خط تولید کمپوت

راه اندازی خط تولید کمپوت

یک دسر خوش طعم و شیرین، یک صبحانه مقوی، یک عصرانه دلپذیر و بهترین ماده خوراکی که می توان برای عیادت بیماران همراه خود برد کمپوت است. کمپوت ها دارای طعم و مزه های مختلفی هستند. از میوه های ترش و ملس گرفته تا شیرین ترین میوه ها را می توان به کمپوت تبدیل کرد. خط تولید کمپوت موضوع این بحث می باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کارواش تونلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

قابلیت بلع و هضم ساده ی کمپوت و همچنین طعم دلنشین آن منجر به محبوبیت این ماده خوراکی شده است. همه ما از گذشته های دور به خاطر داریم که مادربزرگ ها و قدیمی تر ها به فصل رویش میوه هایی چون سیب و گلابی اقدام به پخت و پز کمپوت های خانگی می نمودند و بدین منظور دیگ های بزرگی را روی شعله های آتش در سرتاسر حیاط برپا می کردند.

جزئیات محصول

لیست تجهیزات خط تولید کمپوت :

وان دریافت و شستشو

میز سورت

دستگاه دم گیر و پوست گیر

دستگاه اسلایسر

دستگاه بلانچ با ظرفیت ۹۰۰ الی ۱۶۰۰ کیلوگرم در ساعت

دستگاه پرکن مواد جامد

سکو مخازن محلول

دستگاه محلول ریز

دستگاه اگزاست

دستگاه دربند

دستگاه پخت اتوکلاو

جت پرینتر،لیبل زن،شیرینگ پک.

*قابلیت تغییر ظرفیت تولید

*قابلیت تولید انواع کمپوت

کلیه ی تجهیزات دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد.

۵ الی ۶۰ تن در روز

عموما با استیل ۳۰۴ و قسمت های اسیدی و سایشی با استیل ۳۱۶ ساخته میشوند.

1 سال

خط تولید کمپوت

مشخصات دستگاه اره برش :

جنس تیغه و بدنه تماما استیل ۳۰۴

ظرفیت:۲ الی ۱۰ تن/روزانه

مشخصات فنی دستگاه دربند روتاری ۱۲هد :

جنس بدنه استیل ۳۰۴

نجوه عملکرد : تمام اتوماتیک

ابعاد :cm 250*250*110

ظرفیت  : 3000 قوطی در ساعت

مجهز به سنسور اتمام درب

مجهز به سیستم تنظیم سرعت

قابلیت تنظیم ارتفاع قوطی

قابلیت تنظیم قطر درب بطری

خط تولید کمپوت
خط تولید کمپوت

مشخصات دستگاه اگزاست:

جنس بدنه:استیل ۳۰۴

عملکرد :حارت توسط بخار آب

ابعاد طول 2/5m ، عرض 1.1m،ارتفاع 1/2m

مشخصات فنی پر کن کمپوت :

جنس بدنه استیل ۳۰۴

ظرفیت :  ۵۰۰ قوطی در ساعت

ابعاد : 2.2*2*1.8 cm

خط تولید کمپوت
خط تولید کمپوت

مشخصات دستگاه اتوکلاو:

جنس بدنه:استیل ۳۰۴

عملکرد :حرارت توسط بخار آب

ظرفیت ۱۲۰۰۰ قوطی/روزانه

ابعاد:قطر 1/2m،طول 2/7m

قیمت خط تولید کمپوت

امروزه روز اما با راه اندازی خط تولید کمپوت می توان بدون نیاز به دردسرهای گذشته حجم زیادی از محصولات را در مدت زمان بهینه و با هزینه ای مقرون به صرفه به تولید رساند و روانه بازار کرد. خط تولید کمپوت از جمله خطوط تولید با سوددهی بسیار بالا می باشد. قیمت خط تولید کمپوت با توجه به پارامترهای مختلفی می تواند متغیر باشد. یکی از این پارامترها ظرفیت کارخانه است.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید مربا با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

ظرفیت تولید کارخانه تعیین کننده نوع و تعداد دستگاه های مورد نیاز خواهد بود. کارخانجات کمپوت با ظرفیت تولید بالا یقینا به دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک نیاز دارند بنابراین قیمت خط تولید کمپوت برای آن ها در ابتدای مسیر قیمت بالاتری خواهد بود. اما اگر نگاهی بلند مدت به این قضیه داشته باشید متوجه خواهید شد که در طولانی مدت هزینه های خط تولید کمپوت مکانیزه و اتومات کمتر از خطوط تولید نیمه اتوماتیک می باشد. چرا که نیاز به نیروی انسانی در این خطوط تولید کمتر بوده و در نتیجه هزینه های نیروی انسانی کاهش خواهد یافت. از طرفی میزان دقت و سرعت به دلیل مکانیزه بودن دستگاه ها بالا خواهد رفت بنابراین سرعت تولید افزون خواهد گشت که منجر به سودآوری بیشتر کارخانه می شود.

برند دستگاه ها، نوع کمپوت ها، تعداد دستگاه ها و تجهیزات، تعداد ایستگاه های کاری، دستی یا نیمه اتوماتیک بودن فرآیندها، درجه اتوماسیون خط تولید،گارانتی و خدمات پس از فروش، نوع بسته بندی، دست اول یا دست دوم بودن تجهیزات، ابعاد و مساحت کارخانه، ظرفیت تولید کارخانه و تعداد خطوط تولید همگی در قیمت خط تولید کمپوت تاثیر گذار می باشد. شما می توانید برای راه اندازی خط تولید کمپوت با قیمت اقتصادی و کارشناسی شده، از متخصصین لاندا ماشین کمک بخواهید تا در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از بهترین تجهیزات این خط تولید سودآور را برای شما راه اندازی کنند.

برای سفارش و استعلام قیمت انواع دستگاه های خط تولید در گروه صنعتی لاوین نگار دانشگر با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

هزینه راه اندازی خط تولید کمپوت

راه اندازی خط تولید کمپوت یکی از ایده های درخشان برای آن دسته از کارآفرینانی است که می خواهند ایده ای با ریسک بسیار تا بسیار کم را اجرا کنند. احتمال بسیار کمی دارد که شما قصد راه اندازی خط تولید کمپوت را داشته باشید و تیرتان به سنگ بخورد. اگر همه چیز طبق اصول و قواعد خاص خود پیش برود امکان سوددهی برای شما مهیا خواهد بود. با این حال نمی توان از هزینه راه اندازی این خط تولید چشم پوشی کرد. طبیعتا خرید دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی این خط تولید به سرمایه قابل توجهی نیاز دارد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید رب گوجه فرنگی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

اما هزینه راه اندازی این خط تولید چه میزان است؟ آیا می توان نسخه ای کلی را برای تمام خطوط تولید پیچید؟ طبیعتا پاسخ این سوال خیر است. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه راه اندازی خط تولید کمپوت نیمه اتوماتیک با ظرفیت کارگاهی نسبت به هزینه راه اندازی خط تولید کمپوت تمام اتوماتیک کارخانه ای با ظرفیت بالا یکی نیست. حتی ممکن است هزینه راه اندازی دو نوع خط تولید کمپوت با ظرفیت یکسان نسبت به هم متفاوت باشد.

این هزینه متاثر از موارد مختلفی چون ظرفیت تولید، نوع دستگاه ها، جنس بدنه دستگاه ها، تعداد دستگاه ها، نوع بهره برداری، برند و دستگاه ها و کیفیت آن ها می باشد. اگر قصد خرید خط تولید کمپوت دست دوم را داشته باشید به پرداخت هزینه کمتری نیاز خواهید داشت. ظرفیت تولید کارخانه و نوع دستگاه ها تاثیر مستقیم در این هزینه دارند. دستگاه های خط تولید کمپوت می توانند تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و یا حتی دستی باشند. به عنوان مثال برخی از فرآیند ها می تواند به صورت مکانیزه و برخی دیگر می تواند به صورت دستی طی شود که در سرعت و ظرفیت تولید تاثیر گذار خواهد بود.

دستگاه هایی که در این خط تولید استفاده می شوند می توانند دارای آپشن های مختلفی باشند. نوع تنظیمات و قابلیت برنامه ریزی و برنامه دهی به دستگاه و همچنین شیوه عملکرد آن ها می تواند نسبت به هم متفاوت باشد که همین عاملی برای تنوع در قیمت خط تولید کمپوت خواهد بود. این دستگاه ها می توانند ظرفیت تناژ بالا، ظرفیت کارگاهی و ظرفیت نرمال داشته باشند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید شوریجات و ترشیجات با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

مطمئنا خرید دستگاه های تمام اتوماتیک هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت اما سوددهی چنین خط تولیدی نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین برای اینکه تعادل بهینه ای در هزینه راه اندازی خط تولید کمپوت ایجاد کنید نیاز است که از کارشناسان حرفه ای کمک بخواهید. کارشناسان لاندا ماشین شما را در راستای مدیریت این هزینه ها یاری خواهند کرد تا بتوانید با هزینه ای اقتصادی خط تولید را به شکلی بهینه راه اندازی کنید.

دستگاه های خط تولید کمپوت

در خط تولید کمپوت می توان اقدام به تولید انواع و اقسام کمپوت ها از جمله کمپوت گلابی، کمپوت آلبالو، کمپوت سیب، کمپوت آناناس و کمپوت هلو و انبه و زردآلو نمود. بنابراین افرادی که قصد راه اندازی خط تولید کمپوت را دارند می توانند تنوع بی نظیری در محصولات خود ایجاد کنند. شما می توانید برای تمامی میوه هایی که قابلیت کمپوت شدن دارند اقدام به سفارش خط تولید نمایید.

دستگاه هایی که در خط تولید کمپوت استفاده می شوند می توانند از نوع نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک باشند. این موضوع در واقع به ظرفیت تولید کارخانه بستگی دارد. طبیعتا دستگاه های اتوماتیک به دخالت کمتری از سوی نیروی انسانی نیاز دارد و موجب بالا رفتن سرعت تولید خواهند شد.

لیست دستگاه های خط تولید کمپوت

لیست دستگاه هایی که در خط تولید کمپوت مورد استفاده قرار می گرند عموما به شرح زیر می باشد؛

 • حوضچه شستشوی میوه یا وان آماده سازی
 • نوار سورتینگ و شستشوی نهایی
 • دستگاه فرمولاسیون یا پاتیل گردان
 • سینی ترافیک
 • دستگاه پوست کن
 • دستگاه هسته گیر
 • دستگاه دم گیر
 • دستگاه لایه بردار و تمیز کننده
 • سیستم پخت اولیه
 • دستگاه خنک کننده
 • گریدر (دستگاه جدا کننده میوه ها بر اساس اندازه)
 • دستگاه اسلایسر
 • دستگاه پالتایزر و دیپالتایزر
 • دستگاه قوطی شور
 • دستگاه پر کن
 • دستگاه آماده سازی شربت
 • دستگاه در بند تحت خلاء
 • سیستم استریلیزاسیون یا اتوکلاو
 • دستگاه خشک کن
 • دستگاه لیبل زن
 • جت پرینتر
 • دستگاه شیرینگ و بسته بندی

خرید خط تولید کمپوت

در خرید خط تولید کمپوت به نکات بسیار مهمی باید توجه شود. اولین و مهمترین نکته کیفیت دستگاه ها و تجهیزاتی است که قرار است در این خط تولید استفاده شوند. بسیار مهم است که دستگاه ها همگی دارای بدنه مقاوم به اسید و رطوبت باشند و ترجیحا از جنس استیل مقاوم ساخته شده باشند.

بهره مندی از پوشش مقاوم و کیفیت تولید بالای دستگاه ها فارغ از ظرفیت و شیوه عملکرد آن ها می تواند نیاز شما را به پرداخت هزینه های سنگین بابت نگهداری و تعمیرات کاهش دهد. بنابراین در خرید خط تولید کمپوت باید سراغ برندهای معتبر و مجموعه های حرفه ای بروید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاندوم با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

آشنایی با بخش بسته بندی خط تولیدهای صنعتی
ادامه مطلب

در خرید خط تولید کمپوت موارد مهمی چون ظرفیت تولید کارگاه و نوع دستگاه ها باید مورد توجه قرار گیرند. بسیار مهم است که مطابق با سرمایه ای که در ابتدای کار دارید اقدام به راه اندازی این خط تولید نمایید. هر چه بتوانید صرفه بیشتری در خرید دستگاه ها و تجهیزات کارخانه ای رقم بزنید مطمئنا سودآوری مجموعه شما در ادامه بیشتر خواهد بود.

ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش از مهمترین مواردی ست که در زمان خرید خط تولید کمپوت باید بدان توجه داشته باشید. نصب تمامی تجهیزات و دستگاه ها نیز باید توسط نیروهای متخصص صورت پذیرد. برای اینکه از صحت نصب و کارایی این خط تولید اطمینان کامل داشته باشید ما خرید خط تولید کمپوت از مجموعه لاندا ماشین را به شما توصیه می کنیم.

این مجموعه تمامی دستگاه ها و تجهیزات خود را همراه با استانداردهای رسمی ایران و گواهی های معتبر بین المللی ارائه می دهد. فروش خط تولید کمپوت در مجموعه لاندا ماشین نه به معنای پایان فرآیند فروش بلکه به منزله آغاز همکاری بلند مدت ما با شماست.

فروش خط تولید کمپوت

افرادی که به دنبال راه اندازی خطوط تولید با ریسک پایین هستند عمدتا خطوط تولید همچون خط تولید کمپوت را انتخاب می کنند. راه اندازی خط تولید کمپوت یک ایده سودآور است که بارها و بارها امتحان خود را توسط برندهای مختلف و معتبر پش داده است.

بنابراین اگر می خواهید با اطمینان بیشتری برای راه اندازی یک حرفه سودآور اقدام کنید ما خرید خط تولید کمپوت را به شما توصیه می کنیم. مجموعه لاندا ماشین به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های فروش این خط تولید آماده ارائه مشاوره های حرفه ای و تخصصی در این باره به شما عزیزان می باشد. کارشناسان ما از صفر تا صد راه اندازی خط تولید کمپوت در کنار شما خواهند بود.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کش زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

راه اندازی خط تولید کمپوت نیاز به تخصص، مهارت، دانش و تجربه دارد. از انتخاب و خرید دستگاه هی مطابق با بودجه و نیاز مجموعه گرفته تا انتخاب نوع محصولات همگی به تخصص و تجربه نیاز دارد. بنابراین اگر قصد دارید به تازگی وارد این حرفه شوید باید از مجموعه های فروش خط تولید کمپوت بخواهید که از صفر تا صد راه اندازی خط تولید شما را همراهی کنند.

مجموعه لاندا ماشین از نقطه ابتدایی راه اندازی این خط تولید یعنی انتخاب نوع محصول و ظرفیت تولید و نوع دستگاه ها با توجه به بودجه شما تا اولین بهره برداری در کنار شما خواهد بود و مشاوره های دقیق و اصولی را در این راستا در اختیار شما خواهد گذاشت.

فروش خط تولید کمپوت در لاندا ماشین آغاز یک همکاری شیرین و سودآور برای شما و افتخاری بزرگ برای مجموعه لاندا ماشین خواهد بود. شما می توانید برای دریافت مشاوره های دقیق با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

راه اندازی خط تولید کمپوت

سالیان سال است که خط تولید کمپوت به راه افتاده و برای بهره مندی از این ماده خوراکی خوش طعم دیگر به پخت و پزهای خانگی آن هم به روش های سنتی نیازی نیست. خط تولید کمپوت در کارگاه ها و کارخانجات تولید کمپوت و مربا بستری برای تولید انواع کمپوت های خوش طعم و دلنشین می باشد. این خطوط تولید مکانیزه هستند و تمام تلاش تولیدکنندگان بر این است تا با حداقل میزان سرمایه بتوانند سطح اتوماسیون را در خط تولید کمپوت بالا ببرند تا کمترین میزان دخالت نیروی انسانی در این خط تولید رخ دهد و سرعت تولید کمپوت افزون گردد.

تجهیزاتی که برای راه اندازی خط تولید کمپوت انتخاب می شود بر اساس نظرات کارشناسان این حوزه است. اولین واحدی که در این خط تولید مستقر می شود واحد شستشو و سورتینگ میوه ها می باشد. در ابتدای خط تولید به منظور عاری سازی میوه ها از هر نوع آلودگی و گرد و خاک میوه ها را درون حوضچه های شیبداری که حاوی آب خالص می باشد رهاسازی می کنند. کف این حوضچه دارای پمپ هایی برای عبور هوای فشرده می باشد که منجر به چرخش میوه ها درون حوضچه شده و بهینگی شستشو را در پی دارد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید بندزن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بعد از اینکه میوه ها مرحله شستشو را از سر گذراندند باید وارد واحد درجه بندی شوند. در این واحد میوه ها از لحاظ اندازه درجه بندی و جداسازی خواهند شد. جداسازی میوه ها به منظور ساده سازی فرآیند برش دهی، اسلایسینگ و پوست گیری آن ها می باشد. در نتیجه قطعات میوه درون کمپوت ها دارای ظاهری یکنواخت خواهند بود.

زمانی که میوه ها از واحد جداسازی عبور کردند در خط تولید کمپوت باید وارد واحد پوست گیری و هسته گیری شوند. در این واحد میوه ها بر اساس نوع شان پوست گرفته می شوند و هسته آن ها جداسازی می شود.

واحد بعدی که باید در راه اندازی خط تولید کمپوت مستقر شود واحدی ست که میوه های پوست کنده وارد آن می شوند و واحد بلانچینگ نام دارد. در این واحد میوه ها آنزیم زدایی می شوند. بدین سان که برای مدت زمان کوتاهی درون آب گرم قرار می گیرند و برای حفظ کیفیت ظاهری شان سریعا وارد آب یخ می شوند. در این مرحله تمام آنزیم هایی که منجر به قهوه ای شدن و تغییر طعم و مزه میوه ها می شوند از بین خواهند رفت بنابراین کیفیت کمپوت افزایش پیدا می کند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستکش یکبار مصرف لاتکس معاینه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

تفاوت استفاده از پد الکلی با محلول های ضد عفونی کننده
ادامه مطلب

فرآیند بعدی که در این نوع از خط تولید صورت می پذیرد پر کردن قوطی ها توسط قطعات میوه است. بنابراین در راه اندازی خط تولید کمپوت باید این واحد مستقر گردد. در این فرآیند قطعات جامد میوه درون قوطی های کمپوت قرا می گیرند و بعد شربت تهیه شده روی میوه ها را پوشش می دهد. شربت کمپوت باید دارای درجه حرارت بالا در حدود 75 تا 83 درجه سانتیگراد باشد. بسیار مهم است که شربت کمپوت روی تمام قطعات میوه را پوشش دهد.

بعد از پر شدن قوطی ها باید فرآیند هواگیری قوطی ها صورت پذیرد. بنابراین باید به واسطه بخار آب داغ با دمای 80 درجه سانتیگراد به مدت 3 تا 10 دقیقه گازهای درون قوطی خارج شود و قوطی های کمپوت هواگیری شوند.

سپس قوطی ها باید وارد واحد در بندی شوند. در این واحد تمام قوطی ها بنا به نوع و ابعاد و جنسی که دارند باید توسط دستگاه های در بند بسته بندی شوند.

بعد از بسته بندی قوطی ها، باید به منظور استریلیزاسیون و جلوگیری از تغییر رنگ و طعم و کیفیت میوه ها از زیر دوش آب سرد عبور داده شوند.

در نهایت نیز فرآیند لیبل زنی، چاپ اطلاعات محصول توسط جت پرینتر و شیرینگ و بسته بندی نهایی برای ارسال محصولات به انبار صورت می پذیرد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستمال مرطوب با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

مجموعه لاندا ماشین صفر تا صد راه اندازی خط تولید کمپوت را برای شما عزیزان با توجه به ظرفیت کارگاه و کارخانه تان به عهده خواهد گرفت. ما در لاندا ماشین تمام سعی خود را نموده ایم تا با بهره گیری از دانش روز و نوین ترین تکنولوژی های جهان بهترین خط تولید با بیشترین بهره وری و کمترین هزینه را در این شرایط اقتصادی برای شما راه اندازی نماییم.

خط تولید کمپوت چیست؟

برندهای سرشناسی در ایران در زمینه تولید انواع و اقسام کمپوت ها فعالیت دارند. برندهایی که سال های سال است در این حوزه فعالیت دارند و به دلیل سوددهی بالای خط تولید کمپوت فعالیت خود را در طی زمان گسترش داده اند.

خط تولید کمپوت شامل تعدادی از ایستگاه های کاری می باشد که در آن فرآیند پردازش میوه ها صورت می پذیرد تا در نهایت منجر به تولید کمپوت شود. در واقع میوه های تازه و سالم ورودی های این خط تولید هستند و آنچه که به عنوان خروجی این خط تولید شناخته می شود همان قوطی های پلمپ شده کمپوت است که در طعم و مزه های مختلف به تولید می رسند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد لاک پاک کن با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

خط تولید کمپوت همانطور که گفته شد دارای ایستگاه های مختلفی می باشد. برای اینکه آشنایی بیشتری با این خط تولید پیدا کنید در ادامه ایستگاه های کاری این خط تولید به ترتیب و به اختصار مورد بررسی قرار گرفته اند. بنابراین برای آشنایی هر چه بیشتر با این خط تولید در این بخش با لاندا ماشین همراه باشید.

در نقطه آغازین از این خط تولید دستگاه سورتینگ برای جداسازی میوه های لهیده از میوه های سالم تعبیه شده است. واحد بعدی از خط تولید سیستم شستشوی میوه ها قرار دارد که حوضچه ای شیبدار با پمپاژ هوای فشرده می باشد که میوه ها را از غبار و آلودگی پاکسازی می کند.

بعد از شستشوی میوه ها باید هسته آن ها گرفته شود بنابراین از دستگاه هسته گیر باید استفاده شود. این دستگاه با چرخش در سرعت های بالا هسته میوه را جدا می کند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد الکلی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

برای جداسازی پوست میوه ها از آب گاز دار استفاده می شود. بدین سان که دستگاه اسپری کن، آب گازدار به میوه ها اسپری می کند تا پوست میوه کنده و جدا شود. دستگاه لایه بردار در این واحد پوست میوه ها را به طور کامل جدا می کند.

بعد از اینکه هسته و پوست میوه ها جداسازی شد بایستی پخت اولیه صورت گیرد. در این مرحله تمام آنزیم هایی که منجر به قوه ای شدن میوه ها می شوند از بین خواهند رفت.

بعد از پخت اولیه میوه ها خنک سازی می شوند و توسط گریدر درجه بندی می شوند. همچنین در ادامه نیز اگر ذرات ریزی از پوست میوه روی آن ها باقی مانده باشد جداسازی خواهد شد. در ادامه میوه ها توسط اسلایسر خرد می شوند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کاور کفش با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

دستگه دیپالتایزر وظیفه باز کردن پالت ظروف مربا را دارد اما قبل از آن باید بطری ها خوب شسته شوند. بعد از شسته شدن بطری ها توسط دستگاه پر کن تمام قوطی ها از میوه های خرد شده پر می شوند و در ادامه نیز شیره کمپوت روی آن ها را پوشش می دهد. بعد از پر شدن قوطی ها دستگاه خلاء باید هوای داخل قوطی را خالی کند.

دستگاه در بند یکی از مهمترین دستگاه ها در خط تولید کمپوت می باشد که درب ظرف های کمپوت را می بندد. بعد از بسته شدن درب ها باید قوطی ها استریل شوند و در ادامه توسط دستگاه خشک کن خشک شوند.

بعد از خشک شدن قوطی ها دستگاه پالتایزر ظرف های کمپوت را پالت می کند و در ادامه نیز لیبل زنی و چاپ اطلاعات توسط جت پرینتر صورت می پذیرد.

ممکن است در خط تولید کمپوت از دستگاه شیرینگ استفاده نشود و به جای آن قوطی های کمپوت درون کارتن بسته بندی شوند. بنابراین دستگاه پالتایزر کارتن از دستگاه هایی است که در انتهای این خط تولید قرار دارد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

خط تولید کمپوت ارزان

کارآفرینان و افرادی که قصد دارند کسب و کارهای سودآور و اقتصادی راه اندازی کنند می توانند راه اندازی خط تولید کمپوت را به عنوان یکی از بهترین ایده ها در نظر داشته باشند. دستگاه هایی که در راه اندازی این خط تولید مورد نیاز می باشد به نحوی هستند که می توان توسط آن ها اقدام به تولید کمپوت و تولید کنسروهای مختلف از جمله کنسر لوبیا سبز و سایر کنسروهای مشابه نمود.

بنابراین اگر دور نمای راه اندازی خط تولید کمپوت را مشاهده کنید خواهید دید که این حرفه می توان از جنبه های مختلف برای کارآفرینان تولید سود نماید.

راه اندازی خط تولید ارزان نیاز به دور اندیشی های اقتصادی دارد. از خرید کارگاه گرفته تا خرید انواع تجهیزات و نوع بسته بندی ها و ظرفیت تولید. بنابراین افرادی که قصد دارند اقدام به راه اندازی خط تولید کمپوت ارزان نمایند باید از نظرات کارشناسان حرفه ای و متخصص بهره مند شوند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید ماسک پزشکی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن لوازم آتش نشانی چگونه عمل می کند
ادامه مطلب

انتخاب نوع دستگاه و برند دستگاه می تواند یکی از مهمترین عوامل روی هزینه راه اندازی این خط تولید باشد. مطمئنا افرادی که در این حوزه دارای تخصص هستند و در اندیشی های اقتصادی را لحاظ می کنند می توانند بیشترین صرفه را در این مسیر رقم بزنند.

کارشناسان لاندا ماشین می توانند به شما در این راستا کمک های فراوانی کنند. این کارشناسان دارای تخصص در حوزه راه اندازی انواع خط تولید از جمله خط تولید کمپوت می باشند و می توانند صفر تا صد این خط تولید را برای شما با اقتصادی تزین هزینه آن هم در شرایط کنونی اقتصادی رقم بزنند.

داشتن یک طرح توجیهی اصولی و استاندارد برای استارت خط تولید می تواند منجر به بهینگی در هزینه ها شود. علاوه بر این لاندا ماشین به نوبه خود تولید کننده انواع دستگاه ها و تجهیزات تخصصی و حرفه ای برای راه اندازی خط تولید کمپوت بوده و می توانید با استفاده از تجهیزات درجه یک مجموعه بیشترین بهره وری را حاصل کنید که منتج به صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه تونل پاستوریزاسیون با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

خط تولید کمپوت سودآور

هیچ کارآفرینی را نمی توانید پیدا کنید که اهداف او صرفا اهدافی خیرخواهانه باشد و هیچ خبری از سودآوری در این اهداف نباشد. طبیعتا همه ما به دنبال کسب سود بیشتر هستیم. هر چند که اهداف خیرخواهانه چون اشتغال زایی و کسب روزی حلال اهداف والای تمام کارآفرینان است اما در نهایت سودآوری ست که میزان موفقیت یک مجموعه را تعیین می کند. از آنجایی که راه اندازی این خط تولید همواره با موفقیت روبرو می شود بنابراین کارآفرینان زیادی به عنوان اولین گزینه سراغ راه اندازی خط تولید کمپوت می روند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید خشک کن و عقیم سازی کود دامی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

برای اینکه بتوانید خط تولید کمپوت سودآور داشته باشید نیاز است که از راهنمایی ها و مشاوره های دقیق و اصولی کارشناسان حرفه ای و متخصصین در این راستا بهره مند شوید. این مشاوره ها از نقطه صفر راه اندازی این خط تولید تا پایان این مسیر و بهره برداری از خط تولید باید همراه با شما باشد.

چه بسیار افرادی که صرفا به دلیل بهره مندی از سرمایه قابل توجه اقدام به راه اندازی خطوط تولید نموده اند و بی گدار به آب زده اند چرا که هیچ گونه آشنایی با اصول راه اندازی خط تولید نداشتند و در نهایت با شکست مواجه شدند. بنابراین اگر می خواهید خط تولید شما یک خط تولید سودآور باشد باید یقینا از نظرات تخصصی کارشناسان بهره مند شوید.

کارشناسان لاندا ماشین از انتخاب نوع محصولات گرفته تا خرید انواع دستگاه و مکانیزاسیون خط تولید کمپوت با شما هرماه خواهند بود. انتخاب میزان ظرفیت تولید، انتخاب سطح مکانیزه بودن تولید، تعداد نیروی انسانی مورد نیاز و راه اندازی و ست آپ کردن دستگاه ها و همچنین آموزش دادن نیروی انسانی برای استفاده از دستگاه های این خط تولید همگی توسط تیم حرفه ای لاندا ماشین صورت می پذیرد. بنابراین می توانید با خیال آسوده صفر تا صد راه اندازی این خط تولید را به مجموعه ما بسپارید. سوددهی واحد تولیدی شم در گرو بهره مندی از تخصص و تجربه کارشناسان ماهر لاندا ماشین است.

خط تولید کمپوت با درآمد تضمینی

زمانی که خط تولید کمپوت راه اندازی می شود مطمئنا افراد زیادی در قالب نیروی انسانی در واحد تجاری مشغول به کار می شوند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید روکش لاتکس دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بسیار مهم است که میزان درآمدزایی مجموعه به حدی باشد که بتواند درآمد بالای نیروی انسانی را پوشش دهد. این روزها با بالا رفتن هزینه ها و مطرح شدن افزایش حقوق کارمندان، مدیران به فکر راهی برای افزایش درآمد هستند تا بتوانند نیاز کارمندان را جوابگو باشند. به ویژه در مورد خطوط تولید و واحد های صنعتی این نیاز بیش از همیشه احساس می شود.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید خشک کن لوازم آتش نشانی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

اگر قصد دارید این خط تولید با درآمد تضمینی راه اندازی کنید باید قدم به قدم این مسیر را حساب شده و به شکل اصولی طی کنید. بسیار مهم است که در این مسیر بی گدار به آب نزنید و تمام جوانب را در نظر داشته باشید. به همین دلیل لازم است که در کنار خود مشاوران حرفه ای داشته باشید تا در تمام مسیر راه اندازی خط تولید کمپوت همراه شما باشند.

مجموعه لاندا ماشین راه اندازی خط تولید کمپوت با درآمد تضمینی را به شما نوید می دهد. کارشناسان ما با سابقه ای درخشان در راه اندازی چندین و چند خط تولید آن هم در شرایط اقتصادی فعلی جامعه توانسته اند کارنامه درخشانی در این زمینه برای مجموعه لاندا ماشین به ارمغان آورند.

کارنامه ای که حکایت از تجربه بی بدیل و تخصص بالای کارکنان ماهر این مجموعه چه در حوزه فنی و چه در حوزه اقتصادی و برآوردهای مالی دارد.

جدیدترین خط تولید کمپوت

اگر نگاهی به کارنامه و سوابق کارخانجات معتبر بیندازید و دلیل موفقیت آن ها را جویا شوید متوجه خواهید شد که یکی از رموز موفقیت آن ها بهره گیری از دانش نوین و فناوری های روز بوده است. برای اینکه بتوانید بازار را در دست بگیرید و در قیمت گذاری و فروش حرف اول را بزنید باید در عرصه خود پیشتاز باشید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستگاه خم لوله با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

پیشتاز بودن در خط تولید ها با بهره گیری از جدید ترین دستگاه ها و فناوری های روز دنیا حاصل می شود. بنابراین اگر می خواهید در کسب و کار خود به عنوان یکی از پیشروان شناخته شوید باید جدیدترین خط تولید کمپوت را راه اندازی کنید که در آن از نوین ترین دستگاه ها استفاده شده است.

مجموعه لاندا ماشین با افتخار حاضر است جدیدترین خط تولید کمپوت را برای شما عزیزان با هزینه ای اقتصادی راه اندازی نماید. ما به شما ضمانت می دهیم که بعد از راه اندازی خط تولید کمپوت چنانچه از فرمول و مسیری که کارشناسان ما برای شما ترسیم می کنند پیش بروید به درآمد دلخواه تان و سودآوری بالا برسید. فروش جدیدترین خط تولید ها در لاندا ماشین افتخاری ست که نصیب ما شده تا بتوانیم از این طریق روزی حلال و پر سود را برای شما عزیزان رقم بزنیم و به نوبه خود سهمی در اشتغال زایی و به گردش درآوردن چرخه های اقتصاد کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستگاه دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

با ما در ارتباط باشید
ارسال با واتس اپ
تماس با ما