همه شما تا به حال پدهای الکلی را از نزدیک دیده اید و از آنها استفاده نیز کرده اید. این پدهای بهداشتی دارای کاربردهای زیادی هستند. در این مقاله به 10 کاربرد جالب پدهای الکلی پرداخته شده است.

برای سفارش و استعلام قیمت خشک کن لوازم آتشنشانی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

پدهای الکلی چیستند؟

قبل از هر چیزی باید تعریفی از پد الکلی داشته باشیم. پدهای الکلی پنبه هایی در بسته بندی های آلومینیومی هستند که از آنها برای ضدعفونی کردن استفاده می شود. خیلی از شما این پدها را در بیمارستان ها دیده اید و مشاهده کرده اید که پرستاران و دکترها از آن استفاده می کنند.

کاربردهای پدهای الکلی

پدهای الکلی می توانند کاربرد متنوع و در عین حال جالبی داشته باشند. در زیر به 10 کاربرد جالب پدهای الکلی پرداخته شده است:

1.ضد عفونی کردن دست ها :

امروزه همه ما همچنان درگیر ویروس کرونا هستیم. اگر دوست دارید که دست های خود را ضدعفونی کنید تا از شر ویروس کرونا یا دیگر ویروس ها در امان بمانید می توانید از پدهای الکلی استفاده کنید که بهداشتی و مناسب هستند. کافی است چند عدد پد الکلی در کیف خود به همراه داشته باشید و در مواقع ضروری از آنها استفاده کنید.

2.تمیز کردن وسایلی مانند موبایل، لپ تاپ ،تلویزیون و تبلت:

وسایلی مانند موبایل، لپ تاپ و مانند این ها زود به زود کثیف می شوند و شما نیاز دارید تا آنها را به خوبی تمیز کنید. پدهای الکی هم می توانند گردو غبار روی آنها را بزدایند و هم آنها را ضدعفونی کنند. صفحات موبایل و لپ تاپ می توانند پر از ویروس و میکروب باشد. دلیل این موضوع این است که دستان افراد مدام با آنها در تماس است.

نکات مهم برای حفظ ایمنی در کارخانه های صنعتی
ادامه مطلب

با پدهای الکلی به خوبی می توانید آنها را از بین ببرید. دقت داشته باشید که سعی کنید در هنگام تمیز کردن با پد، وسیله را خاموش کنید و تا چند دقیقه پس از تمیز کردن صبر کنید تا الکل خشک شود و سپس با وسیله مورد نظر خود کار کنید.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خشک کن و عقیم سازی کود دامی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

3.التیام گزش پشه یا دیگر حشرات:

زمانی که پشه یا حشره ای شما را نیش می زند و شما از آن احساس ناراحتی می کنید، پد الکلی می تواند به خوبی آن را التیام بخشد. الکل به خوبی هم خراش و گزش را التیام می دهد و و هم عفونت آن را از بین می برد. این یکی دیگر از کاربردهای جالب پد الکلی می باشد که مخصوصا در فصل بهار و تابستان می تواند مفید باشد.

در کنار گزش، از این پدهای الکل ها می توان برای زخم و جوش نیز به خوبی استفاده کرد و آنها را التیام داد و ضد عفونی کرد.

4.از بین بردن بوی بد دست:

گاهی اوقات بر اثر فعالیت یا اتفاق خاصی ممکن است دست انسان بوی بدی بدهد.پدهای الکلی می توانند به خوبی این بوی بد را بزدایند و باعث شوند تا این بوی بد به سرعت از بین برود.

5.استفاده برای ورزشکاران:

افرادی که به طور مداوم ورزش می کنند می توانند به خوبی از این پدها برای تمیز کردن پای خود استفاده کنند. پا به دلیل قرار گرفتن در کفش و عرقی که می کند مستعد رشد قارچ و عفونت است. اگر به طور مرتب و پس از ورزش، پا به وسیله پدهای الکلی تمیز شود، دیگر نگران رشد قارچ و عفونت نخواهید بود. در عین بوی بد پا پس از ورزش را نیز می توان با این پدها از بین برد.

دستگاه پر کن در چه صنایعی کاربرد دارد؟
ادامه مطلب

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه روکش لاتکس دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

6.تمیز کردن وسایل خانه:

از دیگر کاربردهای جالب پدهای الکلی این است که می توانید از آن برای تمیز کردن وسایل خانه مانند اجاق گاز، سینک ظرفشویی، کابینت ها، یخچال ها و دیگر موارد استفاده کنید. شما می توانید به خوبی با پدهای الکلی وسایل را تمیز کنید و در عین حال، آلودگی و عفونت را نیز از آنها بزدایید. چند عدد از پدهای الکلی می توانند به راحتی یک اجاق گاز را تمیز کنند.

7.پاک کردن پنجره ها و درب ها:

از دیگر کابردها این است که با پدهای الکلی به خوبی می توان، پنجره ها و سطوح آنها و نیز درب خانه ها را تمیز و ضدعفونی کرد. گرد و غبار باقی مانده روی این بخش ها در خانه به خوبی می توانند توسط پدهای الکل زدوده شوند.

8.استفاده برای خالکوبی:

امروزه افراد زیادی هستند که علاقه دارند تا روی بدن خود تتو و خالکوبی داشته باشند. از پد الکلی به خوبی برای پاک کردن کلیه تجهیزات تاتو مانند دستگاه های تاتو،  تشتک رنگ استفاده می شوند و نیز از آن به خوبی برای پاکسازی پوست قبل از خالکوبی و در حین خالکوبی استفاده می شود.

یادتان باشد که پوست قبل از عمل تاتو باید به خوبی پاک و تمیز شود تا آماده عمل تتو شود. رعایت بهداشت در خالکوبی و تتو زدن از اهمیت زیادی برخوردار است .

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خم لوله با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

آشنایی با دستگاه اگزاست فن و کاربردهای آن ها
ادامه مطلب

9.استفاده در محیط کار:

یکی دیگر از کاربردهای جالب پد الکلی این است که می توان به خوبی از آن برای محیط کاری استفاده کرد. از این پدها می توان به خوبی برای تمیز کردن سیستم های کامپیوتری، وایت بردها، صندلی ها و میزها و دیگر موارد استفاده کرد. افراد در محیط کار می توانند به خوبی از این پدها استفاده کنند و محیط کاری خود را تمیز و بهداشتی تر کنند.

بنابراین داشتن چند تا از آنها در کیف خود می تواند بسیار مفید باشد.

  1. استفاده برای کارهای آرایشی:

یکی دیگر از کاربردهای پدهای الکلی این است که از آن برای کارهای آرایشی استفاده می شود. پدهای الکلی هم در آرایشگاه زنانه و هم آرایشگاه مردانه می توانند مورد استفاده قرار گیرند. در آرایشگاه زنانه از این پدها برای پاک کردن مواد آرایشی مانند پاک کردن لاک از ناخن و دیگر موارد استفاده می شود و در آرایشگاه مردانه نیز از آن ها برای تمیز کردن وسایل  و نیز دیگر موراد استفاده می شود.

همان طور که می بینید پدهای الکلی از کاربردهای مختلفی برخوردار هستند. حتما در هنگام خرید به تاریخ انقضا و بسته بندی مناسب پدهای الکلی توجه کنید و خرید خود را فروشگاه های معتبر انجام دهید.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه بافت دستکش  با شماره های وب سایت تماس بگیرید.