خط تولید پد الکلی

خط تولید پد الکلی

خط تولید پد الکلی تمام اتوماتیک و دستگاه تولید پد الکلی شامل برش، تازن و آغشته کننده به مواد است.

بسته بندی فویلی دارای شیار آسان بازشو است و مخازن و سایر قطعات دستگاه استیل بهداشتی است.

جزئیات محصول

240 الی 280 عدد در دقیقه

تک فاز 220

یک نفر

الیاف نبافته و فویل آلمینیوم

plc & inverter

70 -75 میکرون

دارد

معرفی خط تولید پد الکلی

یکی از گام‌هایی که باید بیش از همیشه در طول این دوره گرفته شود, ضد عفونی کردن دست‌ها و سطوح به طور منظم است و این کار باید با داروی ضد عفونی‌کننده, الکل و پدهای الکل انجام شود. به همین دلیل, تولید کنندگان شروع به تولید این دستگاه برای برطرف کردن نیازهای مردم کرده‌اند. با کمک این دستگاه بسته‌بندی، شما می‌توانید انواع محصولات و یک خط تولید کامل با انواع بسیار بالایی داشته باشید.این دستگاه کاملاً اتوماتیک است و شامل برش، وزن و مواد آغشته کننده مواد می‌باشد. بسته‌بندی فویل محصول نهایی یک شیار ساده به سطح است و تانک‌ها و دیگر قسمت‌های دستگاه از استیل بهداشتی ساخته شده‌اند.شیوع ویروس کرونا و نیاز به ایتفاده از الکلی سبب شده است تا استفاده از پد الکلی نسبت به گذشته افزایش پیدا کند همین عامل سبب افزایش تقاضا برای خرید پد الکلی و نیاز به تولید بیشتر شده است و زمینه ی خوبی را برای تولید پد الکلی و دستگاه تولید پد الکلی در بازار فراهم کرده است.

پد الکلی یکی از مواد ضد عفونی کننده است که کاربردهای مختلفی به خاطر خواص و ویژگی‌های آن دارد.
پد های الکل مجموعه‌ای از الیاف آغشته به الکل و پنبه آغشته به الکل هستند که بسته‌بندی آلومینیوم و آلومینیوم آن‌ها باعث شده‌است تا این خمیر دندان دیر خشک شوند.این محصولات یک‌بار مصرف می‌شوند و به خاطر اندازه کوچک آن‌ها، می‌توانید آن‌ها را در کیف یا جیب خود قرار دهید و در صورت نیاز آن‌ها را مصرف کنید.

پدهای الکلی یک محصول مشهور و هوشمند به دلیل کاربردهای بسیاری هستند که مزایای زیادی در زمینه‌های مختلف از جمله دارو دارند. نوع الکل که در پد الکلی استفاده می‌شود، با توجه به شرکت‌های مختلف و برندها کاملاً متفاوت است.رایج‌ترین الکل استفاده‌شده توسط اکثر شرکت‌ها و برندها مورد استفاده، ایزوپروپیل و الکل‌های اتیل الکل هستند.درصد استفاده از هر نوع الکل، مانند نوع خود، از برند به برند متفاوت است، اما حداقل مقدار الکل که می‌تواند برای پد الکل استفاده شود ۷۰ درصد است؛ چون این مقدار الکل برای ضد عفونی کردن مناسب است و اجازه رشد باکتری‌ها را نمی‌دهد.

برای سفارش و استعلام قیمت خشک کن لوازم آتشنشانی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نحوه راه اندازی خط تولید پد الکلی

برای راه اندازی خط تولید پد الکلی و خرید دستگاه تولید پد الکلی نیاز به یک مخزن الکل است که برای تولید پد الکلی این الکل از مخزن وارد بخش بسته بندی دستگاه بسته بندی می شود که به صورت ساشه تک نفره الکل را بسته بندی می کند پس از این مرحله پد های الکلی در بسته بندهای تک نفره آماده می شوند. باید توجه داشته باشید که در مرحله ی بسته بندی پد الکلی مخزنی که بسته های پد الکلی داخل آن قرار دارند همیشه پر باشد.

الکل یک ضد عفونی‌کننده بسیار بزرگ است که معمولاً در دسترس و ارزان است. مصرف الکل (پد الکل) در محل تزریق پیش از تزریق توسط سازمان بهداشت جهانی توصیه می‌شود. شصت تا هشتاد درصد از محلول‌های الکل بسیار موثرتر از ۱۰۰ % الکل هستند. اقدام سریع کشتن در کاهش تعداد میکروارگانیزم ها روی پوست بسیار موثر است. الکل در برابر باکتری‌های گرم مثبت و گرم منفی و انواع قارچ موثر بوده‌است. علاوه بر آن، الکل فعالیت ضد ویروسی در برابر همه ویروس‌های هپاتیت و ایدز دارد. این ماده یکی از مهم ترین مواد ضدعفونی کننده است. اگرچه هیچ ماده کشنده وجود ندارد، کاهش سریع میکرو ارگانیسم‌ها روی پوست مانع از رشد مجدد آن‌ها به مدت چند ساعت می‌شود. اما الکل تنها از مواد آلی ناشی می‌شود و نباید بر روی پوست کثیف استفاده شود.

راه اندازی خط تولید پد الکلی و دستگاه تولید پد الکلی بدون در نظر گرفتن مواد اولیه مرغوب و مناسب و تعیین میزان تولید روزانه مد نظر امری اشتباه است و می تواند سبب شکست در کار شود. علاوه بر این خرید دستگاه پد الکلی مناسب نقش مهمی در کیفیت پد الکلی تولید شده دارد، هر چه قدر که پو الکلی تولید شده کیفیت بالاتری داشته باشد میزان فروش در بازار بیشتر است و سود بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه بافت دستکش  با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

 تجهیزات اصلی خط تولید پد الکلی

  • مخزن الکل
  • الکل 70 درصد ایزوپروپیل
  • الیاف پنبه ای
  • فویل آلومینیوم

از اجزای اصلی خط تولید پد الکلی و دستگاه تولید پد الکلی هستند. مهم ترین تجهیزات خط تولید پد الکلی همان دستگاه اتوماتیک تولید پد الکلی هستند که در این مقاله یکی از بهترین این دستگاه ها را بررسی کردیم. الکل مورد استفاده در دستگاه تولید پد الکلی باید متناسب با نوع کارکرد پد الکلی باشد.

اگر بخواهیم پد الکل را تعریف کنیم باید بگوییم که آن‌ها همان پنبه کهنه‌ای هستند که قبل از تزریق پرستاران به الکل آغشته شده بود. اما امروزه لایه‌های مختلف در شرکت‌های تولیدی در بسته‌های کوچک و تنگ آلومینیومی نصب می‌شوند تا خواص استریل را حفظ کرده و از خشک شدن جلوگیری کنند – که قبل از استفاده از آن‌ها برداشته و مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این، لایه‌های الکل به گونه‌ای بسته‌بندی می‌شوند که بتوانند از هر چهار طرف باز شوند، که آن‌ها را به سرعت و با تزریق آسان می‌کند. این محصولات – برای از بین بردن احتمال میکروب‌ها و باکتری‌ها در سطح خود به طور خودکار و بدون دخالت انسان و انسان بسته‌بندی می‌شوند.

لایه‌های الکل اغلب برای تصفیه پوست قبل از تزریق مواد مخدر یا گرفتن خون مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصول دارای مجوز تولید و IRC از وزارت بهداشت است. تمیز کردن ناحیه پوست مورد نظر با پد الکل از ورود باکتری‌ها به بدن جلوگیری می‌کند و باعث عفونت می‌شود. پدهای الکل آغشته به الکل هستند و خواص ضد عفونی‌کننده بالایی دارند. یک پد الکل را می‌توان یک پد چند منظوره نامید. این نوع محصول می‌تواند برای تمیز کردن زخم‌ها و جراحات, برای ضد عفونی کردن دست‌ها, تمیز کردن محل عفونت و کالاهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد, و به طور خلاصه, این نوع محصول می‌تواند مجموعه‌ای از توابع در زندگی امروزی داشته باشد که در اطراف ما وجود دارد.

میکروب و باکتری. یکی از گسترده‌ترین تجهیزات مورد استفاده در پزشکی, پد الکل است. این پدها با توجه به کاربرد آن‌ها در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. اما بیشتر مراکز الکل که در کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند, پد الکلی هستند. این لایه الکل از الیاف آغشته به ۷۰ % ایزوپروپیل الکل ساخته شده‌است, اما ۷۰ درصد الکل و ۷۰ درصد الکل (اتیل الکل) رایج‌ترین نوع الکل در صنعت هستند.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خم لوله با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

 مزایای خط تولید پد الکلی

تولید پد الکلی در سال های اخیر نسبت به گذشته افزایش زیادی داشته است و در حال حاضر در اغلب امور پزشکی به جای پنبه و اکلل از پد الکلی استفاده می کنند، ایجاد بیماری کرونا نیز مزید بر علت شده است و پد الکلی به عنوان عضوی ثابت در سبد خرید خانواره قرار گرفته است. همه ی این موارد سبب می شود تا ایجاد خط تولید پد الکلی و قیمت خط تولید پد الکلی به یکی از کسب و کار های درآمد زا تبدیل ود.

بررسی وضعیت بازار محصول پد الکلی در سال های اخیر نشان می دهد که در سال آینده تقتضا برای خرید پد الکلی باشد و این در حالی است که تعداد کارخانه های تولید کننده پد الکلی در حال حاضر می توانند برای سال آینده نهایتا 351.036014 عدد پد الکلی در سال تولید کنند که نشان می دهد در این حوزه خلا تولید وجود دارد و بازار آماده پذیریش شرکت های جدید در حوزه ی تولید و عرضه ی پد الکلی است.

این یکی از مزایای مهم راه اندازی خط تولید پد الکلی و دستگاه تولید پد الکلی است. تحلیلو بررسی موازنه عرضه و تقاضا پد الکلی در بازار نشان می دهد که حداقل 106.445.241 عدد در هر سال کمبود پد الکلی در بازار وجود دارد. باید توجه داشته باشید که این آمار به صورت حداقل عرضه و تقاضا محاسبه شده است و می توان انتطار داشت که تعدادپ د الکلی مورد نیاز در سال افزایش بیشتری هم داشته باشد. با توجه به اینکه تولید پد الکلی نسبت به گذشته بیشتر مرود نیاز است و در اغلب مراکز بهداشتی و درمانی از پد الکلی استفاده می وشد، راه اندازی خط تولید پدالکلی می تواند یکی از کسب و کار های پول ساز باشد که به سرمایه ی اولیه زیادی نیز نیاز ندارد.

پد های الکلی در داروخانه‌ها و فروشگاه‌ها فروخته می‌شوند که انواع محصولات بهداشتی را می‌فروشند. عرضه محصولات بهداشتی استریل شده توسط مقامات فروش نیز انجام می‌شود. وقتی پد الکل بخرید, مطمئن شوید که استریل هستند. برای انجام این کار, باید مجموعه ساخت‌وساز و تاریخ انقضا آن را کنترل کنید. بهترین نوع پد الکلی در بسته‌بندی آلومینیوم ساخته می‌شوند.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه روکش لاتکس دستکش کار با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

انواع دستگاه پد الکلی

دستگاه تولید پد الکلی شرکت لاندا به صورت تمام اتوماتیک است و بدون هیچ گونه دخالت دستی تمام مراحل شامل برش ، تا زدن و آغشته کننده به الکل تماما اتوماتیک انجام می شوند. بسته بندی فویلی محصول نیز در نهایت دارای بخش آسان باز شو است که سبب می شود پد الکلی به راحتی باز شود. مخازن تشکیل دهنده ی سایر بخش های دستگاه نیز از جنس استیل بهداشتی هستند. ظرفیت این دستگاه تولید 240 الی 280 پد الکلی در هر دقیقه است.

ابعاد این دستگاه نیز 4*2*2 است.این دستگاه یک اپراتور نیاز دارد و برای فعالیت به برق 220 تک فاز نیازمند است. مواد اولیه در این دستگاه فویل آلومینیوم و الیاف نبافته هستند. این دستگاه دارای شمارنده است و هر پد 70 تا 75 میکرون ضخامت دارد. سیستم کنترل نیز از نوع پی ال سی اینورتر است. دستگاه پو الکلی تولیدی شرکت لاندا یکی از بهترین دستگاه های تولیدی پد الکلی در ایران است.

دستگاه تولید پد الکلی اتوماتیک با سرعت بالا

دستگاه تولید پد الکلی اتوماتیک پر سرعت PPD-4L300 مدل ارتقا یافته با کنترل سروو موتور برای ساخت با سرعت بسیار بالا می باشد.
مواد رول جامبو (غیر بافته شده و فیلم بسته بندی) بارگیری روی دستگاه → تاشو → برش → تزریق مایع روی پد در بسته → بسته را مهر و موم کنید → برش → پد آماده سازی الکل محصول نهایی.
نام: دستگاه تولید پد آماده سازی الکل اتوماتیک با سرعت بالا
روش تاشو: بدون بافت یک بار، دو لایه تا شده.
روش افزودن مایع: به مقدار معین

مواد پد: 40-80 گرم، نبافته نخ ریسی، قطر 600 میلی متر، عرض 60 میلی متر
مواد بسته بندی: 70-110 گرم، فویل آلومینیومی برای پد آماده سازی الکل، عرض 400 میلی متر
قطر داخلی هسته کاغذ مواد خام: 76 میلی متر / 3 اینچ
توان کل: 2.6 کیلو وات
ولتاژ: 220-240 ولت، تک فاز

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه خشک کن و عقیم سازی کود دامی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

نحوه عملکرد خط تولید پد الکلی

درخط تولید پد الکلی در ابتدا مخزن دستگاه باید با الکل 70 درصدپ ر شود سپس الکل وارد بخشی از دستگاه می شود که پد ها در آن قرار دارند ، پد ها به الکل آغشته شده و بسته بندی می شود و در نهایت به وصرت استریل و بسته بندی از دستگاه خارج می شوند.
پدهای استریل در کیسه‌های فویلی محکم و استریل بسته می‌شوند که از ورود هوا به داخل کیسه و خشک شدن محصول جلوگیری می‌کند. این پد از مواد ریون/پلی استر قوی ساخته شده است که به طور خاص برای مقاومت در برابر سایش و پارگی طراحی شده است.

پدهای آماده سازی الکل که به عنوان سواب الکلی نیز شناخته می شوند، پدهای گازی هستند که با الکل آغشته شده اند. آنها دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ایده آلی هستند که برای تمیز کردن ناحیه ای از پوست قبل از تزریق، سوراخ سوزنی یا قبل از عمل جزئی تولید می شوند تا از عفونت های باکتریایی جلوگیری کنند. ایزوپروپیل الکل 70 درصد ضد عفونی کننده برای آماده سازی پوست قبل از تزریق. به صورت جداگانه فویل پیچیده شده است.
سواب های الکلی سواب های گازی هستند که با 70 درصد الکل ایزوپروپیل اشباع شده اند و برای ضدعفونی بریدگی ها، خراش ها و پوست سالم استفاده می شوند. این سواب های الکلی در کلینیک ها، خانه های سالمندان، بیمارستان ها، مجموعه های واکسیناسیون و کیت های کمک های اولیه برای ضدعفونی سریع و موثر ناحیه مورد درمان استفاده می شود.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه تونل پاستوریزاسیون با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

خرید خط تولید پد الکلی

شما می توانید با توجه به متراژی که مد نظر دارید برای خرید خط تولید پد الکلی اقدام کنید. خرید خط تولید پد الکلی تمام اتوماتیک شرکت لاندا یک انتخابم ناسب و منحصر به فرد است که تمام مزایا و ویژگی هایی که ممکن است شما به آن نیاز داشته باشید را دارا است. دستمال های ضد عفونی کننده هرگز نباید دوباره استفاده شوند. استفاده مجدد از دستمال مرطوب، میکروب ها را از یک سطح به سطح دیگر منتقل می کند، که به طور بالقوه در همه گیری فعلی مضر است.
برای استفاده از ایزوپروپیل الکل برای درد عضلات، مقدار زیادی را روی پوست بمالید و تا زمانی که الکل خشک شود بمالید. اجازه ندهید کودک بدون نظارت از این محصول استفاده کند. اگر وضعیتی که با ایزوپروپیل الکل درمان می کنید بهبود نیافت، یا با استفاده از ایزوپروپیل الکل بدتر شد، با پزشک خود تماس بگیرید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید دستمال مرطوب با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

 

فروش خط تولید پد الکلی

شرکت لاندا یکی از شرکت های مهم در صنعت تولید دستگاه پد الکلی است و تمامی دستگاه های تولیدی در شرکت لاندا کارایی و کیفیت کافی برای تولید پد الکلی در ایران را دارند و جزو بهترین دستگاه ها در ایران شناخته می شود.شما می توانید با تماس و مشاوره با متخصصین ایت شرکت دستگاه تولیدیپ د الکلی با بهترین شرایط را دریافت کنید. این پدهای آماده سازی الکل استریل هستند. تاریخ انقضا در این مورد وجود ندارد.

در حالی که ممکن است شبیه به برخی از محصولات پوستی بدون نسخه به نظر برسد، متخصصان پوست توصیه می‌کنند از الکل مالیدن برای آکنه استفاده نکنید، زیرا می‌تواند برای پوست صورت بیش از حد خشن است و در نهایت ضرر بیشتری به همراه داشته باشد تا مفید.
پدهای آماده سازی استریل: پدهای الکلی برای تمیز کردن محل تزریق قبل از تزریق برای از بین بردن کثیفی استفاده می شود.

سایز: متوسط. برای استفاده راحت در جعبه ها بیایید. 200 لنت در هر جعبه. ایده آل برای استفاده به عنوان یک پاک کننده.
الکل ایزوپروپیل 70 درصد: پدهای آماده سازی الکلی حاوی حدود 70 درصد الکل و 30 درصد آب هستند که بهترین ترکیب برای از بین بردن اشیا است. از پد آماده سازی روی زخم باز استفاده نکنید زیرا می تواند باعث آسیب بافتی شود و در واقع روند بهبود را مهار کند.
مواد غیر بافته 2 لایه: پدهای آماده سازی الکلی معمولی از مواد غیر بافته و در عین حال سبک ساخته شده اند تا ضایعات را به حداقل برسانند. ساختار نرم و 2 لایه برای ایجاد راحتی و اطمینان در هنگام استفاده از محصول در نظر گرفته شده است.

چند منظوره: پدهای ایزوپروپیل الکل مخصوصا برای انجام آزمایش خون و تزریق انسولین یا هپارین طراحی شده اند. با تمیز کردن پوست قبل از وارد کردن سوزن می توانید از آلودگی هایی که ممکن است روی پوست وجود داشته باشد جلوگیری کنید.
پاک کننده عمومی: این پدها از قبل بسته بندی شده اند تا پزشکان و پرستاران بتوانند هر کدام را بدون انتقال کثیفی انجام دهند. آنها همچنین راه خوبی برای تمیز کردن سایر تجهیزات، از جمله دماسنج های زیر بغل یا موچین هستند.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

هزینه راه اندازی خط تولید پد الکلی

هزینه راه اندازی خط تولید پد الکلی و قیمت خط تولید پد الکلی با توجه به مساخت و تعداد دستگاه هایی که قصد خرید آن را دارید متفاوت است. شما می توانید با تماس با شرکت صنعتی لاندا از مشاوران شرکت در امر قیمت خط تولید پد الکلی کمک بگیرید. پدهای آماده سازی الکل تولیدی با دستگاه های پد الکلی شرکت صنعتی لاندا که برای پاکسازی راحت و در محل پوست طراحی شده اند، یک ابزار ضد عفونی کننده ضروری برای هر موسسه پزشکی و همچنین کیت کمک های اولیه در خانه هستند. سواب های الکلی پدهایی هستند که به صورت جداگانه پیچیده شده اند که از مواد پنبه ای ساخته شده و با 70 درصد الکل ایزوپروپیل اشباع شده است. آنها در یک بسته کاغذ آلومینیومی محکم بسته شده اند که آنها را استریل نگه می دارد و از خشک شدن آنها جلوگیری می کند. در ادامه در خصوص قیمت خط تولید پد الکلی می خوانید.

قیمت خط تولید پد الکلی

همانطور که در بالا بدان اشاره نمودیم قیمت خط تولید پد الکلی بر اساس عوامل مختلفی می تواند محتلف باشد. هرگز از پد الکلی برای کاهش تب استفاده نکنید. از سواب های الکلی روی پوست های حساس استفاده نکنید. باعث قرمزی، خشکی و تحریک خواهد شد. سواب های الکلی هرگز نباید در چشم یا بینی استفاده شود. از سواب های الکلی روی زخم های سوراخ شده عمیق یا نیش ها استفاده نکنید. همیشه در نزدیکی شعله های باز محتاط باشید، زیرا سواب های الکلی قابل اشتعال هستند. هنگامی که آب و صابون در دسترس نیست، می توان از سواب های الکلی برای تمیز کردن پوست استفاده کرد. از آنها می توان برای تمیز کردن بریدگی های کوچک، خراش ها و نیش حشرات و همچنین تاول های جدید استفاده کرد.

پد های الکلی معمولا در بیمارستان ها، کلینیک ها و کیت های کمک های اولیه یافت می شوند. آنها اغلب برای تمیز کردن پوست قبل از تزریق یا خون گیری استفاده می شوند. تمیز کردن ناحیه با سواب به جلوگیری از ورود باکتری ها به بدن و ایجاد عفونت کمک می کند. سواب های الکلی باید فقط یک بار استفاده شود و هرگز با افراد دیگر استفاده نشود.

پد های الکلی پدهایی هستند که به صورت جداگانه پیچیده شده اند که از مواد پنبه ای ساخته شده و با 70 درصد الکل ایزوپروپیل اشباع شده است. آنها در یک بسته کاغذ آلومینیومی محکم بسته شده اند که آنها را استریل نگه می دارد و از خشک شدن آنها جلوگیری می کند. سواب های الکلی توسط چندین تولید کننده در سرتاسر جهان ساخته می شوند و در اندازه های مختلفی وجود دارند.در ایران نیز برند هایم ختلفی اقدام به تولید پد الکلی استریل می کنند.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه دستکش یکبار مصرف لاتکس معاینه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

کاربرد پد الکلی در زمینه‌های مختلف

اولین استفاده مهم از پدهای الکل در مراکز پزشکی مانند بیمارستان‌ها است. پد الکلی با خواص استریل و ضد عفونی‌کننده آن‌ها طیف وسیعی از میکروب‌ها و باکتری‌ها را می‌کشند و هیچ ردی از آن‌ها برجای نمی‌گذارند.

یکی از کاربردهایی که شما باید با آن مواجه شوید، استفاده از آن‌ها پس از تزریق واکسن یا حتی پس از تزریق خون است. استفاده از این محصول بعد از موارد ذکر شده ضروری است زیرا مانع شکل‌گیری و رشد باکتری در محل مورد نظر می‌شود. آلوئه ورا هم چنین برای تمیز کردن زخم‌ها و یا خراش استفاده می‌شود. دیگر کاربردهای این محصول مهم شامل ضد عفونی کردن دست‌ها یا وسایل اطراف ما مانند تلفن‌های همراه، کارت‌های اعتباری و یا کلیدهای خانه ما است.

در این روزه‌ای سخت وقتی همه ما با ویروس کورونا مبارزه می‌کنیم، مراقبت از خودمان و محافظت از خودمان و خانواده یک نیاز اساسی است، بنابراین فراموش نکنید که دست و تجهیزات خود را ضد عفونی کنید.

اگر تا به حال با گزش حشرات و خارش پوست خود مجروح شده‌اید، شما را راحت ترک نمی‌کند، ما استفاده از پدهای الکل را توصیه می‌کنیم.

پدهای الکل با درصد بالایی از الکل یک راه‌حل سریع برای استفاده از گاز حشرات برای ضد عفونی کردن و یا توقف خارش با ضد عفونی کردن منطقه است. یکی دیگر از استفاده‌های موثر از الکل حذف حالت تهوع است.

این روشی است که اغلب پرستاران برای بیماران مبتلا به این شرایط استفاده می‌کنند؛ با باز کردن یک پد الکل و قرار دادن آن روی بینی بیمار، و در بسیاری از موارد، بیمار از احساس تهوع نجات داده می‌شود.علاوه بر مراکز پزشکی، در خانه، این پدها انواعی از کاربردها را دارند، از قبیل تمیز کردن سطوح یا کابینت‌ها و یا مکان‌هایی که در آن‌ها غبار یا لکه‌ها باقی می‌ماند، مثل قطعات خودرو.اگر شما ناگهان به خارش شدید بدن خود در هنگام سفر یا نزدیک حیوان تان توجه کنید، به احتمال زیاد به وسیله کنه‌ها که کنه‌ها را با قرار دادن پدهای الکل در منطقه کشت، مورد حمله قرار می‌گیرند. شما از شر این حشره خلاص می‌شوید.

یک نگاه سریع به برچسب‌های مواد تشکیل دهندهو تونرهای ساخته شده برای پوست‌های مستعد آکنه احتمالاً نشان می‌دهد که بیشتر این محصولات حاوی مقداری الکل در آنها هستند. این ممکن است شما را متعجب کند که آیا صرفاً از محصولات تخصصی صرف نظر کرده و از پد الکلی مستقیم برای جوش های آکنه خود مفیدتر (و کم هزینه تر) است یا خیر.در حالی که پد الکلی می تواند تا حدودی به پاک کردن جوش ها کمک کند، این روش به دلیل عوارض جانبی و عدم پشتوانه علمی برای استفاده طولانی مدت طراحی نشده است.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه بند زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

منطق علمی پشت این درمان

پد الکلی تنها یکی از بسیاری از درمان های خانگی است که در اینترنت برای آکنه مورد بحث قرار گرفته است. قبل از اینکه بخواهید الکل را از کابینت دارویی خود بمالید، مهم است که ابتدا علم این ماده را درک کنید.ایزوپروپیل اصطلاح فنی برای الکل است. این نسبتاً ارزان است و به طور گسترده در داروخانه محلی شما، که معمولاً در راهروی کمک های اولیه قرار دارد، در دسترس است. بیشتر پد الکلی OTC دارای 70 درصد ایزوپروپیل است، بقیه از آب یا روغن تشکیل شده است.

به طور ذاتی، پد الکلی می تواند با باکتری ها و سایر میکروب های مضر مبارزه کند. چنین اثراتی پد الکلی و سایر مواد حاوی الکل را برای تمیز کردن زخم ها و ضدعفونی کردن سطوح ضروری می کند. الکل همچنین یک عنصر کلیدی در بسیاری از ضدعفونی‌کننده‌های دست است.

با این حال، پتانسیل آن تنها بخشی از کلیدهای درک الکل مالیدنی است. هنگامی که الکل با پوست شما تماس پیدا می کند، آن را با تجزیه باکتری ها ضد عفونی می کند. این شامل همه انواع می شود – نه فقط انواع مضر. الکل همچنین به سرعت تبخیر می شود که این ماده را برای آماده سازی تزریق و سایر مصارف پزشکی ایده آل می کند.

در تئوری، اثرات ضد باکتریایی و ضد میکروبی پد الکلی می تواند برای درمان آکنه مفید باشد. این امر به ویژه در مورد آکنه التهابی، که اغلب توسط باکتری P. acnes ایجاد می شود، صادق است. جوش های التهابی شامل ندول ها، پاپول ها و پوسچول ها و همچنین کیست هایی است که به سختی از شر آنها خلاص می شوند.

پد الکلی احتمالاً برای آکنه های غیرالتهابی (جوش های سرسیاه و سرسفید) به همان شیوه عمل نمی کند. این نوع آکنه توسط باکتری ها و سایر ارگانیسم ها ایجاد نمی شود. جوش های سرسیاه و سرسفید به دلیل بسته شدن منافذ ایجاد می شوند. با این حال، اثرات خشک کردن الکل می تواند سلول های مرده پوست را خشک کند، که در تئوری، ممکن است بروز منافذ مسدود شده را کاهش دهد.

نقطه ضعف استفاده از مواد ضدعفونی کننده قوی مانند پد الکلی برای آکنه این است که شواهد علمی کمی برای حمایت از چنین روش هایی وجود دارد. مطالعات انسانی برای ارزیابی صحیح اثرات مالیدن الکل برای تعیین اینکه آیا این یک شکل مفید از درمان آکنه است، مورد نیاز است.

یک بررسی جامع از درمان‌های آکنه منبع مورد اعتماد برای زنان بالغ جوان مبتلا به آکنه ولگاریس اشاره کرد که مواد فعال OTC و نسخه‌ای مختلف برای آکنه مفید هستند، مانند بنزوئیل پراکسید. این بررسی همچنین روغن‌های ضروری مانند اکالیپتوس و جوجوبا را مورد بررسی قرار داد. با این حال هیچ اشاره ای به مالیدن الکل به تنهایی به عنوان یک درمان موثر آکنه وجود نداشت.بررسی بالینی دیگری به منبع معتمد آنتی باکتریال برای درمان آکنه، در میان سایر مواد فعال پرداخته است. نویسندگان خاطرنشان کردند که آنتی باکتریال هایی مانند رتینوئیدهای تجویزی برای موارد خفیف تا متوسط ​​آکنه مفید خواهند بود.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه کش زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

این پدهای ضدعفونی کوچک دستی برای چیزی بیش از تمیز کردن زخم‌ها و محل‌های تزریق هستند – آنها کاربردهای خانگی بسیار خوبی دارند که احتمالاً تا به حال به آن‌ها فکر نکرده‌اید. پدهای ایزوپروپیل الکل یک روش فوق العاده مفید برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن بسیاری از سطوح خانگی است. تقریباً تنها کاری که نمی توانید انجام دهید این است که از آنها مست شوید – به اندازه متانول یا اتیلن گلیکول سمی نیست، اما قطعاً اتانول قابل نوشیدن نیست.

در اینجا برخی از جالب ترین کاربردهای جدیدی که برای پدهای الکلی پیدا کرده ایم آورده شده است.

پرستاران هر روز هزاران چیز را یادداشت می کنند. وقتی نمی توانید دفترچه یادداشت خود را پیدا کنید، گاهی اوقات دومین چیز بهترین چیز پشت دست شماست. جوهر توپ پوینت و نشانگر دائمی دوست ندارند از پوست شما جدا شوند، اما پدهای الکلی می توانند این آثار قلم را بسیار موثرتر از آب و صابون از بین ببرند.

اگر چند قطره خون از روی انگشت خراشیده یا برش کاغذ روی شما ریخته شود، الکل بدون اینکه لکه دار شود آن را از بین می برد. خواص حلال آنها همچنین می تواند از ته نشین شدن خون در پارچه جلوگیری کند، بنابراین راحت تر از اسکراب شما پاک می شود.

حالت تهوع یک علامت بسیار رایج با تفاوت بسیار گسترده است و ما همیشه با بیمارانی مواجه می شویم که از حالت تهوع رنج می برند. برخی از ما استفراغ پرتابه‌ای به اندازه کافی بر روی ما پاشیده شده است. اگر بیمار شما از حالت تهوع شکایت دارد، می توانید با گذاشتن پد الکلی روی پل بینی او کمک کنید.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید پد لاک پاک کن با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

پرده های ونیزی تقریباً به محض اینکه آنها را تمیز می کنید گرد و غبار را جمع می کنند که می تواند خسته کننده باشد. پدهای الکلی می توانند به تمیز کردن آنها کمک کنند و گرد و غبار و تغییر رنگ را از روی لت ها پاک کنند. کافی است چند پد الکلی را دور یک کاردک کوچک یا ابزار صاف دیگری بپیچید و آنها را با مقداری نوار یا نوار لاستیکی محکم کنید. حالا شما یک عصای جادویی دارید که باعث می شود گرد و غبار از پرده شما محو شود.

اگر از محلول‌های تمیزکننده استاندارد استفاده نمی‌کنید، یا پیش‌خوان‌تان دارای لکه‌های سرسختی است که از بین نمی‌روند، از چند پد الکلی استفاده کنید. آنها برای تمیز کردن سطوح غیر متخلخل خانگی عالی هستند و همچنین اکثر باکتری های رایج را که ممکن است وجود داشته باشند را از بین می برند.

چیزهایی مانند تلفن، سطوح میز و دستگیره شیر آب در محل کار می توانند پناهگاهی برای میکروب های بد باشند. می‌توانید از پدهای الکلی برای تمیز کردن آن‌ها استفاده کنید، به شرطی که سطوح از موادی ساخته شده باشند که در برابر الکل مقاوم باشند. این می تواند به کاهش انتشار تصادفی میکروب ها و باکتری ها کمک کند، که یک مسئله جدی در یک محیط مراقبت های بهداشتی است.

آیا گوشی هوشمند شما کمی کثیف شده است؟ می توانید با خیال راحت آن را با یک پد الکلی از محل کار پاک کنید، اثر انگشت و کثیفی را از روی صفحه نمایش و بدنه پاک کنید

اگر یکی از حیوانات خانگی شما کنه دارد، یا خودتان یکی از آنها را در یک سفر کمپینگ آخر هفته انتخاب کرده اید، پدهای الکلی می توانند به شما کمک کنند تا آنها را از بین ببرید. مالیدن حشره با پد الکلی باعث می‌شود که دستش شل شود، بنابراین می‌توانید آن را مستقیماً بیرون بکشید.

در خانه، میکروب های ناشی از بیماری وارد دماسنج های دیجیتالی شما می شوند. از یک پد الکلی برای ضدعفونی کردن نوک آن استفاده کنید، به خصوص اگر خانه خود را با همسر، فرزندان یا هم اتاقی خود به اشتراک می گذارید.

تمیز کردن روزانه پاهای خود با الکل می تواند به کشتن قارچ ها کمک کند و از ابتلا به بیماری پای ورزشکار جلوگیری کند.

پدهای الکلی می توانند اثر انگشت و لکه را از هر چیزی که از فولاد ضد زنگ ساخته شده است پاک کند.

پاک کردن دست ها با پد الکلی می تواند بوی بد را پس از دست زدن به مواد بدبو از بین ببرد.

پدهای الکلی به طرز شگفت انگیزی همه کاره هستند.

پدهای الکلی ضد باکتری هستند و می توانند به عنوان یک حلال عمل کنند و لکه ها و بوهای سرسخت را از بین ببرند. این پدهای کوچک همه کاره و شگفت آور کاربردهای شگفت انگیزی دارند.

نحوه استفاده از پد الکلی

قبل از استفاده از پد الکلی روی صورت خود، مطمئن شوید که ایزوپروپیل الکلی را انتخاب کنید که بیش از 70 درصد اتانول نداشته باشد. در حالی که در داروخانه ها در فرمول های الکلی 90 درصد موجود است، این برای پوست شما بسیار قوی است و کاملا غیر ضروری است. در حالت ایده‌آل، باید از درصد کمتری شروع کنید تا ببینید آیا این کار بدون خشک کردن بیش از حد پوست شما کار می‌کند یا خیر.

از آنجایی که پد الکلی یک محصول نسبتاً قوی است، می توانید آن را با روغن حامل مانند روغن زیتون نیز رقیق کنید. گزینه دیگر روغن درخت چای است که یک درمان شناخته شده برای آکنه است. قبل از اعمال قسمت های مساوی را با هم ترکیب کنید.همچنین ایده خوبی است که قبل از استفاده از پد الکلی خالص، یا روغن های رقیق شده خود، روی صورت خود یک آزمایش پچ انجام دهید. ابتدا روی ناحیه کوچکی از بازوی خود بمالید و سپس حداقل یک روز کامل صبر کنید تا ببینید آیا واکنشی رخ می دهد یا خیر. اگر هیچ عارضه ای مشاهده نشد، به احتمال زیاد استفاده از آن برای صورت شما بی خطر است.

نحوه استفاده از پد الکلی برای آکنه

ابتدا صورت خود را با شستشوی معمولی صورت خود تمیز کنید و پوست را به آرامی خشک کنید.
به آرامی پد الکلی را به دور جوش(هایی) که می خواهید خلاص شوید بزنید. در صورت تمایل، یک سواب پنبه نیز می‌تواند به دقیق‌تر شدن این فرآیند کمک کند.
اجازه دهید پد الکلی خشک شود و سپس با سرم، مرطوب‌کننده و کرم‌های ضد آفتاب روتین خود را دنبال کنید.برای شروع یک بار در روز این کار را انجام دهید. از آنجایی که پوست شما نسبت به الکل تحمل بیشتری می کند، می توانید این کار را تا سه بار در روز تکرار کنید.

در چه مواردی نباید از پد الکلی استفاده کنیم؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، این محصول یک‌بار مصرف می‌شود و تحت هیچ شرایطی نباید از همان پد استفاده کنید.اگر به الکل حساسیت دارید و یا پوست حساسی دارید، از پدهای الکل استفاده نکنید چون باعث التهاب و قرمزی می‌شود و اگر شما نسبت به بوی آن حساس هستید، باعث گیجی می‌شود.
پدهای الکلی تنها برای استفاده خارجی هستند، بنابراین آن‌ها را وارد بینی یا حتی در چشم‌ها نکنید.این پدها قابل‌اشتعال هستند، پس مراقب باشید که آن‌ها را در معرض نور یا نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

نتیجه گیری

پد های الکلی یکی از مواد پرکاربرد در صنایع مختلف هستند که در این مقاله به وصرت مفصل کاربرد هایم ختلف پد الکلی را بررسی کردیم .این کاربرد های مختلف نشان می دهند که بازار هدف برای تولید پد الکلی بسیار بالا است، در این مقاله دستگا تولید پد الکلی را و نحوه راه اندازی و هزینه و موارد مربوط به این دستگاه را بررسی کردیم شرکت لاند یکی از شرکت های معتبر و پیشرو در امر تولید دستگاه پد الکلی است.

با ما در ارتباط باشید
ارسال با واتس اپ
تماس با ما