز به سیستم زیرشویی اتوماتیک جهت شستشوی زیر خودرو

* مجهز به برس های رینگ شوی از جنس پلی اتیلن ضخیم برای شستشوی چرخشی رینگ ها به همراه پاشش مواد شوینده

سیستم کنترل : plc،قابلیت تغییر در برنامه ی شستشو

*مجهز به سنسورهای حفاظتی متعدد در بخش های مختلف دستگاه برای داشتن حداکثر ایمنی

* ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

۵۰ الی ۱۰۰ ماشین در ساعت

فولاد به همراه روکش گالوانیزه گرم برای افزایش مقاومت در شرایط کاری

۶ عدد عمودی ،۲ عدد افقی

طول 14_32 m، عرض 5/30m ،ارتفاع 4m

پلی اتیلن،link feel،ایجاد شستشو عمیق به دلیل تراکم بالا و منعطف بودن برس ها،بدون ایجاد خط و خش و یا آسیب به رنگ خودرو

خط تولید کارواش تونلی
خط تولید کارواش تونلی

خط تولید کارواش تونلی

خط تولید کارواش تونلی چیست؟

کارواش ها دارای دو نوع دستی و اتوماتیک هستند. این روزها دیگر نه تنها صاحبان خودرو مایل به مراجعه به کارواش های دستی نیستند بلکه صاحبان کارواش ها هم به دلیل هزینه های گزاف این نوع کارواش از راه اندازی آن خودداری می کنند. استخدام نیروی های نظافتی و پرداخت هزینه دستمزد به آن ها، هزینه لوله کشی، هزینه اجرای سیستم های الکتریکی، ایجاد هماهنگی بین بخش های مختلف و دردسرهایی که راه اندازی کارواش دستی دارد منجر به کاهش بهره وری کارواش دستی خواهد شد.

برای سفارش و استعلام قیمت انواع دستگاه های خط تولید در گروه صنعتی لاندا  با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بنابراین تعداد کمی خودرو می توانند در این کارواش ها در واحد زمان نظافت شوند و سودآوری شما کاهش پیدا خواهد کرد. به همین دلیل است که این روزها صاحبان کارواش تمایل برای راه اندازی کارواش تونلی دارند.

کارواش تونلی شامل یک تونل می شود که با ورود ماشین به آن بدون نیاز به حرکت خودرو یا جابجا شدن دستگاه، نوار نقاله خودرو را به سمت جلو هدایت می کند تا روند شستشو به صورت کاملا مکانیزه و سریع صورت پذیرد.

در کارواش تونلی خبری از هدر رفت بی رویه آب و اتلاف وقت نیست و فرآیند شستشو، خشک کردن و واکس زدن به صورت خودکار انجام می شود. هر چند که راه اندازی کارواش تونلی نسبت به کارواش دستی به سرمایه بیشتری نیاز دارد اما قطعا میزان سودآوری حاصل از آن بسیار بیشتر خواهد بود.

در خط تولید کارواش تونلی تمامی تجهیزات و دستگاه هایی که برای راه اندازی کارواش تونلی نیاز است ساخته و پرداخته می شوند. مجموعه لندا ماشین یکی از مجموعه هایی است که دارای خط تولید کارواش تونلی می باشد و می تواند صفر تا صد راه اندازی کارواش تونلی را به عهده بگیرد.

خط تولید کارواش تونلی چه کاربردهایی دارد؟

از مهمترین کاربردهای خط تولید کارواش تونلی می توان به شستشوی تمام اتوماتیک خودروها بدون اتلاف وقت و هزینه اشاره کرد. کارواش های تونلی دارای تعداد زیادی فرچه هستند و خودروها در این کارواش می توانند به صورت ردیفی پشت سر هم قرار گیرند تا فرآیند شستشوی آن ها با سرعت بیشتری صورت گیرد.

بنابراین تعداد خودرو های بیشتری در خط تولید کارواش تونلی در واحد زمان شستشو داده می شوند که می تواند به نوعی صرفه بالایی را رقم بزند. انواع خط تولید کارواش تونلی از لحاظ تعداد دفعات شستشو با هم متفاوت می باشند.

برای سفارش و استعلام قیمت انواع دستگاه های خط تولید در گروه صنعتی لاوین نگار دانشگر با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

عمده کاربرد خط تولید کارواش تونلی را می توان در بالا بردن میزان بهره وری و کاهش زمان نظافت خودروها دانست. این نو از خط تولید ا آنجایی که به صورت اتوماتیک و تمام مکانیزه طراحی می شود می تواند صرفه اقتصادی بالایی را در مصرف آب و انرژی رقم بزند و از طرفی دخالت نیروی انسانی را به حداقل برساند.

با کم شدن دخالت نیروی انسانی در خط تولید کارواش تونلی طبیعتا میزان خطا کاهش یافته و سرعت شستشوی ماشین ها افزایش پیدا می کند. از طرفی هزینه ای که بابت دستمزد نیروی انسانی پرداخت می شود کمتر خواهد شد. بنابراین می توان صرفه اقتصادی خوبی از این لحاظ رقم زد.

احترام به محیط زیست و جلوگیری از هدر رفت آب از اهداف راه اندازی کارواش تونلی می باشد. این کارواش ها دوستدار محیط زیست هستند و با وجود چرخه های بازیافت آب مصرفی جلوی هدر رفت آب را خواهند گرفت. با کاهش یافتن مواد شوینده مصرفی در کارواش میزان آلودگی کمتری وارد محیط زیست خواهد شد.

مجموعه لاندا ماشین به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با سرمایه ای مقرون به صرفه و اقتصادی اقدام به راه اندازی کارواش تونلی نمایید.

دستگاه پرده هوا و کاربرد آن در بخش های صنعتی
ادامه مطلب

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کش زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

اجرای کارواش تونلی در سریع ترین زمان ممکن و بدون معطلی، ارائه قیمت های اقتصادی، سهولت در کاربری، بهره مندی از آپشن های خط تولید کارواش تونلی به صورت همزمان و یا به تفکیک، ایجاد کمترین حد مصرف در آب، انرژی و مواد شوینده و همچنین استهلاک پایین دستگاه ها از مزایای خرید خط تولید کارواش تونلی از مجموعه لاندا ماشین می باشد.

ما در این مجموعه راه اندازی خط تولید کارواش تونلی را با آموزش های لازم و ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش همراه کرده ایم تا بتوانید با خیال آسوده اقدام به مکانیزه کردن کارواش نمایید.

هزینه راه اندازی خط تولید کارواش تونلی

اگر قصد دارید تکانی اساسی به کارواش سنتی خود بدهید و یک خط تولید کارواش تونلی راه بیندازید باید قبل از هر چیز در مورد هزینه راه اندازی خط تولید کارواش تونلی اطلاع داشته باشید. این هزینه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.

به عنوان مثال تعداد فرچه ها، تعداد دفعات شستشو، ابعاد و وسعت کارواش و بودجه ای که در اختیار دارید می تواند تعیین کننده این هزینه باشد. در ایران اغلب تمایل بیشتری برای راه اندازی خط تولید کارواش تونلی 5 فرچه وجود دارد چرا که تعداد فرچه آن کمتر است و طبیعتا هزینه اقتصادی تری به دنبال خواهد داشت.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاندوم با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

از هزینه های مهم راه اندازی خط تولید کارواش تونلی فضای مورد نیاز برای این اقدام می باشد. بهتر است که فضای شستشو و تجهیزات آب پاشی و کف زنی جدا باشد و فضای خشک کردن و واکس زنی و نظافت داخل خودرو به صورت جداگانه طراحی شود.

تعداد جایگاه های ورود به کارواش تونلی، میزان سرمایه و نرخ ورود و خروج ماشین ها از کارواش همگی در هزینه راه اندازی کارواش تونلی موثر خواهد بود. با این حال بیشتر بودن ظرفیت و یا همان تعداد جایگاه های ورودی می تواند برای شما سودآوری بیشتری را رقم بزند.

مدل و برند کارواش تونلی را می توان اصلی ترین عامل در این قیمت دانست. انواع برندهای مختلف اقدام به ساخت و طراحی کارواش تونلی نموده اند. بنابراین هر مجموعه تولیدی با توجه به آپشن ها و کیفیت تولید خود اقدام به قیمتگذاری های متنوعی روی کارواش های تونلی خواهد نمود. اما آپشن هایی که از آن حرف می زنیم چیست؟ چه ویژگی هایی منجر به تفاوت قیمت بین کارواش تونلی می شود؟

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید بندزن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

یکی از این موارد ابعاد کارواش تونلی است. منظور از ابعاد کارواش تونلی در واقع عرض دستگاه، عرض قابل شستشو، ارتفاع دستگاه و طول ریل می باشد که در کنار هم ابعاد کلی و ساختمان کارواش تونلی را شکل می دهند.

میزان مصرف آب برای شستشوی هر ماشین، میزان مصرف واکس برای هر ماشین و میزان مصرف شوینده یا همان شامپو برای هر ماشین از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت کارواش تونلی است. طبیعتا هر چه میزان صرفه بیشتری در مصرف مواد اولیه رقم زده شود قیمت دستگاه بیشتر خواهد بود.

پرداخت هزینه بیشتر برای خرید خط تولید کارواش تونلی با این ویژگی نوعی سرمایه گذاری برای شما خواهد بود چرا که در مدت زمان طولانی صرفه اقتصادی بالایی برایتان رقم خواهد خورد.

سنگین شوی یا شخصی شوی بودن کارواش تونلی عامل مهمی در هزینه راه اندازی خط تولید کارواش تونلی است. کارواش های تونلی سنگین شوی مختص شستشوی ماشین هایی چون کامیون، تریلی و اتوبوس هستند و کارواش های تونلی شخصی شوی برای ماشین های شخصی کاربرد دارند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستکش یکبار مصرف لاتکس معاینه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

واضح و بدیهی است که برای راه اندازی خط تولید کارواش تونلی سنگین شوی به زیرساخت ها و فضای بزرگتری نیاز است و هزینه این راه اندازی بیشتر خواهد بود.

مدت زمان خشک کردن هر خودرو، بهره مندی از سیستم روبو واش، بهره مندی از سیستم خشک کن پیشرفت همچون سیستم خشک کن تلسکوپی، بهره مندی از سیستم تنظیم فرچه، قابلیت توقف اضطراری، سیستم راهنما و ترافیک، بهره مندی از سیستم زیر شوی، بهره مندی از سیستم خشک کن پهلو ها، نوع سیستم کانوایر، نوع موتور و گیربکس، برنامه PLC از برندهای برتر برای اجرای برنامه های متعدد شستشو و قابلیت تنظیم برنامه، گارانتی، کشور سازنده، خدمات پس از فروش و ضمانت خط تولید همگی از جمله موارد مهم و تاثیر گذار در هزینه راه اندازی خط تولید کارواش تونلی می باشد.

کیفیت بدنه و اسکلت اصلی کارواش تونلی از دیگر موارد مهمی ست که هزینه راه اندازی خط تولید کارواش تونلی را تحت تاثیر قرار می دهد. کارواش های تونلی باید دارای بدنه ای ضد ضربه و بسیار محکم باشند.

هر چه برند سازنده در تولید خط تولید کارواش تونلی بدنه ای مستحکم تر و با کیفیت تر برای کارواش تونلی انتخاب کند قاعدتا قیمت کارواش تونلی بیشتر خواهد شد. لاندا ماشین در این باره بسیار اصولی و حرفه ای عمل کرده و در تولید دستگاه های اصلی و جانبی از بهترین متریال ها برای ساخت خط تولید کارواش تونلی استفاده نموده است.

از دیگر عواملی که در هزینه راه اندازی خط تولید کارواش تونلی تاثیر گذار است می توان به تجهیزات مورد استفاده در کنار کارواش تونلی اشاره کرد. انواع مختلفی از تجهیزات می توانند در کارواش استفاده شوند که در کنار خط تولید کارواش تونلی قرار می گیرند.

از جمله این تجهیزات می توان به دستگاه شستشوی زیرپایی خودرو و سایر تجهیزات الکترونیک و پنوماتیک اشاره کرد. پیرامون این موضوع با توجه به بودجه خریدار بحث و گفتگو خواهد شد.

انواع خط تولید کارواش تونلی

صاحبان کسب و کار کارواش و یا افرادی که قصد راه اندازی خط تولید کارواش تونلی را به تازگی دارند می توانند اقدام به راه اندازی و تاسیس انواع خط تولید کارواش تونلی نمایند. خطوط تولید کارواش تونلی بر حسب تعداد فرچه و شیوه شستشوی ماشین ها دسته بندی می شوند.

به عنوان خط تولید کارواش تونلی 5 فرچه، خط تولید کارواش تونلی 7 فرچه و خط تولید کارواش تونلی 9 فرچه از جمله خطوط تولید این نوع سیستم کارواش می باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستمال مرطوب با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

ماشین ها می توانند در خط تولید کارواش تونلی به صورت اتوماتیک شستشو داده شوند و تعداد دفعات شستشو به منظور ایجاد کیفیت بالا در انتها متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال خط تولید کارواش تونلی 5 فرچه فول اتوماتیک و خط تولید کارواش تونلی 5 فرچه فول اتوماتیک دبل دو نوع خط تولید کارواش تونلی هستند که دومی دارای کارایی بسیار بیشتری خواهد بود و طبیعتا هر چه تعداد دفعات شستشو بیشتر باشد هزینه راه اندازی خط تولید نیز بیشتر است.

کارواش های تونلی می توانند مختص اتومبیل های شخصی باشند و یا برای شستشوی کامیون ها، تریلی ها و اتوبوس ها استفاده شوند. بنابراین می توان انواع خط تولید کارواش تونلی را بر اساس سنگین شوی بودن یا شخصی شوی بودن آن ها دسته بندی نمود.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد لاک پاک کن با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

طراحی و اجرای سیستم کنترل خط تولید اتوماتیک هوشمند
ادامه مطلب

بنابراین بر اساس تونل شستشو یا همان نوع و ابعاد ماشین آلاتی که می توان در کارواش تونلی اقدام به شستشوی آن ها نمود، خطوط تولید کارواش تونلی دسته بندی می شوند. خطوط تولید کارواش تونلی برای اتوبوس ها و تریلی ها عمدتا در پایانه ها و در فضایی مسطح و وسیع تعبیه و راه اندازی می شوند.

فروش خط تولید کارواش تونلی

کارواش تونلی سیستمی مکانیزه می باشد که خودروها برای نظافت داخلی و خارجی وارد آن می شوند. روزانه ماشین های زیادی برای نظافت به کارواش ها مراجعه می کنند بنابراین می توان گفت که راه اندازی یک کارواش تونلی می تواند سودآوری خوبی داشته باشد.

این کارواش ها می توانند هم برای اتومبیل های شخصی و هم برای خودروهای سنگین طراحی شوند. کارواش تونلی دارای ساختاری مستحکم از جنس فولاد گالوانیزه و ضد زنگ می باشد که می توان آن را به خواست مشتری طراحی نمود. بدنه کارواش تونلی دارای کیفیت بالایی بوده و در شرایط مرطوب قابلیت داوم آوری بالایی دارد.

بسیار مهم است که کارواش تونلی در خط تولید کارواش تونلی با حفظ ایمنی و استانداردهای بالا طراحی و ساخته شود. استفاده از سیستم های هوشمند حفاظتی و سیستم های عیب یاب خودکار کمک می کند تا هم ایمنی خودرو ها حفظ گردد و هم هزینه های کارواش تونلی کاهش پیدا کند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد الکلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

مجموعه های فعال در حوزه فروش خط تولید کارواش تونلی، انواع کارواش های تونلی را برای شستشوی خودروهای شخصی، اتوبوس، تریلی و کامیون راه اندازی می کنند. بنابراین پایانه های مسافربری هم می توانند این امکان را داشته باشند که اتوبوس ها را مورد نظافت قرار دهند.

این مجموعه ها می توانند متناسب با میزان بودجه و نیازهای حرفه ای شما اقدام به راه اندازی خط تولید کارواش تونلی نمایند. این خطوط به صورت اتوماتیک طراحی می شوند بنابراین دخالت نیروی انسانی در این کارواش ها به حداقل خواهد رسید.

مجموعه لاندا ماشین یکی از قوی ترین مجموعه های فروش خط تولید کارواش تونلی می باشد که به شما این امکان را می دهد با نهایت کیفیت و استانداردها و الزامات اقدام به راه اندازی حرفه تان نمایید. این مجموعه با بهره گیری از نوین ترین تکنولوژی های طراحی و ساخت کارواش تونلی تمام تلاش خود را نموده تا با کیفیت ترین سیستم های شستشوی خود را در ایستگاه های کارواش تونلی پیاده سازی نماید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاور کفش با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

فروش خط تولید کارواش تونلی شامل تعبیه ایستگاه ها و بخش های مهمی می شود که از جمله آن ها می توان به راه اندازی کانوایر یا همان نوار نقاله، نازل های پاشش آب پر فشار، سیستم کف پاش، برس های خشک کن، سنسورهای هوشمند، سیستم آب کشی و تعبیه ایستگاه های خشک کن و واکس زنی اشاره کرد. شما می توانید صفر تا صد راه اندازی کارواش تونلی را به مجموعه ما بسپارید تا کارواش تونلی مطابق با بودجه و نیازتان طراحی شود.

اجزا و دستگاه های خط تولید کارواش تونلی

 • نوار نقاله یا کانوایر

در ابتدای خط تولید کارواش تونلی شاهد مسیر هدایت خودرو به داخل کارواش هستیم. این یکی از مهمترین بخش های خط تولید کارواش تونلی می باشد. در کارواش های تونلی به این بخش نوار نقاله گفته می شود. ماشین ها روی نوار نقاله حرکت می کنند تا فرآیند شستشو آغاز شود.

 • پمپ و سیستم آب

از تجهیزات و دستگاه های مهم در خط تولید کارواش تونلی می توان به پمپ و سیستم آب اشاره کرد که شالوده کارواش تونلی را شکل می دهد. این سیستم باید با کمترین میزان مصرف آب طراحی شود تا صرفه اقتصادی بیشتری در مصرف آب صورت گیرد.

 • نازل آب پر فشار یا واتر جت

نازل آب فشار قوی وظیفه پاشش آب با فشار زیاد را به بدنه خودرو دارد. اما تعبیه نازل آب پاش می تواند هزینه بر باشد. با این حال اگر نازل آب پاش در کارواش های تونلی تعبیه شوند یقینا کیفیت شستشو بالا خواهد رفت و هیچ آثاری از لک و آلودگی روی بدنه خودرو ها باقی نخواهد ماند به همین دلیل یکی از راهکارهای بالا بردن کیفیت نظافت در خط تولید کارواش تونلی استفاده از نازل آبپاش است.

 • سیستم کف پاش

در خط تولید کارواش تونلی از شامپو یا فوم استفاده می شود تا خودروها نظافت شوند. در ابتدا آلودگی های سطحی از روی بدنه خودرو پاک می شود. بعد از آن سیستم تمیز کننده از جهات مختلف مواد شوینده را به شکلی عمیق و پر قدرت رو خودرو می پاشد. در این مرحله تمام رسوبات و آلودگی های عمقی از سطح خودرو پاک خواهند شد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

کیفیت شستشو در این مرحله بسیار مهم است. هر چه سیستم های تمیز کننده قدرت بیشتری داشته باشند و مواد شوینده را با سرعت و عمق بیشتری روی سطح خودرو پخش کنند یقینا کیفیت نهایی و میزان درخشش خودرو نیز بیشتر خواهد بود.

 • سیستم برس زنی و فرچه

سیستم برس زنی یکی از مهمترین سیستم ها در خط تولید کارواش تونلی می باشد که بعد از قرار گرفتن کف و شوینده روی بدنه خودرو وارد عمل می شود. این سیستم می تواند شامل تعداد فرچه های مختلف و متنوعی باشد.

طبیعتا هر چه تعداد فرچه ها در سیستم برسی زنی بیشتر باشد کیفیت شستشو نیز بالاتر خواهد رفت. فرچه ها در این بخش شروع به برس زنی سطح خودرو می نمایند و کوچکترین آسیبی به بدنه خودرو وارد نمی کنند.

 • سیستم آبکشی

سیستم آب کشی یکی از آخرین بخش ها در خط تولید کارواش تونلی می باشد. بعد از اینهمه برس زنی به پایان رسید، نازل های آب دوباره وارد عمل می شوند و با فشار بسیار قوی آب را بر بدنه خودرو می پاشند. برای اینکه کف باقی مانده روی سطح خودرو بهتر پاکسازی شود در این گام نیز از فرچه ها استفاده می شود.

 • سیستم واکس زنی

سیستم دیگری که در خط تولید کارواش تونلی وجود دارد سیستم واکس زنی است که در آن برای افزایش سرعت تبخیر آب از سطح خودرو استفاده می شود. واکس زدن سطح خودرو منجر به افزایش درجه درخشش و براق بودن سطح خودرو خواهد شد. بنابراین از بروز لکه روی سطح خودرو جلوگیری می شود.

 • سیستم خشک کن

بسیار مهم است که آب روی بدنه خودرو به خوبی خشک شود تا آثار لک روی بدنه باقی نماند. بدین منظور خودرو باید وارد سیستم خشک کن در خط تولید کارواش تونلی شود. دستگاه خشک کن در واقع با دمیدن هوای داغ منجر به خشک شدن سریع قطره های آب خواهد شد.

 • ایستگاه نظافت داخل خودرو

یکی از ایستگاه هایی که در خط تولید کارواش تونلی تعبیه می شود و شامل مراحل پایانی آن می شود ایستگاه نظافت داخل خودرو می باشد. عمده افرادی که ماشین خود را به کارواش می برد تمایل به نظافت فضای داخل خودرو هم دارند بنابراین مهم است که ایستگاهی  برای نظافت فضای داخلی خودرو تعبیه شود. در این ایستگاه تجهیزاتی همچون جاروبرقی صنعتی، مبل شوی و بخار شوی استفاده می شود.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید ماسک پزشکی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نکات مهم برای حفظ ایمنی در کارخانه های صنعتی
ادامه مطلب

با استفاده از جاروبرقی صنعتی می توان اقدام به جمع آوری زباله های ریز و درشتی نمود که در فضای داخلی خودرو پراکنده شده است. بین صندلی ها، زیر صندلی ها و کف اتاقک خودرو به خوبی توسط جاروبرقی صنعتی نظافت خواهد شد.

از دستگاه بخارشوی نیز برای ضد عفونی کردن و نظافت دقیق شیشه ها، پنجره ها، داشبورد و دستگیره ها و فضای داخلی اتاقک استفاده می شود.

در برخی از انواع خط تولید کارواش تونلی از دستگاه مبل شوی نیز استفاده می شود. این دستگاه قادر به نظافت دقیق صندلی های خودرو می باشد. در واقع می توان بدون آسیب رساندن به بافت صندلی ها و بدون ایجاد بوی نامطبوع اقدام به نظافت صندلی های خودرو نمود.

 • دستگاه شستشوی کفی خودرو

از دستگاه شستشوی کفی به طور اختصاصی برای نظافت و شستشوی کفی های خودرو استفاده می شود. این دستگاه قادر است به شکل اصولی و استاندارد اقدام به نظافت کفی خودرو نماید و آن را به بهینه ترین روش ممکن تمیز کند.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه تونل پاستوریزاسیون با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

میزان مصرف آب و شوینده در این دستگاه تحت کنترل می باشد بنابراین به جای شستشوی دستی کفی ها بهتر است از این دستگاه در کارواش تونلی استفاده شود. بعد از طراحی و نصب تجهیزات و دستگاه های کارواش تونلی شما می توانید فعالیت خود را کلید بزنید اما فراموش نکنید که قبل از شروع کار باید اقدام به برند سازی و تبلیغات برای حرفه تان نمایید.

مراحل طراحی و ساخت خط تولید کارواش تونلی

برای راه اندازی کارواش تونلی باید طراحی و ساخت خط تولید کارواش تونلی را به دست افراد خبره این حرفه بسپارید. این مراحل چنانچه درست و اصولی طی شوند نه تنها از هزینه های بی مورد جلوگیری خواهد شد بلکه بهره وری و کارایی خط تولید نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در این بخش مراحل طراحی و ساخت خط تولید کارواش تونلی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • انتخاب محل احداث خط تولید کارواش تونلی

به عنوان یکی از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در روند احداث خط تولید کارواش تونلی باید اقدام به انتخاب محل مناسب نمود و یا اگر محل پروژه از قبل انتخاب شده باید از آن بازدید کرد. این مکان باید دارای متراژ مناسب باشد و حداقل ها در آن رعایت شده باشد.

به عنوان مثال بسیار مهم است که این فضا دارای وسعتی بیش از 40 متر مربع باشد و یا هیچ بنا و ساختمان دیگری در محل احداث خط تولید وجود نداشته باشد تا امکان صف آرایی خودروها میسر شود. در غیر اینصورت باید روند تسطیح زمین اجرا شود تا هموارسازی صورت پذیرد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید خشک کن و عقیم سازی کود دامی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این مکان همچنین باید نزدیک به مراکز پر تردد خودروها باشد چرا که باید تا حد امکان شانس دیده شده کارواش و دریافت خدمات از آن را افزایش داد و این یکی از بهترین راه ها برای جلب نظر مخاطبان می باشد.

 • انتخاب مدل کارواش تونلی و نصب

انواع مختلفی از مدل های کارواش تونلی وجود دارند که می توان اقدام به خرید آن ها نمود. این کارواش های تونلی دارای آپشن های مختلفی هستند و بالطبع قیمت گذاری های متنوعی دارند. توجه به فضای موجود و بودجه خریداری دو عامل مهم در انتخاب مدل کارواش می باشد.

کارواش های تونلی نیست به کارواش های دروازه ای به فضای بیشتری نیاز دارند. علاوه بر این می توانند شامل تجهیزات تخصصی زیادی می شود که به صورت ثابت در کارواش تعبیه می شوند. انتخاب نوع این تجهیزات نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

شما می توانید در راه اندازی کارواش تونلی اقدام به راه اندازی کارواش تونلی شخصی شوی و یا کارواش تونلی سنگین شوی نمایید. بنابراین انتخاب نوع ماشین از اهمیت بالایی برخوردار است. شستشوی خودروهای سنگین در کارواش تونلی شخصی شوی غیر ممکن می باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید روکش لاتکس دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بنابراین باید متناسب با نوع ماشین هایی که قرار است در کارواش تونلی نظافت شوند دست به انتخاب نوع کارواش تونلی بزنید.

 • تعبیه تجهیزات تخصصی در خط تولید کارواش تونلی

کارواش های تونلی به تجهیزات تخصصی و پیشرفته مختلفی نیاز دارند. زمانی که زیرساخت های کارواش تونلی مهیا شد باید برای تعبیه و نصب تجهیزات تخصصی اقدام شود. دستگاه کارواش تونلی، مواد شوینده، دستگاه خشک کن، دمنده، جاروبرقی برای نظافت فضای داخلی خودروها، دستگاه شستشوی زیرپایی، سیستم گردش آب و سیستم تصفیه و گردش آب تعدادی از این تجهیزات می باشند.

استفاده از سیستم تصفیه و گردش آب موجب خواهد شد تا آب استفاده شده در چرخه شستشو دوباره به چرخه باز گردد و استفاده شود بنابراین صرفه جویی در مصرف آب صورت می پذیرد. طبیعتا با بیشتر شدن تعداد تجهیزات و امکانات در این خط تولید هزینه راه اندازی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

لیست قیمت خط تولید کارواش تونلی

یکی از نکات مهمی که در هزینه راه اندازی خط تولید کارواش تونلی موثر می باشد دست دوم بودن یا نو بودن کارواش است. چنانچه کارواش تونلی دست دوم باید طبیعتا به هزینه کمتری برای خرید آن نیاز خواهد بود. چنانچه کارواش تونلی مورد نظر برای نصب و تعبیه دارای کیفیت تولید خوبی باشد و از آپشن های خوبی بهره مند باشند طبیعتا خرید آن همراه با صرفه خوبی خواهد بود.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستگاه خم لوله با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نکته مهمی که در لیست قیمت خط تولید کارواش تونلی می تواند موثر واقع شود بهره مندی از سیستم های پیشرفته و هوشمند است.

به عنوان مثال یکی از سیستم هایی که در برخی از خطوط تولید کارواش تونلی نصب و راه اندازی می شود سیستم عیب یاب هوشمند است  که عملکرد آن به صورت اتوماتیک بوده و با استفاده از یک پنل کامپیوتری می توان آن را به سیستم تعمیرگاه مرکزی متصل نمود و در صورت خرابی سریعا برای رفع خرابی اقدام نمود.

تعبیه این سیستم در این خط تولید شاید هزینه بیشتری برای شما داشته باشد اما قطعا از هزینه های خرابی در آینده جلوگیری خواهد کرد.

کارواش های تونلی می توانند سواری شوی یا سنگین شوی باشند بدین معنا که می توانند خودروهای شخصی را نظافت کنند و یا برای شستشو و نظافت خودروهای سنگین مورد استفاده باشند. بنابراین یکی از مهمترین عواملی که در لیست قیمت خط تولید کارواش تونلی موثر می باشد نوع کارواش تونلی است.

به طور کلی می توان هزینه راه اندازی این خط تولید را متاثر از مواردی چون ابعاد و وسعت کارواش، نوع و تعداد دستگاه ها، گارانتی و خدمات پس از فروش، نو یا دست دوم بودن خط تولید کارواش تونلی، نوع سیستم های هوشمند پیاده سازی شده در خط تولید و همچنین کیفیت ساخت و بدنه دستگاه کارواش تونلی دانست.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستگاه دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بی شک اگر خرید خط تولید کارواش تونلی را از مجموعه ای معتبر همچون لاندا ماشین صورت دهید می توانید با هزینه اقتصادی از مزایای فراوانی بهره مند شوید. برای اطلاع از بیست قیمت خط تولید کارواش تونلی کافیست با کارشناسان لاندا ماشین تماس حاصل نمایید تا از جدیدترین قیمت های روز مطلع شوید.

با ما در ارتباط باشید
ارسال با واتس اپ
تماس با ما