پد الکی کاربردهای متنوعی دارد و می توان از ان  برای کارهای مختلفی استفاده کرد.  از این پد باید تا جایی که می شود نباید برای پوست صورت استفاده کرد. در این مطلب به معایب پد الکلی برای پوست صورت پرداخته شده است.

پد الکلی چیست؟

الکل همان طور که می دانید ماده ای مهم است که وظیفه ضد عفونی کردن را بر عهده دارد. پد الکلی مجموعه ای از نخ یا پنبه آغشته به الکل می باشد که نوع بسته بندی و کوچک بودن آن باعث می شود. تا دیر خشک شوند و اثر خود را از بین ببرند. پدهای الکلی در واقع پنبه هایی در بسته بندی های آلومینیومی هستند. همه شما این پدهای الکلی را در بیمارستان ها یا جاهای دیگر مشاهده کردید.

وظیفه این پدها ضد عفونی کردن است و می توان از آن در جاهای مختلفی استفاده کرد. خیلی از شما بعد از آمپول زدن از این پدها برای ضدعفونی کردن محل سوزن استفاده کرده اید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد الکلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

از پدهای الکلی در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها، تمیز کردن برخی وسایل و ابزارها و نیز برای رفع خارش و گزش استفاده می شود. به جز این موارد پدهای الکلی کاربردهای دیگری هم دارند.این پدها امروزه در جعبه کمک های اولیه هم وجود دارند. یکی از کارهایی که خیلی از افراد با پد الکلی انجام می دهند این است. که آن را روی پوست صورت خود می کشند. این کار اشتباهی است و نباید انجام شود. در زیر به معایب استفاده از پد الکلی برای صورت پرداخته شده است.

معایب پد الکلی برای پوست صورت

  همان طور که گفته شد خیلی ها از این پدها روی صورت خود استفاده می کنند. خانم ها مخصوصا از این پدها برای پاک کردن آرایش صورت خود این کار را انجام می دهند. در هر صورت استفاده از پد الکلی برای پوست صورت ضررها و  معایبی دارد که در زیر به آنها اشاره شده است:

لاندا تنها شرکت تولید کننده دستگاه های تولید کاندوم در ایران با کمترین قیمت
ادامه مطلب

1.ممکن است باعث قرمزی پوست شود:

یکی از معایب استفاده از پد الکلی این مورد است که : پدهای الکی اگر روی پوست صورت استفاده شوند می توانند موجب التهاب پوست و در نتیجه قرمز شدن آن شوند. اگر پوست شما حساس باشد احتمال این که اتفاق بیفتد بسیار بالاتر است. اگر پوست حساسی دارید باید حتما از پدهای الکلی دوری کنید. و اگر هم پوست حساسی ندارید باز هم سعی کنید. از این پدها برای صورت استفاده نکنید. پوست صورت از پوست بقیه جاهای بدن حساس تر است.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه بند زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

2.ممکن است منجر به خشکی پوست شما شود:

الکل موجود در پدهای الکی می تواند رطوبت پوست شما را بگیرد. و در نتیجه باعث خشکی پوست شما بشود. خشکی پوست روی زیبایی صورت شما تاثیر دارد و باید به خوبی  به این موضوع توجه کنید. اگر پوست حساسی دارید به خوبی به این موضوع توجه کنید و یادتان باشد که حتی موارد کم استفاده از آن نیز می تواند به پوست شما آسیب بزند.

3.ممکن است پوست شما را تحریک کند:

از دیگر معایب استفاده از پد الکلی برای پوست صورت این است. که می تواند باعث تحریک پوست صورت شما شود. الکل ها دارای اسیدیته ضعیفی هستند که می توانند باعث تحریک پوست شما شوند. اگر روی صورتتان جوش دارید یا پوست حساسی دارید سعی کنید. از این پدها استفاده نکنید.

علاوه بر این که پدهای الکلی می توانند روی پوست صورت شما تاثیر بدی بگذارند، می توانند باعث اتفاقات دیگری مانند تنگی نفس، تورم صورت و دیگر چیزها شوند. در صورتی که چنین اتفاقاتی پس از استفاده از پد الکلی روی صورت رخ داد به سرعت باید با اورژانس صورت بگیرید.

ربات لیزر پنل خورشیدی
ادامه مطلب

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستمال مرطوب با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

 

نکاتی که باید در هنگام استفاده از پد الکلی در نظر داشته باشید

از آن صرفا برای استعمال خارجی استفاده شود: وقتی می گوییم که از پد الکلی فقط برای استعمال خارجی استفاده شود. یعنی نباید آن را وارد بدن کرد. یعنی پد الکلی را به هیچ عنوان نباید وارد بینی و دهان و گوش کرد. برای مثال اگر بینی شما دچار خونریزش شد پد الکلی را وارد بینی خود نکنید. به این موضوع بسیار دقت داشته باشید چون استعمال غیر خارجی این پدها می تواند دارای عواقب بدی باشد.

نباید در دسترس اطفال باشد:

بچه ها نباید به این پدها دسترسی داشته باشند چون ممکن است آن را به چشمان خود بمالند یا وارد دهان و بینی خود کنند که خطرناک است.

تنها یک بار مصرف کنید:

این پدها یکبار مصرف هستند در نتیجه بیش از یک بار از آنها استفاده نکنید و پس از بار اول آنها را دور بیندازید.

اگر بسته بندی دچار اشکال است از آن استفاده نکنید:

اگر دیدید که بسته بندی پد الکلی شما دچار آسیب شده است به هیچ عنوان از آنها استفاده کنید. چون دیگر آن کارکرد قبل را ندارند. حتما در هنگام خرید دقت کنید که بسته بندی پدهای الکلی دچار مشکل نباشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاور کفش با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

 

هرگز برای پوست های حساس استفاده نشود:

به هیچ عنوان نباید از آن برای پوست های حساس استفاده شود. علاوه بر پوست صورت، بقیه پوست بدن نیز در صورت حساسیت شامل این قضیه می شوند.

راه اندازی خط تولید پد لاک پاک کن با بازگشت سرمایه در کوتاه ترین مدت
ادامه مطلب

در کنار نکات استفاده از پد الکلی ،نکات خرید آن را نیز در نظر داشته باشید. در کنار بسته بندی سالم حتما از از استریل بودن آنها اطمینان حاصل کنید و در کنار آن حتما تاریخ انقضای آنها را بررسی کنید. حتما پدهای الکلی را از جاهای معتبر خریداری کنید تا خیالتان راحت باشد.

جمع بندی در مورد معایب استفاده از پد الکلی

پدهای الکلی در جاهای زیادی از جمله مراکز درمانی و آزمایشگاه ها به کار می روند و از آنها برای ضدعفونی کردن استفاده می شود. این پدها اما تا آنجایی که می شود نباید  برای پوست صورت مورد استفاده قرار گیرند چون برای آن ضرر دارند. معایب استفاده از این پدها برای پوست صورت این است که ممکن است باعث قرمزی و التهاب پوست صورت، خشکی پوست صورت یا تحریک پوست شما شوند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

اگر پوست شما حساس است به هیچ عنوان نباید از پدهای الکلی استفاده کنید و اگر پوست حساسی ندارید باید تا جایی که می توانید از استفاده این پدها روی صورت خود اجتناب کنید. یادتان باشد که برای پوست صورت خود اهمیت خاصی قائل شوید. این حرفها را مخصوصا بانوان محترم باید به یاد داشته باشند چون خیلی از آنها از این پدها برای پاک کردن صورت خود از آرایش بهره می برند.

خدمات ساخت و طراحی انواع دستگاه های خط تولید صنعتی توسط شرکت لاوین نگار دانشگر پذیرفته می شود. لطفا جهت دریافت مشاوره و سفارش طراحی و ساخت با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.