از پخت و پز مربا و رب گوجه خانگی گرفته تا پخت انواع ترشی جات و سالاد و کمپوت های کارخانه ای به دستگاه اسلایسر نیاز است. اسلایسرها دارای انواع دستی، نیمه صنعتی و صنعتی هستند. طبیعتا هر چه ظرفیت یک خط تولید بیشتر باشد به دستگاه های پیشرفته تری نیاز است.

برای سفارش و استعلام قیمت انواع دستگاه های خط تولید در گروه صنعتی لاندا  با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

اسلایسرها وظیفه خرد کردن و ورقه کردن یکدست و یک اندازه میوه ها و صیفی جات را به عهده دارند. کارخانجات بزرگ از اسلایسر صنعتی استفاده می کنند. در ادامه قصد داریم پیرامون اسلایسر صنعتی و انواع آن به گفتگو بپردازیم بنابراین ما را تا انتها همراهی کنید.

دستگاه اسلایسر صنعتی چیست؟

دستگاه اسلایسر صنعتی از جمله دستگاه های خرد کن پیشرفته می باشد که با استفاده از انرژی الکتریکی کار می کند. از دستگاه اسلایسر صنعتی برای قطعه قطعه کردن میوه ها جهت تولید کمپوت و مربا، سبزیجات، صیفی جات، ورقه های چیپس، تولید میوه خشک، خرد کردن گوشت و تولید رب گوجه فرنگی در خط تولید مواد غذایی استفاده می شود.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید خشک کن لوازم آتش نشانی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

دستگاه اسلایسر دارای انواع مختلفی می باشد. از جمله دستگاه های اسلایسر می توان به اسلایسر دستی، اسلایسر اهرمی و اسلایسر برقی اشاره کرد. اسلایسرهای برقی را همان اسلایسر صنعتی می نامند و اسلایسرهای اهرمی را نیمه صنعتی می نامند. اسلایسرهای دستی هم عمدتا برای مصارف خانگی جهت خرد کردن سیب زمینی، قارچ، سبزی و تهیه سالاد استفاده می شوند.

طبیعتا قیمت خرید اسلایسر صنعتی بیش از اسلایسرهای دستی و اهرمی می باشد با این حال اگر کارخانه شما ظرفیت تولید بالایی دارد بی شک باید برای خرید اسلایسر صنعتی اقدام کنید.

انواع اسلایسر صنعتی

انواع مختلفی از اسلایسرهای صنعتی در بازار وجود دارد که می توان آن ها را بر اساس برند، قابلیت، ظرفیت، سرعت، توان موتور و ابعاد و جنس تیغه دسته بندی کرد. این اسلایسرهای صنعتی بر اساس تعداد تیغه هایی که دارا هستند می توانند قابلیت های مختلفی ارائه دهند. بی شک هر چه ظرفیت تولید کارخانه شما بزرگتر باشد باید اقدام به خرید انواع پیشرفته تر نمایید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستگاه دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

تفاوت استفاده از پد الکلی با محلول های ضد عفونی کننده
ادامه مطلب

جنس بدنه انواع اسلایسر صنعتی از آلومینیوم و استیل می باشد. اسلایسر صنعتی سیلندری، اسلایسر صنعتی اهرمی، اسلایسر صنعتی خلال کن، اسلایسر پنوماتیک پدالی، اسلایسر صنعتی بوقلمون و جوجه، اسلایسر صنعتی حلقه ای، اسلایسر صنعتی بادام زمینی و پسته، اسلایسر صنعتی دانه ای و اسلایسر صنعتی گوشت و کالباس از جمله انواع مختلفی از اسلایسرهای صنعتی هستند که در انواع خطوط تولید و کارخانجات مواد غذایی دارای کاربرد می باشند.

کاربرد دستگاه اسلایسر صنعتی

اسلایسرهای صنعتی در رستوران ها، خطوط تولید مواد غذایی، کترینگ ها، قنادی ها و آشپزخانه های حرفه ای دارای کاربرد هستند. این دستگاه ها برای تولید انواع ترشی جات، سالاد و تهیه فست فودها کاربرد دارند. برخی از اسلایسرهای صنعتی به عنوان خلال کن هم استفاده می شوند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستگاه خم لوله با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

از اسلایسر صنعتی می توان برای خرد کردن کالباس، خرد کردن میوه ها، خلال کردن سیب زمینی، نگینی کردن پیاز، خرد کردن گوجه به منظور تولید رب گوجه، خرد کردن میوه ها برای تولید کمپوت، خرد کردن میوه ها برای تولید مربا و تولید انواع ترشی جات استفاده کرد. قابلیت های اسلایسر صنعتی به تنوع تیغه های آن بستگی دارد. بی شک هر چه اسلایسر صنعتی تعداد بیشتری از تیغه های مختلف را پشتیبانی کند قابلیت ها و کاربرد های دستگاه نیز بیشتر خواهد بود.

نکات مهم خرید اسلایسر صنعتی

در خرید اسلایسر صنعتی باید به نکات مهمی توجه داشت. از جمله این نکات می توان به جنس و تعداد تیغه ها، جنس بدنه، نوع برق مصرفی، ظرفیت دستگاه، سرعت دستگاه و قدرت موتور آن اشاره کرد. بسیار مهم است که اسلایسر صنعتی را برای چه نوع خط تولیدی قرار است خریداری کنید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید روکش لاتکس دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

خط تولید کارواش تونلی
ادامه مطلب

خط تولید چیپس، خط تولید کمپوت، خط تولید رب گوجه فرنگی، خط تولید ترشی و یا خط تولید محصولات پروتئینی و گوشتی. دستگاه های اسلایسر صنعتی در انواع نیمه اتوماتیک تولید می شوند. این دستگاه ها برای عملکرد خود نیاز به حضور اپراتور دارند. با این حال سرعت و قدرت آن ها در خرد کردن میوه ها و صیفی جات بسیار بالاست.

برند اسلایسر صنعتی

برند اسلایسر صنعتی باید برندی شناخته شده و با کیفیت باشد. این روزها تولیدکنندگان داخلی کیفیت تولیدات خود را در حد و اندازه برندهای جهانی ارتقا داده اند. این موضوع در مورد تولید اسلایسر صنعتی نیز صادق است. انواع اسلایسر صنعتی تولید برندهای داخل با کیفیت و استانداردهای حرفه ای به تولید می رسد که می توانند نقش مهم و کاربردی در کارخانجات مواد غذایی با ظرفیت تولید بالا داشته باشند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کارواش تونلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

کنترل و ایمنی اسلایسر صنعتی

مجهز بودن اسلایسر صنعتی به میکروسوئیچ جهت کنترل و نظارت بر عملکرد دستگاه و ایمنی از دیگر نکات خرید اسلایسر صنعتی می باشد. ایمنی دستگاه های اسلایسر باید مطابق با استانداردهای جهانی باشد تا از وقع حوادث ناخوشایند جلوگیری شود.

ظرفیت اسلایسر صنعتی

در خرید اسلایسر صنعتی باید به ظرفیت خط تولید کارخانه توجه ویژه ای داشته باشید. حجم ورودی و قدرت آماده سازی و ظرفیت خروجی دستگاه اسلایسر صنعتی در روز و در واحد ساعت بسیار مهم است. این ظرفیت باید با ظرفیت تولید کارخانه شما هماهنگی داشته باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید شوریجات و ترشیجات با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

موارد مصرف و مزایای دستکش لاتکس
ادامه مطلب

قابلیت های اسلایسر صنعتی

دستگاه های اسلایسر صنعتی می توانند قابلیت های مختلفی داشته باشند. این دستگاه ها برای خرد کردن، برش دهی، رنده کردن، خلال کردن، نگینی کردن و ورقه ورقه کردن میوه ها و صیفی جات استفاده می شوند. نکته مثبت در مورد اسلایسر صنعتی برش دهی دقیق و منظم آن می باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاندوم با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

اسلایسر صنعتی دارای تعداد متنوعی از تیغه ها می باشد. هر کدام از تیغه ها می توانند پردازش میوه ها و صیفی جات را به شکلی خاص صورت دهند. برخی از انواع اسلایسرهای صنعتی می توانند برای آب گیری میوه هایی چون سیب و پرتقال نیز مورد استفاده قرار گیرند. از این دستگاه ها می توان همچنین برای رنده کردن پنیر پیتزا در حجم بالا در آشپزخانه های صنعتی استفاده کرد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

دستگاه اسلایسر صنعتی قادر است سبزیجات، میوه ها، گوشت و صیفی جات را در قطعات کوچک، بزرگ، نگینی، ورقه ای و خلالی خرد کند. این دستگاه یکی از مهمترین دستگاه ها در آشپزخانه های صنعتی و خط تولید کارخانجات مواد غذایی کنسروی شناخته می شود.