خط تولید ماسک پزشکی

تولید و واردات انواع خطوط تولید ماسک یکبار مصرف 3 لایه و 4 لایه.

ماسکهای تولید شده دارای ظرافت و دوام بسیار بالا است. در این خطوط از تکنولوژی کاربردی جوش آلتراسونیک جهت دوخت بدنه و کش ماسک استفاده می شود. خطوط تولید این محصول نیمه اتوماتیک و اتوماتیک بدون دخالت دست است و همچنین قابلیت کنترل و تنظیم سرعت دارد. حال به بررسی خط تولید ماسک پزشکی لاندا ماشین می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

جزئیات محصول

60 در 120 عدد در دقیقه

1*1*2 متر

تک فاز 220

1 الی 3

  • اسپان باند
  • ملت بلون
  • کش و سیم
  • تنه زن
  • کش زن
  • رول گیر

خارجی و داخلی

دارد

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

خط تولید ماسک پزشکی نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان با بروز پاندمی کرونا ناگهان با رونق بالایی همراه شد. اگر خاطرتان باشد در ابتدای شیوع این پاندمی با کمبود ماسک روبرو بودیم. ظرفیت تولید ماسک در ایران و جهان به قدری نبود که جوابگوی این حجم از نیاز انسان ها به ماسک های پزشکی باشد. ماسک های پزشکی تا پیش از این عمدتا مورد استفاده پزشکان و متخصصان طب قرار داشت و به ندرت توسط بیمارانی که بیماری های مزمن چون آسم و نفس تنگی مبتلا بودند استفاده می شد. اما راه اندازی خط در چند سال اخیر با ظرفیت بسیار بالایی همراه شده است تا جایی که می توان آن را به چشم یکی از سودآورترین خطوط تولید شناسایی کرد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه تونل پاستوریزاسیون با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

خط تولید ماسک پزشکی چیست؟

عمده کشورهای جهان هنوز که هنوز است با گذشت سه سال از شیوع بیماری کرونا دغدغه تولید ماسک را دارند و ایران هم جزو این کشورهاست. اکنون با مشخص شدن ظرفیت تولید و شفاف سازی میزان عرضه و تقاضای ماسک های پزشکی واضح و بدیهی ست که راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی با در بسته روبرو نخواهد شد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه کش زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

شاید تا چند سال پیش راه اندازی این خطوط تولید کمی با ریسک بالا همراه بود اما اکنون می توان به جرئت گفت که راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی می تواند موجب رونق دهی هم به سطح بهداشت و درمان شود و هم برای صاحبان خط تولید درآمدزایی قابل توجهی داشته باشد. به همین دلیل است که بسیاری از کارآفرینانی که قصد راه اندازی یک کسب و کار سودآور با سرمایه ای اقتصادی و مقرون به صرفه را دارند سراغ راه اندازی خط تولید می روند.

خط تولید ماسک پزشکی چه کاربردهایی دارد؟

همانطور که گفته شد راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی از جمله ایده هایی است که در چند سال اخیر به عنوان سودآور ترین ایده های کاری شناخته شده است. شاید تا چند سال گذشته راه اندازی خط تولید چندان مورد استقبال نبود و میزان سودآوری آن با نرخ متوسطی همراه بود اما در چند سال اخیر با گسترش پیدا کردن میزان مصرف انسان ها به ماسک های پزشکی راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی نیز به ایده ای درخشان بدل گشته است و ظرفیت برای اجرای آن با سیر صعودی همراه بوده. مهمترین کاربردی که خط تولید دارد تولید ماسک های سه لایه و چهار لایه یکبار مصرف برای مصارف روزمره و عادی مردم می باشد.

تا پیش از این ماسک های پزشکی عمدتا مورد استفاده جراحان، پزشکان، دندانپزشکان و کارکنان بخش های آزمایشگاهی و بیمارستانی بود اما امروزه روز تمام مردم دنیا مصرف کننده اصلی ماسک های پزشکی به حساب می آیند و این نکته خود دلیلی محکم بر سودآوری بودن ایده راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی می باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه بند زن ماسک سه لایه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

تولید ماسک های پزشکی یا همان ماسک های بیمارستانی می تواند از سلامت افرادی در محیط های آلوده به گرد و غبار، ویروس و آلودگی های باکتریایی محافظت نماید. کما اینکه مهمترین کاربرد ماسک های پزشکی را در چند سال اخیر شاهد بوده ایم. این ماسک ها به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات مورد استفاده مردم تلقی می شوند و کاربرد روزمره آن ها بیش از هر کالای دیگری در جهان متداول گشته.

با راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی می توان به گردش چرخه های اقتصادی آن هم در اوضاع فعلی اقتصادی کشور کمک قابل توجهی کرد. هر چند که خطور تولید ماسک های پزشکی عمدتا نیمه اتوماتیک و اتوماتیک است و تعداد اپراتورهای هر دستگاه دو تا سه نفر می باشند اما باز هم به کار گفتن عده ای در این خطوط تولید می تواند تاثیر ویژه ای در اقتصادی داشته باشد. بی نیاز شدن از واردات، تولید محصولات با کیفیت و با دوام، عدم دخالت دست در تولید ماسک های پزشکی و بالا بردن سطح بهداشت، تولید ماسک های یکبار مصرف جهت استفاده پزشکان و استفاده روزمره و همچنین سودآوری برای مجموعه های تولیدی از جمله دستاوردهایی است که راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی می تواند داشته باشد.

هزینه راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی

دستگاه های خط تولید ماسک پزشکی دستگاه های مخصوصی هستند که طراحی و تولید آن ها زیر نظر و توسط مهندسین مکاترونیک صورت می پذیرد. برخی از قطعات این دستگاه های وارداتی می باشند و کشورهای خاصی در تولید آن ها دست دارند با این حال مونتاژو ساخت این دستگاه ها در داخل کشور نیز صورت می پذیرد. شرکت های دانش بنیان با به کارگیری نیروهای قوی و حرفه ای و تازه نفس در این حوزه سعی در طراحی و تولید انواع دستگاه های تولید ماسک پزشکی داشته اند و در این راستا خوش درخشیده اند.

یکی از این مجموعه های قوی و حرفه ای مجموعه لاندا ماشین می باشد که با سابقه ای درخشان در حوزه تولید و راه اندازی انواع خطوط تولید، راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی را نیز در لیست خدمات خود جای داده.

با این حال زمزمه هایی پیرامون تولید قطعات دستگاه های خط تولید صورت پذیرفته است تا زین پس تمامی قطعات داخل کشور به تولید برسند و صاحبان خط تولید از واردات قطعه بی نیاز شوند. بنابراین نه تنها مونتاژ دستگاه ها بلکه ساخت صفر تا صد خط تولید با مهندسان خوش فکر و توانمند ایرانی خواهد بود که موجب کاهش چشمگیر هزینه ها می شود.

با وجود این خبر مسرت بخش می توان امیدوار بود که هزینه های راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی تا حد زیادی تقلیل پیدا کند. کیفیت دستگاه های خط تولید پا به پای نمونه های خارجی قادر به رقابت می باشد در حالی که قیمت این دستگاه ها چیزی در حدود 50 درصد نمونه های خارجی و وارداتی می باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت دستگاه دستکش یکبار مصرف لاتکس معاینه با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

بنابراین می توان خط تولید ماسک پزشکی را با سرمایه ای معقول و اقتصادی راه اندازی کرد. با این حال می توان گفت که قطعات به کار رفته در این دستگاه ها، تنظیمات این دستگاه ها و آپشن هایی که دارا هستند در قیمت نهایی شان موثر می باشد.

از طرفی باید به این نکته اشاره داشت که راه اندازی خط تولید توسط لاندا ماشین به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صورت می پذیرد. بنابراین هزینه راه اندازی خط تولید با توجه به این فاکتور مهم تعیین می شود.

هدف اصلی لاندا ماشین کاهش تعداد اپراتورها و دخالت نیروی انسانی در روند تولید ماسک های پزشکی تا حد امکان می باشد چرا که این امر موجب کاهش هزینه های تولید و ایجاد صرفه اقتصادی برای مجموعه های تولیدی خواهد شد.

هزینه راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی را می توان متاثر از برند دستگاه ها و قطعات به کار رفته روی آن ها و همچنین نو یا دست دوم بودن آن ها دانست. قطعا چنین پارامترهایی می تواند روی هزینه راه اندازی خط تولید موثر باشد.

دستگاه های خط تولید چنانچه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشند یقینا قیمت بیشتری خواهند داشت. با این حال خیال تان از بابت بهره مندی از خدمات رایگان پس از فروش از بابت سرویس کردن دستگاه ها و تعمیرات آن ها در صورت خرابی آسوده خواهد بود و نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت نخواهید داشت.

هزینه راه اندازی خط تولید به نوع دستگاه ها، ابعاد دستگاه ها، تعداد اپراتورهای مورد نیاز برای هر دستگاه، آپشن های دستگاه، سرعت تولید ماسک در دقیقه، ابعاد و محدوده امواج فراصوت، میزان برق مصرفی دستگاه ها، اجزای خط، نوع ماسک تولیدی و کیفیت ساخت دستگاه و برند آن بستگی دارد. طبیعتا استفاده از دستگاه های وارداتی می توانند هزینه راه اندازی خط تولید را با تعداد صفرهای بیشتری برای شما رقم بزند.

انواع خط تولید ماسک پزشکی

خط تولید ماسک پزشکی می تواند به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی شود. هر چند که خطوط تولید دستی نیز کمابیش در مناطق مختلف راه اندازی می شوند اما سرعت تولید ماسک پزشکی در این خطوط تولید بسیار پایین است و میزان بهره وری در آن ها کم می باشد. بنابراین خطوط دستی دارای عملکردی ضعیف و کند می باشند و شاید نتوانند آن میزان سودآوری دلخواه را برای شما به ارمغان آورند. با روی کار آمدن خط تولید اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و روی کار آمدن دستگاه های حرفه ای در این زمینه عمده کارآفرینان تمایل به راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دارند.

چرا که هم هزینه های نیروی انسانی کاهش پیدا خواهد کرد و هم سطح بهداشت در حین تولید ماسک های پزشکی افزایش پیدا می کند. کاهش هزینه دستمزد نیروی انسانی منجر به بهینه سازی هزینه ها و افزایش بهره وری اقتصادی برای مجموعه تولیدی خواهد شد. این همان هدف اصلی و محکمی ست که لاندا ماشین در پس راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دنبال می کند.

ماسک های تولیدی می توانند از پارچه های اسپان باند و ملت بون تولید شوند و سه لایه یا چهار لایه باشند. بنابراین انواع خط تولید می تواند با توجه به نوع ماسک و تعداد لایه های ماسک متفاوت باشد.

برای سفارش و استعلام قیمت خط تولید کلاه آکاردئونی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

سیاست گذاری های مجموعه شما تاثیر زیادی در انتخاب نوع خط تولید ماسک پزشکی دارد. لازم به ذکر است که دستگاه های خط تولید ماسک پزشکی لاندا ماشین همگی مورد تایید وزارت بهداشت بوده و با دوخت اولتراسونیک موجب بالا رفتن دوام و کیفیت ماسک های پزشکی می شوند.

انواع مختلفی از ماسک های پزشکی در خطوط تولید ماسک پزشکی تولید می شوند. هر نوع ماسک پزشکی دارای خط تولید جداگانه خاص خود می باشد. ماسک های صورت دو لایه، سه لایه، چهار لایه، ماسک های کش دار، ماسک های بند دار، ماسک های سری N، ماسک های سری P و ماسک های سری R از جمله این ماسک ها هستند.

ماسک جراحی نیز نوعی ماسک پزشکی می باشد که در خط تولید به تولید می رسد. این ماسک ها از ایجاد رطوبت درون فضای ماسک جلوگیری می کنند. هر کدام از انواع مختلف ماسک های پزشکی دارای خط تولید خاص خود می باشند.

از طرفی خطوط تولید ماسک های پزشکی می توانند با سرعت های مختلفی راه اندازی شوند. سرعت خط تولید ماسک پزشکی به نوع دستگاه و تنظیمات آن بستگی دارد. طبیعتا هر چه سرعت تولید ماسک پزشکی توسط دستگاه ها بیشتر باشد میزان بهره وری خط تولید نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

دستگاه های مختلفی در خط تولید مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال یکی از پر کاربردترین دستگاه ها در خط تولید دستگاه ساخت ماسک تنفسی با الیاف غیر طبیعی می باشد. در این دستگاه ها از کمپرسور باد استفاده می شود. بنابراین خطور تولید ماسک پزشکی را می توان بر اساس نوع دستگاه نیز طبقه بندی نمود. نوع دستگاه مورد استفاده در خط تولید می تواند بر سرعت تولید، ظرفیت تولید، میزان سودآوری، کیفیت نهایی ماسک ها، کیفیت آب بندی ماسک ها، میزان بهداشت و ساختار ماسک ها تاثیر گذار باشد. بنابراین لازم است که قبل از راه اندازی خط تولید اطلاعات دقیقی در مورد انواع دستگاه های تولید ماسک پزشکی داشته باشید.

انواع خط تولید همچنین می توانند دارای ویژگی های فنی مختلفی باشند. از جمله ویژگی های خطوط تولید ماسک های پزشکی دارا می باشند می توان به سیستم ذوب اولتراسونیک، سیستم تغذیه و نصب خودکار سیم های بینی، قرار گرفتن لایه های ماسک به صورت خودکار روی همدیگر، برش خودکار مفتول های بینی، نصب خودکار نوارهای گوش، شمارش خودکار، پالت کردن بعد از جوشکاری باندهای گوش، ظرفیت های متنوع و سیستم کنترل PLC و کاربر پسند اشاره کرد. به همین دلیل است که راه اندازی انواع خط تولید به هزینه های متفاوتی نیاز دارد. میطان قابلیت های خط تولید و آپشن های دستگاه همگی در این راستا تاثیر گذار هستند.

فروش خط تولید ماسک پزشکی

مهمترین هدفی که در پس راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی وجود دارد شکست دادن کرونا و بالا بردن سطح بهداشت جامعه و کمک به تیم های پزشکی در راستای تامین مهمترین مواد اولیه برای حرفه شان می باشد. از این رو می توان گفت که کیفیت حرف اول را در راه اندازی این خط تولید می زند. مجموعه لاندا ماشین قادر به راه اندازی انواع خطوط تولید برای واحدهای کسب و کار مختلف می باشد و در این بین راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی با استقبال بالایی همراه است چرا که این روزها بازار خرید و فروش انواع ماسک های پزشکی آن هم از نوع با کیفیت بازاری داغ و پر رونق است.

تولید ماسک های مختلف پزشکی از جمله ماسک های یک بار مصرف سه لایه و چهار لایه توسط دستگاه های این خط تولید قابل انجام می باشد. این ماسک ها دارای ظرافت و کیفیت فوق العاده ای هستند و با وجود یکبار مصرف بودن دوام بالایی دارند. برای دوخت بدنه و کش ماسک از جوش اولتراسونیک استفاده می شود که موجب بالا رفتن کیفیت تولید ماسک ها شده است.

لازم به ذکر است که خط تولید ماسک پزشکی به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی می شود و سعی در این بوده تا میزان دخالت نیروهای انسانی به حداقل برسد تا هم هم سطح بهداشت در بالاترین سطح خود باشد و هم هزینه های جانبی و هزینه دستمز نیروی انسانی به حداقل برسد و تولید ماسک های پزشکی با کمترین میزان هزینه صورت پذیرد. افزودن قابلیت تنظیم سرعت از مهمترین مشخصه های خط تولید لاندا ماشین می باشد.

بسیار مهم است که ماشین های مورد استفاده در خط تولید دارای مصرف برق بهینه ای باشند و از توان، سرعت و ظرفیت ایده آل برای تولید ماسک های پزشکی بهره مند باشند. این دستگاه ها باید قابلیت تنظیمات و کنترل به ساده ترین شکل ممکن را داشته باشند و همچنین از سیستم های هشدار دهنده برای اطلاع رسانی به اپراتورها بهره مند باشندتا میزان خسارات احتمالی تا حد امکان کاهش پیدا کند.

فروش خط تولید ماسک پزشکی در مجموعه لاندا ماشین با هدف ایجاد بهره وری در صنعت تولید ایران و ایجاد گردش در چرخه های اقتصادی کشور صورت می پذیرد. هدف ما در این مجموعه از راه اندازی و فروش خط تولید بالا بردن پرچم تولیدکنندگان داخلی در عرصه های رقابت با تولیدکنندگان قدر و نام آور خارجی می باشد. سابقه درخشان لاندا ماشین در حوزه فروش و راه اندازی انواع خطوط تولید این نکته را به اثبات رسانده است که کارآفرینی با حداقل سرمایه رویایی دور از دسترس و محال نیست. شما می توانید با سرمایه ای اقتصادی و معقول خط تولید خود را با کمک متخصصین و کارشناسان لاندا ماشین راه اندازی کنید.

اجزا و دستگاه های خط تولید ماسک پزشکی

بخش های مختلفی در خط تولید ماسک پزشکی وجود دارند که هر کدام از آن ها به منظوری خاص طراحی و تعبیه می شوند. از جمله اجزا و دستگاه های خط تولید می توان به؛ رول گیر پارچه های ماسک، رول گیر سیم مفتولی دماغه، سیستم دوخت اولتراسونیک، کش زن، کنترل پنل و تنه زن اشاره کرد. این بخش ها در واقع اجزای اصلی تشکیل دهنده خط تولید می باشند که ساختار و اسکلت اصلی خط تولید را شکل می دهند. سیستم کش زنی یکی از مهمترین بخش های خط تولید ماسک پزشکی می باشد.

در این بخش است که از سیستم دوخت اولتراسونیک استفاده می شود تا ماسک هایی با دوام و کیفیت بالا به تولید برسد. در نتیجه اتصال کش ها به ماسک صورت می پذیرد. این اتصال از طریق امواج ما ورای صورت انجام می شود و اساسا دلیل نامگذاری این تکنولوژی به نام اولتراسونیک همین است.

دستگاه های موجود در خط تولید دارای نوار نقاله ای برای قرار دادن مواد اولیه همچون لایه های پارچه ای، مفتول فلزی بینی و بند گوش می باشند. سیستم تغذیه، سیستم الکتریکی، سیستم قالب گیری، سیستم دوخت و پرس، سیستم حمل، سیستم چاپ، سیستم بازرسی و واحد تخلیه از مهمترین بخش های خط تولید می باشد. بسیار مهم است که فرآیند تولید ماسک پزشکی به ترتیب طی شود. بعد از ارائه مواد اولیه بایستی فرآیند برش دهی بدنه ماسک و برش گیره بینی صورت پذیرد و بعد کش های گوش توسط تکنولوژی اولتراسونیک جوش داده شوند. بهره مندی از سیستم تغذیه خودکار و هدایت خودکار ماسک های به نوار نقاله موجب بالا رفتن سطح بهره وری تولید خواهد شد.

در سیستم تغذیه مواد اولیه به سمت دستگاه هدایت می شود که عمدتا یک سیستم خودکار است و به دخالت نیروی انسانی نیازی ندارد. سیستم الکتریکی نیز قدرت و توان کافی برای عملکرد دستگاه را فراهم می کند. همچنین می توان جریان عبوری از دستگاه را توسط آن کنترل نمود. بخش مربوط به قالب گیری دارای قطعات مختلفی می باشد که در کنار هم فرم و برش دهی ماسک ها را به عهده دارند.

می توان با استفاده از برنامه نویسی خاص دستگاه های تولید ماسک پزشکی ابعاد مختلفی را برای ساخت ماسک ها تنظیم کرد. در بخش دوخت و پرس تمامی بخش های مختلف ماسک به هم دوخته می شوند. کمپرسور باد نیز در این بخش نقش مهمی دارد و وظیفه آن ایجاد اتصال بین کش ماسک و بدنه آن است. در سیستم حمل شاهد نوار نقاله ای هستیم که محصولات نهایی را به درگاه تخلیه هدایت می کند. در بخش دیگری از دستگاه تولید ماسک پزشکی سیستم چاپ را خواهیم داشت که دارای انواع مختلفی از طرح ها اشکال مختلف است. ماسک های پزشکی با اطلاعات مختلف بایستی چاپ شوند بنابراین با توجه به اطلاعاتی که روی دستگاه برنامه ریزی شده روی ماسک ها اطلاعات دقیقی چاپ می شود.

در نهایت نیز بخش بازرسی بایستی وجود داشته باشد که کیفیت ماسک ها مورد بررسی قرار گیرد. در این بخش اپراتورها باید اقدام به بررسی کیفیت تولید نمایند و در صورت وجود ضایعات و خرابی در بین محصولات آن ها را از چرخه حذف نمایند. واحد تخلیه نیز آخرین بخشی است که در دستگاه تولید ماسک های پزشکی به چشم می خورد.این بخش از دستگاه به پردازشماسک ها و بسته بندی آن ها اختصاص دارد.

کش زن ها می توانند نمونه های مختلفی داشته باشند. از جمله نمونه های مختلف کش زن می توان به کش زن های نقطه زن پنوماتیک اولتراسونیک اشاره کرد که یکی از بهترین هاست. توصیه کارشناسان و متخصصین خبره در راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی اسن است که برای هر خط تولید بایستی تعداد سه کش زن استفاده شود.

این تعداد برای تولید ماسک های سه لایه ایده آل می باشد. دلیل این تعداد در واقع این است که سرعت سیستم های کش زنی در خط تولید ماسک پزشکی نسبت به تولید بدنه ماسک کمتر است بنابراین وجود تعداد بیشتری سیستم کش زنی می تواند منجر به بالا رفتن سرعت تولید و افزایش بهره وری گردد. کارشناسان ما در لاندا ماشین شما را در راستای راه اندازی خط تولید با بیشترین میزان بهره وری یاری خواهند کرد. خرید اجزا و دستگاه های خط تولید طبق نظر کارشناسی شده صورت می پذیرد تا میزان سودآوری و راندمان کاری به بیشترین میزان خود برسد.

مراحل طراحی و ساخت خط تولید ماسک پزشکی

هر چند که ایده راه اندازی خط تولید ایده ای درخشان و سودآور است اما نمی توان از کنار نیازسنجی های این حرفه به سادگی عبور کرد. از جمله مهمترین مراحلی که در طراحی و ساخت خط تولید ماسک پزشکی باید مد نظر قرار گیرد ارائه طرح توجیهی می باشد. با استفاده از این طرح می توان برای دریافت وام اقدام نمود و از طرفی داده های مهمی پیرامون هزینه ها و بودجه مورد نیاز برای راه اندازی این خط تولید به دست آورد.

طبیعتا راه اندازی یک خطو تولید می تواند هزینه های خاص خود را داشته باشد بنابراین بایستی به اندازه بودجه تان برای این امر اقدام کنید. به عنوان مثال تعداد دستگاه های مورد نیاز برای خط تولید، تعداد نیروی کار، هزینه های تولید و مواردی از این دست باید قبل از راه اندازی خط تولید مشخص شود.

شما می توانید برای خرید خط تولید ماسک پزشکی و راه اندازی آن با مجموعه لاندا ماشین تماس حاصل نمایید. کارشناسان خبره مجموعه لاندا ماشین صفر تا صد راه اندازی خط تولید را در واحد کسب و کار شما به عهده خواهند گرفت.

در نظر گرفتن ابعاد و مساحت کارگاه و تطابق دادن آن با ابعاد دستگاه ها، راه اندازی دستگاه های خط تولید و آموزش کار با دستگاه ها همگی از جمله خدماتی ست که می توانید از این مجموعه دریافت کنید.

ماسک های تولید شده توسط دستگاه های خط تولید ماسک پزشکی لاندا ماشین با کیفیت و دوام بالا به تولید می رسند و دارای دوخت بسیار مقاومی هستند. این دستگاه ها دارای تاییدیه وزارت بهداشت بوده و می توانید انواع ماسک های یکبار مصرف سه لایه و چهار لایه را توسط آن ها به تولید برسانید. تنوع در سایز و ابعاد ماسک ها از جمله مزیت های این دستگاه ها می باشد که منجر به انعطاف پذیری کارتان خواهد شد.

آنچه که برای راه اندازی خط تولید به صورت حداقلی مورد نیاز می باشد داشتن یک کارگاه به مساحت حداقل هفتاد متر مربع، برق تک فاز، پارچه اسپان باند و ملت بلون، مفتوله و کش می باشد. در واقع شما برای اینکه اولین تولید خود را کلید بزنید به هیچ مواد اولیه ای غیر از موارد ذکر شده نیاز نخواهید داشت. همانطور که می بینید راه اندازی خط تولید با کمترین هزینه و سرمایه ای اقتصادی قابل انجام می باشد.

لیست قیمت خط تولید ماسک پزشکی

این نوع از خط تولید را دستگاه های تولید ماسک و سیستم های کش زن تشکیل می دهند بنابراین اگر بخواهیم اصلی ترین فاکتور موثر روی قیمت خط تولید ماسک پزشکی را عنوان کنیم نوع این دو دستگاه و سیستم می باشد.

دستگاه های تولید بدنه ماسک دارای سرعت بیشتری نسبت به سیستم های کش زن دارند بنابراین برای راه اندازی خط تولید باید از تعداد بیشتری سیستم های کش زن استفاده کرد. طبیعتا هر چه تعداد سیستم های کش زن افزایش پیدا کند قیمت خط تولید ماسک پزشکی نیز بیشتر خواهد شد. این تعداد می تواند برای ماسک های سه لایه و چهار لایه متفاوت باشد بنابراین تعداد سیستم های کش زن به نظر کارشناسان بستگی دارد.

روش های تولید ماسک پزشکی می تواند تاثیر مستقیم روی قیمت خط تولید ماسک پزشکی داشته باشد. ممکن است تولید کننده قصد داشته باشد دستگاه تولید ماسک پزشکی و دستگاه کش زن را به یکدیگر کوپل نماید تا روند تولید ساده تر شود با این حال سرعت تولید کاهش پیدا می کند و محدود هب سرعت کش زدن خواهد شد.

این روش شاید هزینه کمتری نسبت به خرید چند دستگاه کش زن داشته باشد اما میزان سودآوری خط تولید و مقدار بهره ور تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و طبیعتا میزان سودآوری خط تولید در زمانی که چند دستگاه کش زن وجود داشته باشد بیشتر است ه چند که قیمت خط تولید ماسک پزشکی در این حل بیشتر خواهد بود. اما میزان بهره وری نهایی هزینه خرید دستگاه های کش زن را جبران می کند.

با این حال اگر هزینه ها برای شما بسیار مهم است و می خواهید هر طور شده در راستای کاهش هزینه های راه اندازی خط تولید اقدام کنید می توانید اقدام به خرید دستگاه کش زن غیر اتوماتیک نمایید که سرعت تولید را محدود به سرعت اپراتور می کند. با این حال هزینه راه اندازی خط تولید تقلیل پیدا خواهد کرد.

لیست قیمت خط تولید ماسک پزشکی با توجه به اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بودن خط تولید تعیین می شود. هر چه میزان دخالت نیروی انسانی در خط تولید کمتر باشد طبیعتا بایستی هزینه بیشتری برای راه اندازی خط تولید پرداخت نمایید با این حال اگر میزان سودآوری مجموعه را در انتها بررسی کنید خواهید دید که صرفه اقتصادی آن بسیار قابل توجه می باشد.

مجموعه لاندا ماشین به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های فروش خط تولید ماسک پزشکی آماده ارائه انواع خدمات در این حوزه به کار آفرینان می باشد. چنانچه قصد دارید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و می خواهید با ایده ای هوشمندانه پیش بروید می توانید برای دریافت مشاوره راه اندازی خط تولید با کارشناسان لاندا ماشین تماس حاصل نمایید تا مشاوره های رایگان را در این راستا دریافت کنید.

با ما در ارتباط باشید
ارسال با واتس اپ
تماس با ما