تبریک سال 1400 هجری شمسی

تبریک و شاد باش سال 1400 هجری شمسی توسط مدیرعامل محترم شرکت لاوین نگار دانش خانم دکتر ساره دانشگر

Read More
شرکت مکاترونیک لاندا

حضور گروه ماشین سازی لاندا در نمایشگاه تخصصی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا در نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه تخصصی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا با مشارکت شرکت‌های خصوصی با ممنوعیت بازدید عموم شروع به کار کرد.

این نمایشگاه در تاریخ ۲۴ خرداد تا ۲۶ خرداد ماه در فضایی بالغ بر چهار هزار متر مربع برپا شده است.

در نمایشگاه تخصصی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا، محصولات و کالاهای مرتبط با پیشگیری، مبارزه و کنترل عفونی تولید داخل و نیز دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان ارائه و در معرض دید متخصصین قرار گرفته شده است.

این نمایشگاه با حضور ۱۵۰ شرکت داخلی و در دو گروه کالایی مواد شوینده، بهداشتی و سلولزی و ماشین‌آلات وابسته و همچنین گروه کالایی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در حوزه مبارزه با ویروس کرونا برگزار شده است.

Read More
حضور گروه صنعتی لاندا در نمایشگاهها

حضور گروه صنعتی لاندا در نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا در شیراز مهر-1399

نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا از تاریخ  مهر تا مهر در محل نمایشگاه های بین المللی شیراز برگزار شد.

با شیوع ویروس کرونا، شیوه زندگی و زیست تمام مردم جهان تغییر کرده است و در ایران نیز با اقداماتی که مدیریت کشور به عمل می‌آورد، همراهی و رعایت مردم و با کمک تجهیزات و فناوری‌های مناسب، به پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری می پردازیم.

سیدمحمود موسوی افزود: این نمایشگاه نیز با رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی، حفظ سلامت محیط با انجام گندزدایی مداوم، فاصله‌گذاری اجتماعی، الزام به استفاده از ماسک مناسب به‌منظور ورود به سالن‌ها و همچنین کنترل مداوم شرایط یادشده، برگزار شده است.

وی، با بیان اینکه بیش از۵۰ شرکت با زمینه فعالیت در حوزه پیشگیری از کرونا در این نمایشگاه حضور دارند، اظهار داشت: این شرکت‌ها، دستاوردهای خود را در زمینه تولید تجهیزات پزشکی، مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش، کیت‌های آزمایشگاهی، خدمات مرتبط با دوران کرونا از جمله نرم‌افزارهای مقابله با کرونا، آموزش از راه دور، میز خدمت برای حذف مراجعه‌های حضوری و دیگر خدمات مرتبط برای مقابله با ویروس کرونا به نمایش گذاشته‌اند.

۷۵درصد مشارکت‌کنندگان از استان فارس و ۲۵درصد آنها از استان‌های تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، یزد و کرمان در این نمایشگاه حضور دارند.

Read More