دستگاه روکش لاتکس دستکش کار

روکش لاتکس دستکش کار

خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار قابلیت تولید دستکشهای نیتریل، ضدبرش و کف مواد را دارد.
امکان انتخاب شکل و سایز از فرم های استاندارد وجود دارد. فرمول سفارشی مطابق درخواست مشتری طراحی وآموزش داده می شود.این خط مطابق استانداردهای روز دنیا طراحی و اجرا می شود و محصول نهایی کلاس کیفیتی بسیار بالایی دارد. شرکت لاندا همچنین وارد کننده رسمی انواع دستگاه های بافت دستکش می باشد.

1800 تا 18000 جفت در 8 ساعت

زاویه و مقدار قوطه وری دستکش در مواد

مشعل اتمسفر

3 تا 8 نفر

 • فرمرهای آلومینیوم با روکش تفلون نسوز
 • میکسر
 • بالمیل
 • کمپرسور باد
 • مخزن نگهداری و تزریق

plc & inverter

دیگ روغن

دارای سیستم لرزش اتوماتیک

معرفی خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار

قیمت انواع مختلف دستکش به روش‌های مختلف برای مشتریان موجود است تا بتوانند یک خرید بزرگ انجام دهند. قیمت‌ها یک عامل مهم در شناخت سطح کیفیت محصولات هستند.تولید کنندگان ویژگی‌های خاصی برای محصولات دارند که ویژگی متمایز کالاهایی هستند که قیمت‌ها را تعیین می‌کنند.بازار این محصول عالی و پیشرفته است که می‌تواند راه را برای تولید عمده محصولات هموار کند. کالاهایی که مورد سوال قرار می‌گیرند در دنیای گوناگونی هستند که در بهترین سطح کیفی به مشتریان می‌رسند.

این کارخانه طیف گسترده‌ای از خدمات را برای فروش بهتر عرضه می‌کند تا آن‌ها بتوانند سود خود را افزایش داده و نیازهای خریداران را برآورده سازند.

تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار توسط کارخانجات تولیدی با کیفیت مطلوب تامین می‌شود. طراحی ماشین‌های روکش مختلف توسط این کارخانجات در حال استفاده از متخصصان در این زمینه تامین شده‌است.پنبه و دستکش‌های پلاستیکی به وسیله کارخانه‌های تولیدی در کشور با کیفیت منحصر به فرد تولید می‌شوند.

شرکتی که پنبه و دستکش‌های پلاستیکی را در کشور توزیع می‌کند نقش مهمی در معاملات دارد. این شرکت‌ها توسط تولید کنندگان ساخته می‌شوند تا بتوانند محصولات را به طور عمده در بازارهای شهری به فروش برسانند.در شرکت‌های توزیع، به این دلیل که انواع دستکش به طور عمده معامله می‌شوند، محصولات را می‌توان با قیمت ارزان‌تر خرید.

دستگاه روکش زنی دستکش کار در شهرهای مختلف انجام شده‌است که نمونه‌ای از آن شهر تبریز است. در این زمینه فعال باشید و به این ترتیب خرید خود را انجام دهید.بسیاری از این مراکز نیازهای بازار را برآورده می‌کنند، که انواع مختلفی از کابل‌ها را در اندازه‌های مختلف دارند، هر خریدار با توجه به نیازهایشان، دستگاه روکش لاتکس دستکش کار مورد نظر را به اندازه دل‌خواه انتخاب می‌کند.

برای سفارش و استعلام قیمت خشک کن لوازم آتشنشانی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نحوه راه اندازی خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار

همانطور که می‌دانید, صنعت تولید, محرک اصلی اقتصاد در اغلب بخش‌های جهان است. شروع یک واحد تولید تنها یک سرمایه‌گذاری سودآور نیست, بلکه فرصت‌های شغلی بی‌شمار ایجاد می‌کند.

با این حال، فعالیت‌های تولید، حتی در ابعاد ایجاد یک کارخانه کوچک، به هیچ وجه آسان نیستند. در حقیقت، به همان اندازه که یک نتیجه خوب و با ارزش را در بر می‌گیرد، همچنین مسیر چالش برانگیزی را پیش رو دارد.اگر می‌خواهید یک واحد تولید و یا یک کارخانه کوچک را راه‌اندازی کنید، ابتدا باید یک محصول بی‌نظیر برای تولید انتخاب کرده و سپس در بازار غیر رقابتی آن شرکت کنید.

برای شروع هر کسب‌وکار باید از یک سری مراحل عبور کنیم، اما کیفیت این گام‌ها مهم‌تر از کمیت آن‌ها است. یک مسیر مشابه برای راه‌اندازی یک واحد تولید وجود دارد، و با توجه به برخی نکات ساده و ساده، امکان ایجاد یک سرمایه‌گذاری ایمن در کسب‌وکار وجود دارد.

به احتمال زیاد، در مرحله اول راه‌اندازی یک واحد تولید، شما در جیب خود نگاه می‌کنید و اگر سرمایه کافی نداشته باشید، در این مسیر تسلیم خواهید شد.باید بدانید که تنها نیستید در حقیقت، فقدان سرمایه یکی از مهم‌ترین دلایل این است که چرا بسیاری از مردم که به فعالیت‌های تولیدی علاقه‌مند هستند، حتی به خودشان اجازه نمی‌دهند تا شانس خود را در این صنعت امتحان کنند.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه بافت دستکش  با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بازاریابی قبل از تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار

قبل از اینکه بتوانید یک تولید کننده خوب شوید و یک واحد تولید را راه‌اندازی کنید، ابتدا باید یک تاجر خوب و بازاریاب باشید، یعنی قبل از اینکه تولید یک محصول را شروع کنید، ابتدا باید یک محصول فرعی را برای مدتی در بازار بازاریابی کنید. آیا شما به طور کامل ارزیابی و تبدیل به یک متخصص فروش شده‌اید، سپس به یک آزمایش و تولید محدود آن محصول ادامه داده‌اید. به عنوان مثال، شما باید یک بازار مناسب را در میان در منطقه بازاریابی هدف پیدا کنید و بعد از ارزیابی بازار، محصولات خود را تعویض کنید.محصول شما باید کیفیت بهتری داشته باشد یا حداقل در سطح محصول قبلی که شما بازاریابی کرده‌اید. قیمت نباید خیلی با محصول قبلی تفاوت داشته باشد. بعد از شناسایی کامل بازار هدف و بازاریابی محصول، زمان تولید آن است.

برای شروع یک واحد تولید، فرد باید ابتدا تولید آزمایشی کند، یعنی تولید کم‌هزینه، کم هزینه برای دریافت بازخورد و بهبود مسایل فنی و فروش برای رسیدن به نتیجه مطلوب. داشتن یک تیم فنی قوی در کنار تیم بازاریابی مناسب می‌تواند ترکیب خوبی برای تولید باشد. پس از دریافت بازخورد، نقص و مشکلاتی که ممکن است در فرآیند فروش وجود داشته باشد و یا مسایل فنی باید هر چه زودتر اصلاح شوند و کار تولید باید ازسر گرفته شود. یک تولیدکننده خوب باید این بازخورد را از بازار از زمان به زمان دریافت کرده و نتایج را بررسی کرده و طبق این نتایج فرآیند تولید را ادامه دهد.

دقت کنید که تحقیقات انتقادی را انجام دهید، اولین قدم در تنظیم یک واحد تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار

تحقیق و جمع‌آوری داده‌ها نقش مهمی در موفقیت هر کسب‌وکار ایفا می‌کنند. به عنوان یک کارآفرین شما باید تحقیقات گسترده و مفصل را هم در هر دو زمینه بازار هدف و هم در بازار هدف انجام دهید. این به شما کمک می‌کند از پرداخت هزینه‌های احتمالی برای اشتباه‌ات احتمالی اجتناب کنید.شما حتی می‌توانید از تحقیقات انتقادی برای شناسایی نقص‌ها در محصولات رقیب تان استفاده کنید و از آن‌ها به سود خود استفاده کنید. در حقیقت، با آگاهی از کاستی‌های محصولات رقبای خود، شما می‌توانید یک محصول کامل و بی‌نقص تولید کنید و بسیاری از مشتریان را به این طریق به دست آورید.فراموش نکنید که اگر می‌خواهید از مشکلات در این مسیر دوری کنید، باید محصولات با کیفیت و منحصر به فرد تولید کنید.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خم لوله با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

یک دستگاه روکش لاتکس دستکش کار برای ایجاد واحد تولید خریداری کنید

علاوه بر قیمت، نرخ تولید روزانه، دقت تولید محصول، به روز و استفاده از تکنولوژی مدرن، ظرفیت تولید و ظرفیت، نوع مصرف برق، مصرف برق و یا نیمه خودکار بودن بستگی به کارایی و هزینه‌هایی دارد که شما می‌خواهید در این منطقه خرج کنید.پیشنهاد ما این است که ترجیحاً از شرکت‌های تولیدی داخلی خریداری کنیم، زیرا کشور ما پیشرفت خوبی در زمینه تولید ماشین‌آلات صنعتی به مدت چندین سال داشته‌است و شما می‌توانید یک دستگاه کیفیت با هزینه کم‌تر از همتایان خارجی خریداری کنید. نصب و راه‌اندازی دستگاه توسط متخصصان شرکت سازنده ماشین انجام می‌شود.

بعد از تکمیل مراحل فوق، یک شرکت تولیدی را راه‌اندازی کرده‌اید. توجه داشته باشید که بودن در بازار نیازمند صبر، تلاش و پشت‌کار زیادی است.ایجاد شراکت تجاری که به نفع هر دو طرف باشد برای راه‌اندازی یک واحد تولید ضروری است. از آنجا که ایجاد یک واحد تولید کار آسانی نیست و نیاز به زیرساختار مالی و غیرمالی زیادی دارد، شما می‌توانید با شرکت‌های معتبر کار کنید و از منابع آن‌ها به نفع خود استفاده کنید.

شما حتی می‌توانید تجهیزاتی که برای تولید محصولات خود از این شرکت‌های شریک نیاز دارید را به دست آورید.توجه داشته باشید که علاوه بر واحدهای تولید، مارک تجاری و بازاریابی نیز می‌توانند با شما برای تولید، بازار و فروش محصولات خود کار کنند.بهترین راه برای پذیرش درخواست شما برای هم‌کاری از شرکت‌های معتبر، کار کردن با یک روش پرداخت است. به این ترتیب، در ازای دریافت منابع مالی برای تولید و فروش محصولات شما، یک درصد از سود فروش را به شرکت شریک اختصاص می‌دهید.

برای مثال، اگر شما به تولید کفش علاقه دارید، می‌توانید دستکش دل‌خواه خود را طراحی کنید و آن را در نام خود ثبت کنید. سپس شما باید برند خود را روی کفش‌ها بگذارید و با یک شرکت دستکش مشهور کار کنید تا آن را تولید و فروش کنید.در واقع، در این هم‌کاری، شما محصول خود را در یک شرکت معتبر تولید و فروش می‌کنید بدون اینکه کم‌ترین هزینه را داشته باشید. این شرکت همچنین درصد سود فروش برای هر جفت کفش و یک معامله دو جانبه را در اینجا می‌گیرد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خشک کن و عقیم سازی کود دامی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

سرمایه‌گذار برای تاسیس یک کارخانه کوچک

جذب سرمایه‌گذار یک راه دیگر برای راه‌اندازی یک واحد تولید بدون هیچ هزینه‌ای است. بدین ترتیب می‌توانید کارخانه کوچک خود را بدون خرج کردن با دادن بخشی از سهام واحد تولیدی خود به شرکت و یا سرمایه‌گذار شروع کنید.البته، با دادن بخشی از سهام کارخانه تان به سرمایه گذاران، شما همچنین به بخشی از تصمیمات و مسئولیت‌های مدیریتی و اجرایی به آن‌ها با توافق دو طرفه می‌پردازیم.

یک برنامه کاری برای راه‌اندازی کارخانه کوچک خود داشته باشید

به جای تلاش برای ایجاد یک واحد تولید بدون فکر کردن به آن، وقت خود را صرف برنامه‌ریزی برای کسب‌وکار خود کنید.داشت یک برنامه دقیق و حساب‌شده از شما در برابر تعداد زیادی از چالش‌ها محافظت خواهد کرد.یک برنامه کاری خوب، بهترین سرمایه گذاران را به ایده‌ها و توانایی‌های شما جذب خواهد کرد و به آن‌ها اهمیت کار شما را ثابت خواهد کرد.از شبکه‌های اجتماعی غفلت نکنید و با صاحبان کسب‌وکار و فعالان تولید تعامل برقرار کنید.

شما می‌توانید به منابع انسانی زیادی در رسانه‌های اجتماعی دست پیدا کنید، که ممکن است اهداف مشترک، علایق و فعالیت‌های مشترک با شما را به اشتراک بگذارند. این فضا پتانسیل زیادی برای جذب سرمایه گذاران، شرکا، نیروی کار متخصص، روابط کاری و ارائه فرصت‌های بسیاری دارد.

بعد از مراحل بالا و تولید تجربی، زمان برای تولید انبوه و انبوه محصول است. هنگامی که بازارهای هدف شناسایی شدند و نام تجاری رخ داد و فروش محصول با یک گرایش شناخته‌شده و هماهنگ صورت گرفت، زمان برای مرحله نهایی تولید انبوه است

دستگاه لاتکس زنی

چند پیشنهاد برای راه‌اندازی واحد تولید

ابتدا توجه خود را در نظر بگیرید و سپس بازار را توسعه دهید و بعد از اندازه‌گیری بازار و پیدا کردن یک بازار مناسب، وارد بحث فنی شوید و واحد تولیدی که می‌خواهید را ایجاد کنید.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه تونل پاستوریزاسیون با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

تجهیزات اصلی خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار

در طی یک فرآیند خاص, دستکش به کمک دستگاه روکش لاتکس دستکش کارر آغشته به لاستیک لاتکس یا نیتریل است و با سیستم خنک‌کننده پیشرفته خشک می‌شود. کیفیت پوشش ایجاد شده توسط این دستگاه صنعتی نیز به مواد خام لاتکس یا نیتریل بستگی دارد. البته, یک وسیله دیگر وجود دارد که از مواد خام پلی پروپیلن به جای لاتکس استفاده می‌کند. دستکش تولید شده توسط این ماشین, دستکش‌های شناسایی نامیده می‌شود, که به طور گسترده در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه‌های نفت به کار می‌رود. دیده شده‌است که پوشش‌های پلاستیکی یا PVC به دستکش‌های کارگران افزوده شده‌است.

اما بهترین روکش برای دستکش‌های کار از لاستیک خام و مواد خام نیتریل ساخته شده‌است. البته, دستکش‌های خالدار یکی از دستکش استفاده هستند, که روکش آن متفاوت از دستگاه روکش لاتکس است.شایان‌ذکر است که صادرات و فروش روکش لاتکس یکی از مهم‌ترین محصولاتی است که به کشورهای زیادی از جمله عراق، ترکیه، گرجستان، قطر، کویت، افغانستان و سوریه صادر می‌شود. عراق یکی از بهترین بازارهای صادراتی است.

مواد خام دستکش به طور کلی: پوسته دستکش, مواد شیمیایی و پلیمری, مواد افزودنی, مواد روکش دستگش, الیاف مورد نیاز برای داخل دستکش و غیره.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نیروی انسانی برای کارگاه تولید

از آنجا که بخش بزرگی از خط تولید در این کارخانه‌ها، اتوماتیک است، نیروی انسانی کمی برای تولید مورد نیاز است. اگرچه تعداد نیروی انسانی بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله ظرفیت خط تولید، میانگین تعداد نیروی انسانی برای خط تولید این کارخانه‌ها کم‌تر از ۱۵ نفر است.

بازار دستکش یک بازار جذاب است. دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد. یکی از آن‌ها انواع محصولات است که بسیار بالا است. طبیعی است که وقتی تنوع محصولات بالا باشد، بسیاری از محصولات ممکن است رقابت برای تولید داشته باشند و این امر جذابیت بازار را افزایش می‌دهد.از سوی دیگر، تعداد تولید کنندگان دستکش ایمنی در ایران در مقایسه با تقاضا برای انواع مختلف این محصول زیاد نیست. به دلیل نرخ ارز و تحریم‌ها و داشتن قیمت‌های بالا، انواع خارجی در بازار کم‌تر رایج هستند. آن‌هایی که قیمت پایینی دارند، کیفیت خوبی هم ندارند.این کار فروش این محصولات را نسبتاً آسان می‌کند. تقاضای بالا، رقابت کم، هزینه‌های نسبتاً پایین تولید و سود تولید بالا این محصول را بسیار جذاب کرده‌است.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد الکلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

سرمایه مورد نیاز برای شروع کار

سرمایه مورد نیاز برای تولید این محصولات به انواع دردها و نوع خط تولید بستگی دارد. شما ممکن است تنها به دویست میلیون تومان نیاز داشته باشید تا یک ماشین برای ایجاد یک کارگاه ساده برای تولید یک نوع دستکش کار خریداری کنید، اما شما به ۴ تا ۶ میلیارد تومان نیاز دارید تا یک خط تولید تقریباً مجهز ایجاد کنید.

مزایای خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار

استفاده از دستکش‌های ایمنی هنگام انجام کار بسیار مهم است, این کار از تصادف جلوگیری می‌کند, زمانی که با خطرات شوک الکتریکی, تماس با مواد شیمیایی, اشک و بریدگی‌ها, خراش‌ها و تماس با مواد زیستی مواجه می‌شود. هم چنین در دماهای بسیار بالا, این دستکش‌های ایمنی کارگران را می‌توان برای محافظت و حفظ دست‌ها و انگشتان مورد استفاده قرار داد. گروه ماشین‌آلات آلپاین هم با استفاده از فن‌آوری پیشرفته و مهندسین مجرب آن, توانست یک خط تولید برای دستکش‌های کارگران راه‌اندازی کند. این خط تولید در صنایع مختلف مهندسی, ساخت‌وساز, حمل و نقل, جمع‌آوری زباله, تولید باتری, رنگ و صنایع تولیدی رزین و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستکش لاتکس

دستکش لاتکس

خط تولید دستکش تولید مجهز به سیستم کنترل‌کننده منطق PLC است که قابلیت برنامه‌نویسی اتوماتیک دارد. با کمک سیستم PLC مورد استفاده در این خط تولید، مصرف‌کننده می‌تواند تنظیمات لازم را به شکل داده روی دستگاه اعمال کند و پس از انجام پردازش مورد نیاز، خروجی مطلوب بدست می‌آید. عملیات این دستگاه، بدون تولید گرد و غبار، با آلودگی کم همراه بوده و بسیار مقرون‌به‌صرفه است. دستکش تولید شده توسط این خط تولید، علاوه بر مقاومت شیمیایی، دارای سطح بالایی از مقاومت در برابر هر نوع آسیب دیدگی است.

ویژگی‌های دستگاه روکش زنی دستکش کار

این کشور دارای یک عملیات آرام و آرام بدون تولید گرد و غبار و آلودگی کم است.تولید دستکش‌های بادوام با ظاهر زیبا برای افزایش ایمنیبا توجه به نیازهای اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه، ظرفیت تولید یک جفت دستکش در هر ساعت دارد.تولید مجهز به قطعات تولید سخت و با دوام است که از فولاد، چدن و مواد خام فولادی ضد زنگ ساخته شده‌استیک ساختار منحصر به فرد مجهز به سیستم PLC هوشمند با زبان پنل خنثی دارد.یکی از ویژگی‌های مهم دستکش‌های صنعتی، سطح بالای مقاومت در برابر ، همراه با مقاومت شیمیایی است.

 • تجهیزات اصلی خط تولید دستگاه روکش زنی دستکش کار
 • لوله
 • زنجیر
 • موتور
 • چراغ‌
 • دنده
 • پمپ سوخت
 • ترولی
 • پمپ اصلی
 • تانک مخلوط
 • تمیز کردن نازل
 • خط تزریق روغن
 • پمپ اختلاط مواد
 • گوی شکن
 • تجهیزات گرمایش برای گرما
 • سوپاپ اطمینان برای اتصال قطعات خط تولید دستکش و دستگاه شارژ گاز
 • پمپ روتاری برای انتقال دستکش‌ها به گرم کردن اتاق‌ها، کوره‌های گرم و محفظه‌های خنک‌کننده
 • مخزن ترکیبی از آب و کلسیم برای خیس کردن پوست دستکش
 • پمپ برای مخزن گرمایش پلاستیکی و گوگرد
 • قالب ریخته‌گری روکش دستکش
 • قالب دستی برای دستکش
 • سیستم تامین مواد

انواع دستگاه دستگاه روکش زنی دستکش کار

دستگاه روکش زنی دستکش کار  لاندا در طی یک فرآیند خاص, دستکش را از دستگاه روکش زنی دستکش کار با ترکیبی از لاتکس کامپاند شده یا نیتریل جمع‌آوری کرده و آن را با سیستم خنک‌کننده پیشرفته خشک می‌کند. کیفیت پوشش ایجاد شده توسط این دستگاه صنعتی نیز به مواد خام لاتکس یا نیتریل بستگی دارد. البته, یک وسیله دیگر وجود دارد که از مواد خام پلی پروپیلن برای پوشش به جای لاتکس استفاده می‌کند. دستکش تولید شده توسط این ماشین, دستکش‌های شناسایی نامیده می‌شود, که به طور گسترده در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه‌های نفت به کار می‌رود.

دیده شده‌است که پوشش‌های پلاستیکی یا PVC به دستکش‌های کارگران افزوده شده‌است. اما بهترین روکش برای دستکش‌های کار از لاستیک خام و مواد خام نیتریل ساخته شده‌است. البته, دستکش‌های خالدار یکی از انواع  دستکش ها هستند, که روکش آن متفاوت از دستگاه روکش لاتکس است. دستگاه روکش زنی دستکش کار شرکت لاندا یک سال گارانتی، ده سال بعد از فروش ارائه می شود.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه دستکش یکبار مصرف لاتکس معاینه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نحوه عملکرد خط تولید دستگاه روکش زنی دستکش کار

مراحل تولید دستکش با ماشین تولید دستکش

مرحله ۱: خیساندن پوسته دستکش

ابتدا بدنه درون مخزن باید با آب و کلسیم پر شود، سپس پوسته دستکش‌های ذکر شده در مخزن باید کاملاً مرطوب باشد. لازم به ذکر است که در این مرحله، پوسته داخل مخزن شسته می‌شود.

مرحله ۲ : آب زدایی پوسته ی یکپارچه دستکش

با استفاده از یک – آبی که با کمک نیروی گریز از مرکز کار می‌کند، آب دستکش ها گرفته می‌شود. دستکش، مواد به کارگاه منتقل می‌شوند و صدف‌ها با کمک دو یا سه نیروی انسانی روی دستگاه بارگیری می‌شوند. فرمول‌بندی شکل دستکش در داخل مخازن فرمول‌بندی که بر طبق آن دستکش انجام می‌شود.

بعد از مرحله فرمول‌بندی، محصولات به تدریج در ۱۳۰ درجه سانتی گراد خشک می‌شوند و محصول حدود ۶۰ دقیقه پخته می‌شود. محصولات به طور خودکار به سمت راست و چپ دستگاه تقسیم می‌شوند و آماده برداشت محصول توسط نیروی انسانی هستند.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه بند زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

مرحله 3: فرآیند پوشش دستکش‌های تولید شده

در این مرحله دوباره، دستکش‌های تولید شده در یک تانک پر از نیتریل، افزودنی‌های شیمیایی و رنگ آغشته می‌شوند. سپس دستکش به تانک حاوی الکل و مواد شیمیایی صنعتی بار می‌شود.

مرحله نهایی : خشک کردن و پختن

در مرحله آخر، خشک کردن نهایی و پخت محصولات انجام می‌شود و دستکش‌ها آماده می‌شوند.

مزایای خط تولید دستگاه روشک زن دستکش کار

 • دستگاه دارای ساختار ساده‌ای با عملکرد اتوماسیون است.
 • بدون آلودگی و گرد و غبار
 • عملکرد بهینه دستگاه تولید دستکش کار از نظر اقتصادی
 • بدنه دستگاه از فولاد ضد زنگ و چدن ساخته‌شده
 • تولید دستکش با مقاومت بسیار عالی برای پوشیدن، پارگی و سوراخ کردن
 • مجهز به قطعات قوی است که به علت عملکرد شکل نمی‌گیرد.
 • مجهز به یک قالب دستی است که دستکش‌ها را با راحتی زیاد تولید می‌کند.
 • مجهز به پمپ اختلاط مواد برای تولید محصول با کیفیت بالا
 • استفاده از نیروی انسانی کم در هر تغییر از خط تولید
 • مصرف انرژی بهینه (آب، برق، گاز و غیره) با کم‌ترین افت انرژی
 • مجهز به کانتینرها برای حمل تجهیزات خط تولید دستکش
 • محصول با گواهی‌نامه ISO، گارانتی و خدمات پس از فروش
 • ویژگی‌های خط تولید دستکش کارگر ماهر
 • بسیار سازگار، سبک و راحت
 • یک روکش مناسب و ضد آلرژی دارد
 • در مایعات نفوذ ناپذیر است
 • مقاومت در برابر اسیده‌ای ضعیف
 • مناسب برای کاره‌ای ساختمانی و صنعتی
 • می‌تواند در حمل و نقل و جابجایی مورد استفاده قرار گیرد
 • از دست و انگشتان در دماهای بالا محافظت کنید

خرید خط تولید دستگاه روکش زنی دستکش کار

دستگاه روکش زنی دستکش کار با توجه به نوع دستگاه ، موادی که برای ساخت دستکش به کار برده می شوند و میزان و تعداد دستگاه ها متفاوت است و نمی توان قیمت کلی برای خرید دستگاه روکش زنی دستکش کار در نظر گرفت. در حال حاضر شرکت های مختلفی اقدام به عرضه ی دستگاه روکش زنی دستکش کار می کنند که فقط تعداد معدودی از آن ها دستگاه های مناسب و با کیفیت بالا را عرضه می کنند. در حال حاضر دستگاه روکش زنی دستکش کار با توجه افزایش قیمت ها در بازار نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه کش زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

فروش خط تولید دستگاه روکش زنی دستکش کار

شرکت های مختلف و متعددی در حال حاضر در امر تولید دستگاه روکش زندی دستکش کار فعال هستند، در زمان خرید دستاگه روکش زنی دستکش کار مهم است که دستگاه کیفیت کافی و لازم را داشته باشد و با توجه به نیاز شما و میزان تولیدی که در نظر دارید خریداری شود. اگر قصد خرید دستگاه روکش زنی دستکش کار دست دوم را دارید حتما قبل از خرید دستگاه بخش های مختلف دستگاه را بررسی کنید تا اگر مشکلی در دستگاه وجود دارد در همان ابتدا تشخیص داده شود.

اگر قصد خرید دستگاه روکش زنی دستکش کار دست دوم را دارید نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

امروزه در صنایع مختلف ایران و کشورهای در حال توسعه، استفاده از تجهیزات دست‌دوم به امری عادی تبدیل شده‌است.با توجه به اینکه شروع کار نیازمند مقدار معقولی از سرمایه کاری برای آوردن محصولات و خدمات خود به زندگی هستند، ترجیح می‌دهند از تجهیزات کم‌هزینه در ابتدای کار خود استفاده کنند که این یک ایده است.

البته استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات مورد استفاده قطعاً توصیه نمی‌شود، اما همه جنبه‌ها باید به منظور صرفه‌جویی در پول و زمان و استفاده از حداکثر ظرفیت خودروی خریداری‌شده در نظر گرفته شوند. در وهله اول، مشخصات فنی دستگاه باید با نیازهای کارگاه شما مطابقت داشته باشد به طوری که شما یک خرید غیر مرتبط نداشته باشید.پارامترهای قبل از خرید تجهیزات دست‌دوم و یا خرید ماشین‌آلات و ماشین‌آلات

در ابتدا باید توجه خاصی به اینکه آیا ماشین یا تجهیزات مورد سوال کار می‌کند یا خیر، توجه شود. اتومبیلی که کار می‌کند و کار خود را انجام می‌دهد بسیار مناسب است و یک پارامتر مثبت برای تصمیم‌گیری در مورد خرید یا عدم وجود دارد. ماشینی که کار می‌کند می‌تواند توسط یک تایمر متخصص تعیین شود، که ظرفیت آن چیست.همچنین سلامت این دستگاه را می‌توان تشخیص داد و چگونگی تعمیر و نگهداری آن و میزان شکست آن را تعیین کرد.

ماشینی که مدتی کار نکرده به اصطلاح راکد و غیرفعال نامیده می‌شود. تعیین این که آیا این ماشین خفته ارزش خرید یا خیر را دارد یا نه، بسیار دشوار است، یا اینکه خرید این خودرو نیازهای ما را برآورده می‌کند یا نه. بازدید اولیه این دستگاه اطلاعاتی را به شما می‌دهد که می‌توانید از آن به عنوان داده‌های تصمیم‌گیری اولیه و تصمیم‌گیری استفاده کنید.

اطلاعات مانند مدل، سال تولید، دوره عملیات، پیش از این در جایی به غیر از موقعیت فعلی، کشور تولید دستگاه و از همه مهم‌تر، مشابه این دستگاه در ایران یا حتی خارج از ایران، در حال حاضر مشغول کار و ده‌ها اطلاعات دیگر است.با صرف زمان اندکی بر روی اینترنت، بسته به نام تولید کننده و مدل دستگاه، شما اطلاعات زیادی دریافت خواهید کرد، و برای مثال، خواهید دید که آیا آن دستگاهی که از آن بازدید کرده‌اید، دچار کمبود قطعات شده‌است؟ ظرفیت آن چیست یا نمونه‌های دیگری برای فروش وجود دارد و چه تعداد زیادی اطلاعات دیگر که به شما می‌رسد.مقایسه یک ماشین مشابه در جای دیگر به شما این امکان را می‌دهد که قیمت دستگاه را تخمین بزنید و بر تصمیم خود تاثیر بگذارید.

هنگام خرید وسایل مورد استفاده، شما باید خیلی مراقب باشید و توجه خود را به نکات بسیار مهمی که ما در زیر به آن اشاره می‌کنیم توجه کنید، بنابراین بهتر است قبل از این که با یک متخصص در مورد دستگاهی که قصد خرید آن را دارید، خرید کنید و با چشمان باز کار کنید.

مزایای خرید دستگاه دست‌دوم

این هزینه کم‌تر از خرید دستگاه با توجه به افت قیمت دستگاه است (دستگاه‌های جدید به دلیل قیمت بالای آن‌ها همیشه قادر به خرید افراد نیستند یا برخی افراد تمایلی به سرمایه‌گذاری در این مقدار ندارند، اما تجهیزات مورد استفاده را می‌توان با قیمت پایین‌تر خریداری کرد و تقریباً سود یک دستگاه جدید را حذف کرد.

 • خدمات و تامین بخش‌های مناسب (در صورت خرید از شرکت‌های معتبر و افراد)
 • سهولت حرکت ناشی از حذف تخته‌های چوبی بزرگ دستگاه
 • نصب سریع‌تر و راحت‌تر کردن و آموزش
 • خدمت عمومی قبل از خرید (خدمات عمومی دستگاه به شما کمک می‌کند مدت زیادی به سرویس نیاز ندارید)
 • معایب خرید یک دستگاه مورد استفاده
 • نیاز به سرویس پیوسته پس از فروش (اگر دستگاه سرویس نشده باشد)
 • هزینه سنگین خرید قطعات فرسوده و سرویس دستگاه (اگر دستگاه عمومی سرویس نشده باشد)

همچنین این امکان وجود دارد که هزینه راه‌اندازی چنین ماشین‌هایی بسیار بالا باشد و مقرون‌به‌صرفه نباشد.

هزینه راه اندازی خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار

هزینه راه اندازی خط تولید دستگاه روکش زنی دستکش کار با توجه به فضایی که در اختیار دارید و اینکه برای خدوتان است یا اجاره ای است وابسته است در کنار این مورد نوع دستگاه خریداری شده ، دست دوم یا نو بودن دستگاه ، نوع و میزان مواد اولیه مورد نیاز خریداری شده تعداد اپراتور ها میزان تولید و ….. همه مواردی هستند که بر روی هزینه راه اندازی خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار دخیل هستند و باید پیش از اقدام به راه اندازی خط تولید به منظور جلویگری از بروز خرابی به صورت دقیق ارزیابی و محاسبه شوند.

به طور کلی در مقالات قبلی، ذکر کردیم که راه‌اندازی خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار به عنوان یکی از سودمندترین مشاغل در نظر گرفته می‌شود. از آنجا که محصول نهایی این محصولات بسیار محبوب است و توسط بسیاری از مردم و کارگران در نظر گرفته می‌شود. اما بسیاری از مردم فکر می‌کنند که آن‌ها به سرمایه اولیه بسیار بالایی نیاز دارند تا یک خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کار ایجاد کنند. این افراد کسب‌وکار خود را به خاطر ترس از هزینه‌های سرسام‌آور حرفه خود شروع نمی‌کنند. آن‌ها فکر می‌کنند که برای راه‌اندازی یک خط تولید برای دستکش‌های کارگران، آن‌ها باید مقدار زیادی وام بگیرند، فضایی و تجهیزات زیادی را فراهم کنند.

اما مهم‌ترین نکته برای توجه به هزینه راه‌اندازی خط تولید یک دستگاه روکش لاتکس دستکش کار ، این است که شما می‌توانید با هر سرمایه اولیه‌ای که دارید، کار خود را شروع کنید. به عبارت دیگر، شما می‌توانید کوچک شروع کنید. به نسبت سرمایه متوسط که در ابتدای کار دارید، تعدادی از وسایل ضروری و ضروری را فراهم کنید. هم چنین برای خودتان یک فضای ساده خریداری کنید یا اجاره کنید.

مطمئن باشید که در طول زمان می‌توانید کسب و کارتان را گسترش دهید تا از کسب‌وکار خود سود ببرید. به عبارت دیگر، وسایل بیشتری به محصول خود اضافه کرده و محیط کار خود را گسترش دهید. بنابراین ما به شما توصیه می‌کنیم که از هزینه راه‌اندازی یک خط تولید برای تولید دستکش استفاده نکنید.

کاربردهای دستکش کار

دستکش کار پوشش دست است  . دستکش ها معمولاً دارای غلاف یا دهانه های جداگانه برای هر انگشت و شست هستند .

اگر برای هر انگشت یک دهانه وجود داشته باشد اما غلاف پوشاننده (یا کوتاه) وجود نداشته باشد، به آنها دستکش بدون انگشت می گویند . دستکش‌های بدون انگشتی که یک دهانه کوچک به جای دهانه‌های جداگانه برای هر انگشت دارند، گاهی اوقات دستکش نامیده می‌شوند ، اگرچه دستکش‌ها لزوماً بدون انگشت نیستند.

دستکش هایی که تمام دست یا مشت را می پوشانند اما دهانه یا غلاف انگشت جداگانه ای ندارند، دستکش نامیده می شوند . دستکش‌ها گرم‌تر از انواع دیگر دستکش‌های ساخته شده از همان مواد هستند، زیرا انگشت‌ها در تماس با یکدیگر گرمای خود را بهتر حفظ می‌کنند. کاهش سطح اتلاف حرارت را کاهش می دهد .

ترکیبی از دستکش و دستکش حاوی غلاف های باز برای چهار انگشت (مانند دستکش بدون انگشت، اما نه شست) و یک محفظه اضافی که چهار انگشت را در بر می گیرد. این محفظه را می توان از روی انگشتان برداشت و به عقب تا کرد تا حرکت و دسترسی آسان انگشتان در حالی که دست همچنان پوشیده باقی می ماند، فراهم شود. طراحی معمولی این است که حفره دستکش فقط روی پشت دستکش بدون انگشت دوخته می‌شود و اجازه می‌دهد آن را برگردانده (معمولاً با نوار چسب یا یک دکمه به عقب نگه داشته شود ) تا لباس از دستکش به دستکش تبدیل شود. به این هیبریدها دستکش یا گلیتن قابل تبدیل می گویند که ترکیبی از «دستکش» و «دستکش» است.

دستکش‌کار دست‌ها را در برابر سرما یا گرما، آسیب‌های ناشی از اصطکاک، ساییدگی یا مواد شیمیایی، و بیماری‌ها محافظت و آرامش می‌دهند. یا به نوبه خود محافظی برای آنچه دست برهنه نباید لمس کند فراهم کند. دستکش های یکبار مصرف لاتکس ، لاستیک نیتریل یا وینیل اغلب توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان اقدامات بهداشتی و محافظت در برابر آلودگی استفاده می شود. افسران پلیس اغلب آنها را برای کار در صحنه های جرم می پوشند تا از تخریب شواهد موجود در صحنه جلوگیری کنند.

بسیاری از مجرمان برای جلوگیری از به جا گذاشتن اثر انگشت دستکش می پوشند ، که تحقیقات جرم را دشوارتر می کند. با این حال، خود دستکش‌ها می‌توانند اثری از خود بر جای بگذارند که به اندازه اثر انگشت انسان منحصربه‌فرد است. پس از جمع آوری چاپ دستکش، مجری قانون می تواند آنها را با دستکش هایی که به عنوان مدرک جمع آوری کرده اند مطابقت دهد. [1] در بسیاری از حوزه های قضایی ، عمل پوشیدن دستکش در هنگام ارتکاب جرم می تواند به عنوان یک جرم غیرقابل پیگرد قانونی باشد . [2]

دستکش های بدون انگشت در مواردی مفید هستند که مهارت لازم است که دستکش آن را محدود می کند. سیگار افراد سیگاری وگاهی اوقات دستکش استفاده کنید. برخی از دستکش ها شامل یک دستکش هستند که تا قسمتی از بازو کشیده می شود. دستکش های دوچرخه سواری برای مسابقات جاده ای یا تور معمولاً بدون انگشت هستند. نوازندگان گیتار همچنین ممکن است در شرایطی که برای بازی با دست بدون پوشش خیلی سرد است از دستکش های بدون انگشت استفاده کنند.

دستکش لباس فضایی نیل آرمسترانگ

دستکش ها از موادی از جمله پارچه، پشم بافتنی یا نمدی ، چرم، لاستیک، لاتکس ، نئوپرن ، ابریشم و فلز (مانند پست ) ساخته می شوند. دستکش های کولار از پوشنده در برابر بریدگی محافظت می کند. دستکش‌ها و دستکش‌ها اجزای جدایی‌ناپذیر لباس‌های فشاری و لباس‌های فضایی مانند Apollo/Skylab A7L هستند که به ماه رفتند. دستکش های لباس فضایی استحکام و حفاظت از محیط زیست را با درجه ای از حساسیت و انعطاف پذیری

انواع دستکش های تجاری و صنعتی

 • دستکش هواپیما : مقاوم در برابر آتش
 • دستکش ضد لرزش
 • دستکش سیم خاردار
 • دستکش های زنجیره ای توسط قصابان، هیزم شکن ها و پلیس استفاده می شود
 • دستکش ایمنی اره برقی
 • دستکش های پنبه ای در کارگاه های خودروسازی، تعمیر و نگهداری ساختمان، جابجایی مواد لجستیک استفاده می شود
 • دستکش های مقاوم در برابر برش
 • دستکش های یکبار مصرف را می توان برای هر کسی استفاده کرد، از پزشکانی که بیماران را معاینه می کنند تا مراقبانی که در حال تعویض پوشک هستند.
 • دستکش های آتش نشان
 • دستکش سرویس غذا
 • دستکش باغبانی
 • دستکش ضربه ای اغلب در صنعت نفت و گاز استفاده می شود
 • دستکش ضد ضربه
 • دستکش های پزشکی
 • دستکش نظامی
 • دستکش لاستیکی
 • دستکش سندبلاست
 • دستکش های جوشکار

همه ی این موارد و کاربرد بالای دستکش ها نشان می دهند که ایجاد خط تولید دستگاه روکش لاتکس دستکش کارمی تواند سرمایه گذاری خوبی باشد.

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در طی این مقاله ذکر شد, دریافتیم که هزینه راه‌اندازی یک خط تولید برای دستکش‌های کارگران روشن و دقیق نیست. شما می‌توانید کار کسب‌وکار خود را فردا با شروع بسیار کمی شروع کنید. سپس به تدریج کار خود را با کسب درآمد و سود افزایش دهید. لازم است ذکر کنیم که شما می‌توانید با مشاوران خود تماس بگیرید تا در حرفه خود موفق‌تر عمل کنید. آن‌ها شما را به بهترین شکل ممکن هدایت خواهند کرد. آن‌ها همچنین به تمام سوالات شما به طور دقیق و صحیح پاسخ خواهند داد. ایجاد دستگاه روکش لاتکس دستکش کار دستکش کار سودآوری بالایی دارد و همین عامل سبب می شود تا سرمایه شما چند برابر باز گردد.

با ما در ارتباط باشید
ارسال با واتس اپ
تماس با ما